|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pasirana hrana
2.12.2008 16:30:32   
simin
moj 8-mesečnik ne mara druge hrane, kot zmiksano. najraje ima zelenjavne juhice, lahko tudi z mesom, ampak obvezno mora biti zmiksano. če se vmes znajde kakšen košček, naredi tak obraz, kot da ima ne vem kaj v ustih  user posted image
kakšni makaroni ali špageti niti pod razno ne grejo dol, piškotov ali kruha ne mara, ker je spet treba grist.
kako je s tem pri vas?
aja-zobkov še nima, niti ne kaže nič na to, da bodo kaj kmalu!  user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pasirana hrana
2.12.2008 16:32:43   
Netopirčy81
Moja je pri tej starosti hvalabogu imela 6 zobkov, nepasirano hrano je že ene 4 m. Edino kako zelenjavno juho ji zmiksam, ostalo pa kar gre. K sreči nisem imela nikoli težav glede tega.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu simin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pasirana hrana
2.12.2008 17:13:10   
botrca
Najin Jan je star skoraj eno leto pa mu še vedno miksam, s tem da je tudi keks, kruh, salamico, krof...take stvari, ki je treba grist. Ima pa samo 2 zobauser posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pasirana hrana
2.12.2008 22:39:34   
D.anna 76
Počakaj da bodo zobki, saj revež nima s čim grist.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pasirana hrana
3.12.2008 4:32:42   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: D.anna 76

Počakaj da bodo zobki, saj revež nima s čim grist.
 To nima veze. Naša je "grizla" brez enega zoba. user posted image  Sicer pa, kočniki, s katerimi navadno zgrizemo hrano (s sekalci jo odgriznemo) so še pri eno leto starih otrocih redkost, pa naj bi takrat jedli že vse (vsaj glede na to, kaj dobijo v jaslih v vrtcu).

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pasirana hrana
3.12.2008 7:35:25   
sttj
moja bo kmalu 13 mesecev pa tudi nima nobenega zobka,vse naredi z dlesni,ker so že tako utrjena,jaz sem jima samo sveže sadje miksala vse ostalo pa sem z vilico stisnila,ravno zaradi tega razloga,ker otrok noče potem jest,makarončke pa te stvari pa jima še vedno jaz zgrizem,morala boš vstrajati drugega ti ne preostane in vsak dan znova poskušati.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pasirana hrana
3.12.2008 10:21:23   
inesc
Jaz sem mu morda miksala samo 14 dni, sedaj pa samo pretlaim. Star je 8m, brez zobkov in je brez problema tudi kruh. Res pa je, da mu ga jaz trgam in dajem koke v usta, ker se mi je e dvakrat skor zaduil, ker si sam pa prevelik koek "odgrizne". Je pa tako kot je napisala e Tisana - za to uporablja dlesni.

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pasirana hrana
3.12.2008 12:40:25   
andrejkam
Nikoli nisem pasirala, ampak samo pretlačila z vilco, mogoče zato nima problemov s koščki.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pasirana hrana
3.12.2008 15:30:31   
Intruder24
10m in še miksamo...sem prebrala nekje tu gor, daše noben ni šel v OŠ in da ni jedel koščkov...ko bo bo! ga z ničemer ne silim in ga tudi s koščki ne bom...sej je koščke (keks in tu pa tam kruheca)user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?