|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   GH-kdaj par žličk, kdaj cela porcija?
27.11.2008 23:31:10   
J.L.
cca 2meseca sem uvajala različno hrano zdaj 7 mesečni pupiki, pa me zanima, če živila ki jih še ni sprobala nikoli treba testirat po par žličk ali lahko dam takoj porcijo kot za samostojen obrok?
še vedno par dni skupaj na novo okušano hrano? kdaj ste pričele z različno hrano na dan in vsak drugi dan?

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 1.12.2008 12:29:58 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: GH
27.11.2008 23:35:46   
Petr_a
vsako živilo oz. vsako novo živilo daješ po 2-3 dni.
Ni pomembno koliko je otrok star.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: GH
27.11.2008 23:39:20   
J.L.
meso tudi? user posted image

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: GH
27.11.2008 23:41:54   
Naja31
Ja,meso tudi.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: GH
28.11.2008 9:05:57   
ninini
Jaz sem samo prvi mesec delala tako pa nič več in ni bilo pri nobenem od treh user posted image nič narobe.Po moje ne rabiš več,ker so tako delale tudi moje kolegice in nobena ni imela problemov. user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: GH
28.11.2008 9:45:36   
bodoča
Jaz nikoli nisem dajala vsakega novega živila 2 - 3 dni. Na začetku sem mu dala v enem dnevu samo eno vrsto živila in potem drugi dan drugo,....

Če bi bil na kaj alergičen bi se tako ali tako isti dan pokazalo,...

Po kakšnih 2 mesecih takšnega hranjenja, pa sem počasi prešla na "mešane" obroke.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: GH
28.11.2008 11:38:50   
J.L.
bolj  me zanima, če ob novem živilu date samo toliko za probat in postopoma vsak dan več (kot na začetku uvajanja) ali direkt normalen obrok?

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: GH
28.11.2008 11:45:29   
madasa
Jaz dam k že znanim jedem prvič malo novega živila oz toliko, da le to ne prevladuje. Npr. včeraj sem ji ponudila stročji fižol skupaj z že znanim korenčkom in cvetačo. Stročjega sem dala recimo 10 strokecov ostalo pa korenček in cvetača. danes pa bom dala 1/3 fižolčka, 1/3 ajdove kaše in 1/3 bučke. Skratka prvi dan dam malo količino naslednji pa jo povišam in tretji dam smatram že kot usvojeno živilo, seveda če je bilo vse ok.
Lp

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: GH
28.11.2008 20:00:17   
inesc
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča

Če bi bil na kaj alergičen bi se tako ali tako isti dan pokazalo,...



Ni res. Alergija na posamezno živilo se lahko pojavi tudi "šele" po 72 urah.

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: GH
29.11.2008 19:34:28   
Kaja08
Prijateljici je patronažka rekla, da ni treba uvajati po par žličk, ampak lahko že kar celo porcijo dobi oz. toliko, kolikor poje. Jaz mu dajem celo porcijo, je pa res, da par dni dobi isto zelenjavo, da se navadi na okus.

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: GH
29.11.2008 21:39:21   
botrca
Jaz nikoli nisem eno živilo davala par dni ali pa samo 2-3 žličke. Vedno sem mu delala kot pravi obrok, počakala 24 ur če bi bila kakšna reakcija in to je vse. Če je ni bilo sem dala spet nekaj novega in isto počakala 24ur in tako za vso GH. Tudi pri mesu.

< Sporočilo je popravil botrca -- 29.11.2008 21:40:10 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?