|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj ponudite zraven polente?
24.3.2005 20:22:12   
Anonimen
:ups:ja ja tako me matra tale polenta. na vsak način bi jo rada skuhala za našo poko poko, pa ne vem kaj naj ji dam zravn?:zmeden: ker pri nas smo zraven polente jedli samo golaž ali pa mleko (kislo ponavadi). a se lahko instant polenta skuha na mleku namesto na vodi pa bi bil kar to obrok? ali pa kako omako samo kakšno? stara je 8 mesecev.

hvala za ideje!

lp, lara
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj ponudite zraven polente?
24.3.2005 20:26:30   
Jančika_
Jaz sem mu dala zelenjavo, mislim, da kolerabico:zmeden:. Ampak mu je polenta zaenkrat pregroba, ni šla dol. Potem se jo še dodatno zmiksala s paličnim, pa je bila očitno še vedno pregroba. Okus mu je bil všeč, ampak dol pa ni mogel pojesti, revež.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaj ponudite zraven polente?
24.3.2005 20:28:26   
Jančika_
Aja, moja sestrična kar na mleku naredi tako bolj redko polento kot samostojen obrok in tamala dva jo ful zmažeta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaj ponudite zraven polente?
24.3.2005 20:45:26   
Anonimen
Jaz sem ravno danes naredila polento in zraven tak zelenjavni golaž. Prepražila sem nekaj na majhne koščke narezanega svinjskega mesa, potem dodala zmrznjeno mešano zelenjavo, zalila z vodo in dodala začimbe (česen in čebulo v prahu - manj smrdi, majaron, lovor in sol), še malo pokuhala, na koncu pa zgostila s podmetom (moka in voda). Ti lahko podobno narediš za otroka, samo da mu pač ne daš mesa, zelenjavo lahko malo zmiksaš, če pa ne smeš dati moke, pa lahko zanj vzameš malo preč in zgostiš z zdenka sirom ali pa z gresom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaj ponudite zraven polente?
24.3.2005 20:48:52   
ZARA
oj LARA...jst ji dam telecji golaz, al pa paprikas,ma oboje full rada...
Sem ji enkrat dala z mlekom,je pojedla 2 zlici pol pa tema! NIC!!
Aja se to... jst instant polento kuham na vodi...
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kaj ponudite zraven polente?
24.3.2005 20:51:00   
babylove
Polento lahko narediš na mleku, enako kot pšenični zdrob - gris. To tudi jaz rada jem, mleko malo sladkam in pol še čez benkota posipam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kaj ponudite zraven polente?
24.3.2005 21:44:38   
Gina
Jaz pa ne maram polente na vodi kuhane, jo zmeri naredim na mleku. Mi je ful boljša.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kaj ponudite zraven polente?
24.3.2005 21:49:10   
Blink1
Jaz sem k poletnk kuhane na vodi (z maslom in soljo, seveda) zmiksala cvetačko ali bučke, pa dodala malo kisle smetane....

je jedla ko velika:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kaj ponudite zraven polente?
24.3.2005 21:58:25   
pepe
Lahko v polento zamešaš mal blitve ali špinače,daš v pekač in zapečeš v pečic 200.c za 15minut ali pa dodaš drugo zelenjavo.Zraven pa piščanca,purana, teletino v omaki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kaj ponudite zraven polente?
25.3.2005 8:31:22   
Anonimen
Polento skuham na mleku, dodam malo masla in ponudim z jogurtom. Ena redkih jedi, da jo zmaže :)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   kaj ponudite zraven polente?
25.3.2005 9:25:19   
Alika
jz bi jo tud skuhala na mleku,pa našmu :duda:še ne dajem kravjega.A lohk tou na aptamilu skuham polento?:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kaj ponudite zraven polente?
25.3.2005 9:26:38   
Anonimen
Zakaj pa ne na vodi? Je zelo dobra. Zakaj komplicirat, če ni treba.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   kaj ponudite zraven polente?
25.3.2005 10:21:24   
BARBARA R.
Jaz tako pšenični kot koruzni zdrob skuham na vodi.Posebej pripravim adaptirano mleko on zmešam skupaj.....Drugače je še nisem delala za Kristino.

:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kaj ponudite zraven polente?
25.3.2005 12:26:06   
polona2
Polento skuham na vodi, v soparniku pa mešano zelenjavo, zelenjavo potem "napadem"s paličnim mešalnikom, jo primešam polenti, ter dodam dve žlički kisle smetane, mnjami,
ali pa polenti dodam na mini koščke narezanega pečenega piščanca in zopet dodam kislo smetano,tudi mnjami...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kaj ponudite zraven polente?
29.3.2005 19:46:33   
Bela
Tko ku al bina...sam da skuham polento na vodi...mmmmmmmmmmmmmje fino z jogurtom:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?