|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noseča in sva spustila notri
7.12.2008 19:27:15   
Anonimen
Zanima me ali je katera nosečnica-no vem da je med spolnim odnosom partnerju rekla da naj ji spusti notri svoj zaklad.
Midva sva danes in me zanima ali je lahko kaj narobe-po moje ne more bit.

hvala za vnaprej in brez nevmesnih ,ki se rade dogajajo na RR

lp,x
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 19:28:38   
Anonimen
ja še enega bosta naredila in rodila boš z razmakom par dni oba user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 19:29:07   
kalanteja
kaj je pa lahko narobe?

_____________________________

Julija, 9.6.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 19:31:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja še enega bosta naredila in rodila boš z razmakom par dni oba user posted image
mislim ,a nisi prebrala da brez nevmesnihuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 19:35:26   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanima me ali je katera nosečnica-no vem da je med spolnim odnosom partnerju rekla da naj ji spusti notri svoj zaklad.
Midva sva danes in me zanima ali je lahko kaj narobe-po moje ne more bit.

hvala za vnaprej in brez nevmesnih ,ki se rade dogajajo na RR

lp,x

nič ne more bit narobe.. midva tudi stalno spustiva noter user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 19:37:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanima me ali je katera nosečnica-no vem da je med spolnim odnosom partnerju rekla da naj ji spusti notri svoj zaklad.
Midva sva danes in me zanima ali je lahko kaj narobe-po moje ne more bit.

hvala za vnaprej in brez nevmesnih ,ki se rade dogajajo na RR

lp,x

nič ne more bit narobe.. midva tudi stalno spustiva noter user posted image  
hvala za prijazni odgovor

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 19:39:33   
Lianna
Ne vem a naj se smejim al jokam. LOL

Samo en nasvet. Sposodi si kakšno knjigo o nosečnosti, nastanku otroka, enciklopedijo telesa. Pa malo preberi, da boš malo več vedla o nosečnosti na sploh. Pa preberi tudi kakšno knjigo o novorojenčku, otroku. Aja pa forumu si tudi dobra stvar, se najde kar nekaj uporabnih informacij.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 19:41:01   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Ne vem a naj se smejim al jokam. LOL

Samo en nasvet. Sposodi si kakšno knjigo o nosečnosti, nastanku otroka, enciklopedijo telesa. Pa malo preberi, da boš malo več vedla o nosečnosti na sploh. Pa preberi tudi kakšno knjigo o novorojenčku, otroku. Aja pa forumu si tudi dobra stvar, se najde kar nekaj uporabnih informacij.
punce mislim ,da je to vprašala ker jo je zanimalo in je ni treba obsojat.Pač jo zanima .Joj kako mi gre to na živce da se na nekoga spravlate ,ki lepo vpraša!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

po moje ne more bit nič

lp


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 19:48:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Ne vem a naj se smejim al jokam. LOL

Samo en nasvet. Sposodi si kakšno knjigo o nosečnosti, nastanku otroka, enciklopedijo telesa. Pa malo preberi, da boš malo več vedla o nosečnosti na sploh. Pa preberi tudi kakšno knjigo o novorojenčku, otroku. Aja pa forumu si tudi dobra stvar, se najde kar nekaj uporabnih informacij.
punce mislim ,da je to vprašala ker jo je zanimalo in je ni treba obsojat.Pač jo zanima .Joj kako mi gre to na živce da se na nekoga spravlate ,ki lepo vpraša!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

po moje ne more bit nič

lp

user posted image user posted image  bravo sonček85 user posted image

Ne vem ali je res tak težko razumet, da če ne veš nekaj vprašaš? Saj zato pa je forum. In če se kateremu zdi vpr. butasto, smešno ali bilokakšno pač, naj prezre! Noben ne rabi odgovarjat...
Jaz marsikaj kaj ne vem, pa sem prebrala marsikatero knjigo, ko sem zanosla, pa vprašam. Vedno se najde nekdo, kateri bo pripravljen odg. na vprašanje brez neumesnih pripomb!  

lpuser posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 19:49:18   
julika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 19:53:52   
hubi
Bože mili. Samo, a ni škoda stran metat zaklada glede na recesijo, ki nam vedno bolj diha za vrat.

(odgovor članu julika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 19:54:52   
Anonimen
logika: od dneva, ko zanosiš (spusti vate), pa do dneva, ko delaš test za nosečnost, ne smeš seksat (ne sme spustit vate), ker bi bilo lahko kaj narobe user posted image

vprašanje: kako hudiča veš kdaj zanosiš, da potem nehaš seksat, da ne bi bilo kaj narobe??? user posted image

(odgovor članu julika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 19:56:12   
Anonimen
Ne , to nič ne škoduje tvojemu pikcu , si lahko brez skrbi.Za ostale , ki jim je pa to smešno , pa vse vedo....Ne vem al so se že pametne rodile , al so pa enostavno požrle vso pamet sveta , ker vse vedo , ja kapo dol , ful so dobre...

(odgovor članu julika)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 19:58:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne , to nič ne škoduje tvojemu pikcu , si lahko brez skrbi.Za ostale , ki jim je pa to smešno , pa vse vedo....Ne vem al so se že pametne rodile , al so pa enostavno požrle vso pamet sveta , ker vse vedo , ja kapo dol , ful so dobre...


