|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako prenehati z dojenjem?
28.11.2008 8:15:40   
kea
Imam sina starega 27 mesecev in se še vedno dojiva!user posted image Že pred časom, sem ga poskusila na lep način odstaviti, tako, da sem ga poskušala zamotiti s čim drugim, takrat, ko se je hotel "priklopiti", rekla sem mu, da me boli, pa da ni več dober mlekec,....ampak on se ne da - nič ga ne prepriča!user posted image Sedaj pa smo že delali user posted image na novem članu in user posted image  že 2.dan izostaja (kar do sedaj nikoli ni)! Tudi test je pokazal user posted image  ampak je ena še zelo rahla! Sedaj pa me skrbi, kako tamalega prepričati, da bi počasi prenehal????user posted image  Ali obstaja kakšna krema, da bi si namazala bradavico, ker drugače očitno ne bo šlo!

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako prenehati z dojenjem?
28.11.2008 8:23:16   
mala
Najprej čestitke za user posted image user posted image . Glede dojenja pa pri nas tudi ni in ni šlo, ko sem se pa res odločila, da bom prenehala sem jo še isti dan odstavila. Treba je biti odločen in otroku reči ne. Res je na začetku težko, naša je bila stara 18 mesecev, tvoj je pa že malce starejši in bo že razumel, če mu rečeš, da ni več mleka. Samo vztrajat moraš, pa bo šlo.
Veliko sreče ti želimuser posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako prenehati z dojenjem?
28.11.2008 8:27:00   
kea
Ja, čez dan se ne bojim - ampak ponoči se še vedno prebuja in če ga ne "priklopim" se začne jokati in dreti, ponoči pa se v bloku vse tako sliši....!

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako prenehati z dojenjem?
28.11.2008 8:45:17   
mala
Naša se je tisto noč drla dve uri - sem lepo zraven nje ležala in jo božala, pol je pa nekak zaspala in že takoj spala par ur skupaj. Ne sekiraj se če si v bloku, moraš vztrajat, ker drugače ne bo šlo. Vse je odvisno od tebe, morala si boš nabrati moči za novega člana, edino če misliš oba dojit? Nekatere tudi to prakticirajo ampak meni bi se user posted image .

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako prenehati z dojenjem?
28.11.2008 11:50:43   
zmajaz
Baje se dobi nekaj za namazat bradavice - samo ne vem, kako se reče. Samo je ful ogabno. user posted image  Soseda je s tem probala - in je pol amli ful jokal in bruhal in vse. Pa še dva dni je bil grozno siten in samo jokal, ker bi rad zizo a je hkrati ni več upal zagrabit.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako prenehati z dojenjem?
28.11.2008 12:07:25   
zmajaz
Saj če si user posted image  se bo pa morda user posted image  sam odstavil. Meni se je odstavila pri 10-ih mesecih, ko sem bila dobre 3 mesece noseča in ji zgleda mleko ni več pasalo. Je pa res da so nekateri user posted image  "zategli" in jih tudi to ne odvrne.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako prenehati z dojenjem?
28.11.2008 14:41:56   
PIRANJA
Lahko ti postrežem z učinkovitim nasvetom, pa smo se tudi dojili zelo dolgo. Za tri dni od doma, če imaš varianto. Ko sem se vrnila, ni več niti v snu nakazal da bi se dojil. Pa je bil dojen in še enkrat dojen...user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako prenehati z dojenjem?
28.11.2008 16:05:21   
LadyB
Lahko ti postrežem z učinkovitim nasvetom, pa smo se tudi dojili zelo dolgo. Za tri dni od doma, če imaš varianto. Ko sem se vrnila, ni več niti v snu nakazal da bi se dojil. Pa je bil dojen in še enkrat dojen...


smo sprobli eno noč, pa sem mela zjutri vodne baloneuser posted image , tretji dan bi mi pa pomoje počile

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako prenehati z dojenjem?
28.11.2008 16:08:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: LadyB

Lahko ti postrežem z učinkovitim nasvetom, pa smo se tudi dojili zelo dolgo. Za tri dni od doma, če imaš varianto. Ko sem se vrnila, ni več niti v snu nakazal da bi se dojil. Pa je bil dojen in še enkrat dojen...


smo sprobli eno noč, pa sem mela zjutri vodne baloneuser posted image , tretji dan bi mi pa pomoje počile


Ja čakaj, kako pa potem misliš nehat dojiti? Normalno, da bodo dojke polne in napete, ker ne boš dojila in kaj boš....malo si boš stisnila, ravno toliko, da bolečina popusti, pa bo. Pa se bo tudi nehalo delat, če ne bo vlekel.

(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako prenehati z dojenjem?
28.11.2008 16:19:39   
LadyB
IZVIRNO SPOROČILO: LadyB

Lahko ti postrežem z učinkovitim nasvetom, pa smo se tudi dojili zelo dolgo. Za tri dni od doma, če imaš varianto. Ko sem se vrnila, ni več niti v snu nakazal da bi se dojil. Pa je bil dojen in še enkrat dojen...

smo sprobli eno noč, pa sem mela zjutri vodne balone , tretji dan bi mi pa pomoje počile


Ja čakaj, kako pa potem misliš nehat dojiti? Normalno, da bodo dojke polne in napete, ker ne boš dojila in kaj boš....malo si boš stisnila, ravno toliko, da bolečina popusti, pa bo. Pa se bo tudi nehalo delat, če ne bo vlekel.


ja to je res, več nismo dni še nismo sprobali, bi bil pa že skrajni časuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako prenehati z dojenjem?
28.11.2008 18:19:08   
ribica.
ena moja prijateljica si je bradavico namazala s kisom, in rekla ortoku, da se je mleko pokvarilo, da ni več dobro. Baje je palilo.Sama pa nimam teh izkušenj.

(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako prenehati z dojenjem?
29.11.2008 20:22:00   
Žabika
Ko se boš sama odločila, boš enostavno prenehala dojit. Midve sva se dojili 18 mesecev in čez noč nehali. Boš pa rabila pomoč svojega partnerja, ki bo moral eno noč opraviti delo brez tebe. Na sosede se pa nikar preveč ne oziraj; tu se gre pa v prvi vrsti za vašo družino.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?