|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žusterna - Koper
26.11.2008 9:21:52   
Lari
Imam eno vprašanje. Z našo familijo imamo namen v Žusterno enkrat takoj po novem letu, pa me zanimajo vaše izkušnje. Imamo pa dva otročka 1,5 in 4 leta stara. Tam zraven je tista luštna peš pot za sprehajanje z vozičkom, tako da to nam je super.
Kakšni pa so kaj bazeni za otroke? Pa hrana za otročke?

Skratka, vse me zanima, pozitivne in negativne izkušnje.

Hvala.

Lep dan.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žusterna - Koper
26.11.2008 9:29:12   
Zanica
Živjo,

midva sva bila v tem hotelu marca 2007, in moram priznati da mi ni bilo všeč. Dobila sva zelo malo sobo z francoskim oknom, da se obrniti nisi mogel, v kopalnici tudi, pa stene so bile umazane (v ta hotel prihajajo športni klubi na priprave, pa so te manjše sobe valjda bile namenjene njim). Hrana je bila tako-tako (self service), bazen je sicer v redu. Je eden 25-metrski plavalni bazen, in otroški kompleks - zelo lepo narejeno, edino da so ploščice okoli tega otroškega dela zelo ostre če greš brez copat-tako da priporočam copate. Voda je slana!

Prosila sem za večjo sobo, vendar baje niso imeli fraj. Lepše mi zgleda drugi del stavbe kjer so sobe z veliki balkoni, tam pa pravijo da ni nič prostega... Parking je v garaži, kar je ok, sama lega hotela je tud ok.
Se pravi, po mojih izkušnjah

soba -
hrana -
bazen +

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žusterna - Koper
26.11.2008 9:29:18   
Anonimen
Pozdravljena!
Večina hvali Žusterno, nekaj jamra, da so bazeni premrzli.Kakšna je hrana ne bi znala povedat, ker ne zahajam v Žusterno.
Peš pot?Najbrž misliš tisto ob morju poleg glavne ceste, ki pelje do Izole.
Lahko pa greste na drugo stran do Kopra, samo, da so sedaj vsepovsod gradbišča.Če imate avto in pridete naslednje leto, pa če bo lepo vreme se zapeljite do Škocijanskega zatoka v čudovito oazo, sredi mesta.Na stotine ptic, sedaj po novem dva konja in naslednje leto tudi kravici in avtotohni vol.
Skratka lep sprehod.

(odgovor članu Lari)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žusterna - Koper
26.11.2008 9:34:52   
Anonimen
http://www.terme-catez.si/si/obala/aquapark/




http://www.najdi.si/search_multimedia.jsp?q=Hotel+%C5%BDusterna&hpage=web&tab=multimedia&contenttype=multimedia%2Fimage&o=0





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žusterna - Koper
26.11.2008 10:05:50   
Lari
Hvala obema. user posted image user posted image

_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žusterna - Koper
26.11.2008 10:45:10   
glen
Sem z obale tako da izkušenj z hotelom nimam.
Bazen nam je všeč, samo meni je premrzlo notriuser posted image tako da pozimi nehodimo v Žusterno.
Peš pot je lepa in si hitro v Izoli ali v centru Kopra.

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žusterna - Koper
26.11.2008 11:09:25   
aljuška
če rabiš kakšno bolj konkretno info, me kontaktiraj. mojuser posted image  dela na recepciji hotela Aquapark.user posted image  če mene vprašaš, so tej bazeni ful preveč klorirani..beh, ma mojo pupiko to itak ne motiuser posted image

_____________________________





(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žusterna - Koper
26.11.2008 11:13:27   
t5t6
Sem z obale, v tem bazenu od Term Čatež smo bili z otroci pred dvema letoma, prvič, zadnjič in nikoli več zato ker je bilo zelo umazano, pa nisem nek manijak na čistočo, ampak, da se mi lasje valjajo vse povsod in da ni na spregled nobene čistilke mi pa je mimo. V bazen v Bernardin hodim z otroci vsak petek in sem zelo zadovoljna, pa ne rečem da nebi moglo bit še boljše. Tista pešpot proti Kopru je OK prioti Izoli pa mi ni, ker se dobesedno sprehajaš vštric za avtomobili in vdihavaš izpušne pline, pa še  zelo piha.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žusterna - Koper
26.11.2008 12:30:53   
Nika v službi
No, mi smo bili že večkrat v Žusterni, vendar vedno v superior sobah, kjer smo bili zadovoljni tako z velikostjo kot opremo. Ni nek v iber luksuz, je pa solidno.

