|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spalna vreča za malčke
5.12.2008 20:30:36   
biga
A obstaja spalna vreča za pozimi, ki je večja od številke 90? Mi imamo še vedno tole, ampak je počasi že majhna, ker je naš fant kar velik, pa bi jo rada nadomestila z večjo, sem malo gledala, pa nisem našla večjih od te velikosti. Kje bi jo lahko dobila? Sem ga probala pokrivat s kovtrčkom, pa se skoz razkriva. Star je pa leto in pol.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spalna vreča za malčke
5.12.2008 20:33:13   
Anonimen
A baby center nima?

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spalna vreča za malčke
5.12.2008 20:36:01   
andrejka75
Jaz sem pred kratkim kupila zelo fino spalno vrečo, ki je dolžine 110 cm. In to za tako smešno ceno, da skoraj nisem verjela. Sicer je bele barve, iz flisa, rokavi gredo vstran, pa po dolžini se tudi še da malo skrajšat oz. pritrdit s takimi gumbi. Kupila sem jo v E.Leclerc-u v Mariboru. Cena je bila 8.99 Evrov.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spalna vreča za malčke
5.12.2008 20:36:28   
nova sloncica
ma baby center velikost 6. ok 96 cm. je pa bolj debela, kot kovterček od firme aljaž.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spalna vreča za malčke
5.12.2008 20:49:03   
lukec
Tam, kjer jih jaz naročujem jih imajo do 6 oziroma 10 let. Če napišem kje, bom pa kregana zaradi reklame.user posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spalna vreča za malčke
5.12.2008 20:50:49   
Petr_a
Biga imaš ZS,jaz prodajam eno zelo veliko in je nova

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spalna vreča za malčke
5.12.2008 21:08:43   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: biga

A obstaja spalna vreča za pozimi, ki je večja od številke 90? Mi imamo še vedno tole, ampak je počasi že majhna, ker je naš fant kar velik, pa bi jo rada nadomestila z večjo, sem malo gledala, pa nisem našla večjih od te velikosti. Kje bi jo lahko dobila? Sem ga probala pokrivat s kovtrčkom, pa se skoz razkriva. Star je pa leto in pol.


Veš da se dobi! Naša največja, ki pa žal ni več v uporabiuser posted image , je bila za 150cm! Je bila pa brez rokavov.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spalna vreča za malčke
5.12.2008 21:10:30   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: biga

A obstaja spalna vreča za pozimi, ki je večja od številke 90?


H&M, Pikapolonica, v Baby Centru pa imajo tiste trde, ki meni niso prav všeč.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spalna vreča za malčke
5.12.2008 21:47:50   
danijela in taja
http://www.posteljnine.si/si/

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?