|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   carski rez
24.3.2005 14:16:39   
karmy
tiste k ste mele carski rez, me ful zanima koliko maš lahko max. otrok s carskim rezom? sm tk informativno me zanima :ups:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   carski rez
24.3.2005 14:18:21   
dory
Pusenjak pravi da max 3 :zmeden:,pol pa odsvetuje..ceprou poznam mamico k ima 4 otroke s CR :)

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   carski rez
24.3.2005 14:20:16   
karmy
v časopisih je biu primer k je kočevska mamica rodila 4 otroka s carskim rezom in je bila tist dan uredu ampak je pol čez noč začela notranje krvaveti... in seveda izkrvavela

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   carski rez
24.3.2005 16:46:52   
Mina1
Pravijo da ti lahko 3 x režejo, več ne. Verjetno je kje kakšna izjema:zmeden:. Samo dejansko je tako, da CR ni kar tako oz. telo res rabi 2 leti, da si opomore.

Zato pa parvijo, da je najbolje, če je po CR pauza 2 leti.

pa-pa Mina1

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   carski rez
26.3.2005 11:56:44   
Natas@
Če sem prav seznanjena ti maternico režejo najprej recimo vertikalno, naslednjič horizontalno in še enrat počes. Če bi še enkrat se pa potem lahko sesede. :zmeden:.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   carski rez
26.3.2005 12:24:06   
tjaga
Mam dva s carskim, pa so mi rekli da še enga pol pa konc :zmeden: .

:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   carski rez
28.3.2005 21:19:37   
SU
Nam je rekla sestra na šoli za starše, da ni nujno, če je 1. s CR rojen, da je tudi drugi. Lahko je drugi po "naravni poti"... Ne vem...LP, Saša

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   carski rez
29.3.2005 11:04:42   
KIRA
jaz sem 1 že imela, mi pa zdravnik pravi, da bom imela še enega. jaz bi raje po naravni poti rodila, če se bo le dalo. se bom probala zmenit z njim, ker CR ni bil nič prijeten. grda izkušnja.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?