Bazenski kompleks je tudi o.k., zunanja temperatura je o.k., res pa je, da tam pri izhodu na zunanji del, zna zapihat in posledično te zazebe. Ta malo sem jaz imela v kopalnem plaščku, ki sem ga pustila nekje v bližini bazena, da je bil pri roki, ko smo prišli ven iz vode.

Meni se ni zdelo nič umazano, prav nasprotno, čistilke so bile večkrat prisotne, tako ob bazenu kot pri tuših.
Veliki plavalni bazen je super, je pa za ta male malce prehladen. Naša gre raje v bolj toplo vodo.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žusterna - Koper
26.11.2008 14:35:27   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Pozdravljena!
Večina hvali Žusterno, nekaj jamra, da so bazeni premrzli.Kakšna je hrana ne bi znala povedat, ker ne zahajam v Žusterno.
Peš pot?Najbrž misliš tisto ob morju poleg glavne ceste, ki pelje do Izole.
Lahko pa greste na drugo stran do Kopra, samo, da so sedaj vsepovsod gradbišča.Če imate avto in pridete naslednje leto, pa če bo lepo vreme se zapeljite do Škocijanskega zatoka v čudovito oazo, sredi mesta.Na stotine ptic, sedaj po novem dva konja in naslednje leto tudi kravici in avtotohni vol.
Skratka lep sprehod.


sej je že vse porihtano do Kopra. Brez gradbišč, vsaj na pešpoti.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žusterna - Koper
27.11.2008 12:25:38   
laura28
Jst sem tut lani hotela iti v žusterno. Pa sem se z veseljem premislila.
Namreč bili so zelo nesramni, ko sem se po tel. zanimala kako in kaj je pri njih. Najprej se mi ni nihče ogalsil na tel., pol so mi pa še telefon med pogovorom dol vrgl češ da nimajo časa.user posted image Napisala sem jim pismo, pa so se pol neki zagovarjal,... uglavnem gorza kakšen pristop. S takim odnosom  z mano ne morejo skleniti posla.
No to so moje iskušnje, ugalvnem ni mi ratolo, da bi kaj zvedela oziroma njim ni ratolo da bi jaz tja prišla in  tako bo tut ostalo. Lp

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Žusterna - Koper
27.11.2008 13:38:23   
aljuška
IZVIRNO SPOROČILO: laura28

Jst sem tut lani hotela iti v žusterno. Pa sem se z veseljem premislila.
Namreč bili so zelo nesramni, ko sem se po tel. zanimala kako in kaj je pri njih. Najprej se mi ni nihče ogalsil na tel., pol so mi pa še telefon med pogovorom dol vrgl češ da nimajo časa.user posted image Napisala sem jim pismo, pa so se pol neki zagovarjal,... uglavnem gorza kakšen pristop. S takim odnosom  z mano ne morejo skleniti posla.
No to so moje iskušnje, ugalvnem ni mi ratolo, da bi kaj zvedela oziroma njim ni ratolo da bi jaz tja prišla in  tako bo tut ostalo. Lp


tale s katerim si ser pogovarjala sigurno ni bil mojuser posted image user posted image .. je pa res da imajo 1000 klicev na minuto, receptor valjda samo eden v smeni, šef pa nekaj metrov stran na čikuuser posted image .. sej boljš da ne pišem, da ni NIHČE zadovoljen z njihovim odnosov ( mislim na višje istance + določene primerke ) do VSEH, ne samo do ''potencialnih'' strank.., ampak ok, to je že druga zgodba.

