|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa sobica za dojenčka???
30.3.2005 15:19:35   
Jessy
Saj verjetno že veste, da sem od včerajšnjih nakupov vsa "naspedirana" z opremljanjem sobice - katera pa ni.
Jaz sem zdaj v 22. tednu in počasi nakupujemo opremo za sobico (naj mimogrede povem, da je izbira sobic za zjokat se) in da bomo nekje ob koncu meseca oz. začetku naslednjega meseca začeli to skup sestavljat. Že komej čakam!!!

Zanima pa me, kdaj ste oz. boste ve opremljale sobico? A ste se mogoče podale tudi v pleskanje kakšnih motivov na stene? Mene full mika že od nekdaj, da bi kake pravljične junake naslikala na stene, pa se bojim, da ko bo čas za to, da se mi ne bo več dalo, oz. bom zaradi prevelikega trebuha neokretna.
Bomo videli!

Upam, da je pri vas kaj lepše vreme. Pri nas kar dežuje! :(

lp, Jessy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj pa sobica za dojenčka???
30.3.2005 15:44:42   
Lunca1
Ojla!

Mi smo kar nalepke kupili v Baby centru in jih nalepili. Imajo tudi druge motive. Pinino sobico pa lahko vidiš v mojem albumu.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj pa sobica za dojenčka???
30.3.2005 15:53:38   
miševi
Jaz bom na steno naslikala različne motive (medvedek pu, dumbo...) - sem si jih že povečala. Oz. se še odločam, ali naj jih direkt na steno ali v obliki slike....

LP

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj pa sobica za dojenčka???
30.3.2005 17:36:23   
Meceno
Miševi

Zanima me kako si jih povečala , pa kje si motive dobila ,....

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj pa sobica za dojenčka???
30.3.2005 18:39:30   
miševi
Meceno

Motive sem pobrala z inetrneta - odtipkaš Disney, pa Dumbo, pa Pooh te bear... in se ti odpirajo strani z različnimi slikicami in si dol spraviš tiste, ki so ti všeč. Problem je bil potem večino slikic povečat, ker so bile zelo mini, na A4 formatu pa spacane. Vseeno sem potem to spacano z gledanjem osnovne slike obrobila s črno. Potem je pa moj dragi to odnesel v službo, kjer sta z gospo v fotokopirnici povečala, pa rezala, povečala, pa rezala do željene velikosti (višina cca 1m).
Sem skoz mislila, da bom na steno risala, potem sem pa v Rutarju v LJ v nadstropju z otroškimi sobami vidla slikce od Puja v lesenem okviru in glede na to, da bo sobica iz naravnega lesa, sem začela razmišljati, da bi še jaz risala motive kot slike. Ko nam ne bo več všeč, bomo samo drugo sliko gor dali. Okvir bo naredil moj dragi (res je srček, naredi vse, kar se zmislim:)), po malo boljši papir bom šla v specializirane trgovine ala Prometej. Zdej moram sam še tehniko pogruntat:zmeden: (tempera, oljni svinčniki, kreda...).
LP, Miševi

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj pa sobica za dojenčka???
30.3.2005 18:53:48   
sašaš

Meceno,

drugač je najbolj simpl, če motiv skopiraš na prosojinico, potem pa z grafoskopom (če imaš možnost izposoje) usmeriš direkt na steno - večaš in manjšaš po želji. Motiv imaš torej že na steni, obrišeš, pobarvaš in obrobiš!:bravo:

Meni se zdi to najboljši način za slikanje na steno.

Lp :muca:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj pa sobica za dojenčka???
30.3.2005 19:00:53   
Meceno
Uh , si pa imela težavo oz imaš še delo :zmeden:
Jaz sem enkrat gledala na pro 7 , ko imajo oddajo SOS , in so opremljali otroško sobico .
Te motive so pa (na steno) naredili tako , da so direktno iz računalnika na PROJEKTOR dali in potem kar na steno izrisali in barvali po tem sistemu .
Fino , sam kje vso to tehniko nabavit :zmeden:? oz če imaš to doma ni panike drugače pa ,.... tvoja tehnika .
No , bom videla kako se bo tukaj moj dragi izkazal
( sej je projektant :zmeden: )

Lp Meceno

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj pa sobica za dojenčka???
30.3.2005 19:05:06   
Meceno
sašaš

hvala , sem imela nekaj takega v glavi , sam ,....
imam pa tudi nekako v glavi , da bi to jaz dala na papir , ker stena ,...

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj pa sobica za dojenčka???
31.3.2005 8:19:51   
miševi
Meceno!

Meni se to ne zdi nobeno dodatno delo, res pa je , da že celo življenje rada "packam", pa okrasujem za praznike, pa čičke čačke nastavljam po stanovanju. Bolj težko mi je pa krpo za prah v roke prijet, ha, ha.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?