|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   popoldanski obrok
8.12.2008 18:29:48   
romy27
pozdravljene,

najprej ful ful hvala ker mi svetujete in vidim,da res so si vse pediatrinje razlicneuser posted image kaj so sploh koncale isto univerzo? :) glede na to,da razlicno svetujejo..

zdaj pa na vprasanje: kaj mi svetujete da ponudim 6.meseci hcerki za popoldanski obrok,okoli 17ure?zjutraj imamo najprej sadni obrok,potem za kosilo zelenjavni...in pol?

hwalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: popoldanski obrok
8.12.2008 19:16:08   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: romy27

zjutraj imamo najprej sadni obrok,potem za kosilo zelenjavni...in pol?

hwalauser posted image



mlečni?...jogurt, skuta, mlečna kašica


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: popoldanski obrok
8.12.2008 19:39:23   
inesc
Verjetno še potem dojiš ali kaj? Mislim po 17-ti uri??? Ker jaz dam mojemu kakšno kašico od Milupe (riževo, sadno, 7 žit, ovseno, pirino) nekje med 17.30 in 18.00, potem pa ga še podojim pred spanjem (okoli 18.30).

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: popoldanski obrok
10.12.2008 9:17:28   
GoYa
Jaz dam jogurt, skuto ali puding.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: popoldanski obrok
10.12.2008 15:54:12   
t*e*j*k*a
Mi smo se pri 6 mesecih še dojili, ampak je dobil okoli šestih popoldan milupino kašico, potem ob osmi pred spanjem pa dojenje.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: popoldanski obrok
11.12.2008 9:15:52   
gajči
Pri 6 mesecih je imel moj user posted image samo en obrok GH, tako, da se je popoldne dojil. Saj pri 6m še ne rabi vseh dnevnih obrokov GH, jaz bi dala mleko. Zdaj pri 10m dam popoldne kaj mlečnega: skuto, jogurt v kombinaciji s sadjem.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: popoldanski obrok
11.12.2008 9:18:57   
loncica
Pri nas je pri šestih mesecih dobil le en obrok GH in sicer zelenjavo okrog poldneva. Kasneje pa je popoldan oz. pred večernim dojenjem dobil kašico, še prej pa sadje, Zdaj pri skoraj enem letu okrog 17h dobi jogurt, skuto ali dadje, oz. kombinacijo.

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?