_____________________________





(odgovor članu laura28)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Žusterna - Koper
27.11.2008 13:54:31   
muška
Mi smo bili in smo bili zadovoljni. Vzeli smo "večjo" superior sobo, vendar ko sem v njej potem razprostrla prenosno posteljo z možem skoraj nisva mogla kam stopit user posted image , s tem da smo že predhodno dali stol na hodnik , ampak OK, takrat smo bili 3 user posted image

No kaj me je zmotilo! Kmalu po odhodu iz Žusterne  - slaba 2 tedna, sem rodila. Ker nam je bilo tam res OK smo hoteli čez ene 3 mesece ponovno tja. In kaj izvem? En otrok ima zastonj, drugi otrok ima doplačilo takrat še v tolarjih, ne vem ampak menda 5.000 sit na dan (nisem sigurna za cifro, ampak vem, da ni bila mala).  Vse lepo in prav, ampak! Prvi otrok je bil star takrat 18 mesecev, živel je od jagod, juhe in fruhzvergov. Drugi otrok je bil novorojenček (star 3 mesece).  Dali bi nas v enako veliko sobo kot takrat - tukaj OK, vem kakšna bo, ampak spet doplačilo za otroško posteljo - dobro, imam svojo prenosno!
Ko sem jih klicala v hotel, jim razložila kako majčkena otročka imam in če bi mi spregledali tisto doplačilo za drugega otroka,ker je res star komaj 3 mesece, niso hoteli niti slišat o tem, torej nismo šli! Smo šli raje v Umag, plačali 200 € za teden dni v hotelskem apartmaju, mala dva sta imela zastonj, dobili smo brezplačno dodatno posteljo,.... a čem še kaj razlagat? user posted image

No, vsekakor pa pohvala iz moje strani za bazene, ki so super! Meni in mojima otrokoma niso prehladni (se gremo vedno kopat tja, ko smo na primorskem), tudi sprehajalna pot do KOpra je čudovita, sam Koper pa tudi luštno mesto.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Žusterna - Koper
27.11.2008 14:10:28   
Blink1
Jaz sem se pravkar vrnila iz Žusterne. Zdaj sem bila drugič... prvič poleti.

Defenitivno je treba vzeti superior sobo, ker standard sobe so tudi za enega premale... groza. Naju z Nejo so poleti najprej dali v standard sobo (čeprav sem plačala superior) in je bilo grozno. Potem sem naredila gužvo in sva bili naslednji dan v superior sobi (to so tiste nad bazeni in z balkoni).

Drugače pa je meni ful fajn. Imaš bazene, tobogan, ob bazenih je kar toplo...če nisi preveč zmrzljiv. Je pa tam en tečn reševalec iz vode... ki hoče vse zmasirat...proti plačilu seveda... groza... ful je gnjavator in se ga moraš kar izogibat... No zdaj ko smo bile drugič sem ga kar skenslala, tak da ni več gnjavil.

Hrana je ok.. ni pa uh in ah. Za večerjo je vedno kakšna juhica in vsaj 2 vrsti mesa.

V sobi smo si grele s klimo in je bilo dovolj toplo. Za kosilo pa smo šle v Piran, Portorož ali Koper. Ali pa smo jedle v restavraciji pod hotelom (ne hotelski...)

Meni je kar všeč- poleti so imeli luštne animacije (tisti tečni reševalec ful zna z otroci), zdaj pozimi pa ni bilo nekih animacij.


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Žusterna - Koper
27.11.2008 18:21:24   
Mateja*
Sem bila že 2x tam, superior sobo je treba vzeti. najbolj mi je pa to všeč, ker je v nekaterih notranjih bazenih slana voda, k mi bolj odgovarja kot klorirana.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Žusterna - Koper
28.11.2008 10:04:06   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: Mateja*

Sem bila že 2x tam, superior sobo je treba vzeti. najbolj mi je pa to všeč, ker je v nekaterih notranjih bazenih slana voda, k mi bolj odgovarja kot klorirana.


Tudi slana voda je klorirana! Klor se daje v vodo za dezinfekcijo. Odvisno je le od tega kakšne so pretočne naprave, in koliko klora dajo. V novejših bazenih so veliko boljše prečiščevalne naprave (filtri) in posledično manj klora.


(odgovor članu Mateja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?