Ne, samo meni tukaj ni logično oz. si ne znam predstalvjati, kaj ima v mislih anonimna, ki je zaklad sprejela vase, kaj da bi lahko bilo narobe? Če bi to pojasnila, bi jo morda še razumela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 20:06:55   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Ne vem a naj se smejim al jokam. LOL

Samo en nasvet. Sposodi si kakšno knjigo o nosečnosti, nastanku otroka, enciklopedijo telesa. Pa malo preberi, da boš malo več vedla o nosečnosti na sploh. Pa preberi tudi kakšno knjigo o novorojenčku, otroku. Aja pa forumu si tudi dobra stvar, se najde kar nekaj uporabnih informacij.
punce mislim ,da je to vprašala ker jo je zanimalo in je ni treba obsojat.Pač jo zanima .Joj kako mi gre to na živce da se na nekoga spravlate ,ki lepo vpraša!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

po moje ne more bit nič

lp

user posted image user posted image  bravo sonček85 user posted image

Ne vem ali je res tak težko razumet, da če ne veš nekaj vprašaš? Saj zato pa je forum. In če se kateremu zdi vpr. butasto, smešno ali bilokakšno pač, naj prezre! Noben ne rabi odgovarjat...
Jaz marsikaj kaj ne vem, pa sem prebrala marsikatero knjigo, ko sem zanosla, pa vprašam. Vedno se najde nekdo, kateri bo pripravljen odg. na vprašanje brez neumesnih pripomb!  

lpuser posted image
hvala

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 20:07:18   
malecka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanima me ali je katera nosečnica-no vem da je med spolnim odnosom partnerju rekla da naj ji spusti notri svoj zaklad.
Midva sva danes in me zanima ali je lahko kaj narobe-po moje ne more bit.

hvala za vnaprej in brez nevmesnih ,ki se rade dogajajo na RR

lp,x



Saj ti se šališ, a ne????


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 20:08:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne , to nič ne škoduje tvojemu pikcu , si lahko brez skrbi.Za ostale , ki jim je pa to smešno , pa vse vedo....Ne vem al so se že pametne rodile , al so pa enostavno požrle vso pamet sveta , ker vse vedo , ja kapo dol , ful so dobre...


Ne, samo meni tukaj ni logično oz. si ne znam predstalvjati, kaj ima v mislih anonimna, ki je zaklad sprejela vase, kaj da bi lahko bilo narobe? Če bi to pojasnila, bi jo morda še razumela.

najprej hvala prvi za tako lep odgovor

volga:ja sprašujem zato ,ker sva se trudila nekaj časa ,in ko sem zanosila nisem smela sexati 2 meseca ,potem pa sva lahk ponovno začela ,sedaj po 1 mesecu sexa pa sva rekla ,da saj ne more bit nič ,če spustiva notri in sem potem še tukaj vprašalal.Saj vprašanje ne stane nič v primerjavi s posledicami.Nisva pa sexala ,ker sem imela v 6 tednu krvavitve-zato me skrbi

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 20:09:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanima me ali je katera nosečnica-no vem da je med spolnim odnosom partnerju rekla da naj ji spusti notri svoj zaklad.
Midva sva danes in me zanima ali je lahko kaj narobe-po moje ne more bit.

hvala za vnaprej in brez nevmesnih ,ki se rade dogajajo na RR

lp,x



Saj ti se šališ, a ne????

joj nekateri pa res vse vejo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 20:11:56   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85


po moje ne more bit nič



sigurna pa nisi, ne?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 20:16:57   
detelja
Anonimen tudi jaz sem v 6t3d krvavela pa sva imela od avgusta do novembra nekje prepoved user posted image ...ko pa nama je gin. dala zeleno luč pa je rekla, da mora ostat "zakladek" zunaj...razlog-mehčanje MV in maternice...pa tudi na uvodu v šolo za starše so nam rekli isto...sicer pa če bereš mnenja gin. so pa ful različna...nekateri pravijo, da orgazem pri ženski sproži krčenje maternice...dr. pušenjak pravi, da se vse to dogaja v naši glavi in ne tam spodaj...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 20:46:16   
ronja
Ja, kak pa misliš, da druge user posted image seksajo/mo? Itak da ne uprabljaš celo nosečnost kondomov, saj nimajo smislauser posted image . Nekateri jih priporočajo na koncu zaradi okužb, nekateri pa pravijo, da je dobro, da je kar naravno, ker zadnje 3 tedne sperma mehča maternični vrat in je tako porod lažji.

Vsekakor komot uživata 9 mesecev brez zaščite, vsaj ena dobra stran nosečnosti, heheuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 20:55:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne , to nič ne škoduje tvojemu pikcu , si lahko brez skrbi.Za ostale , ki jim je pa to smešno , pa vse vedo....Ne vem al so se že pametne rodile , al so pa enostavno požrle vso pamet sveta , ker vse vedo , ja kapo dol , ful so dobre...


Ne, samo meni tukaj ni logično oz. si ne znam predstalvjati, kaj ima v mislih anonimna, ki je zaklad sprejela vase, kaj da bi lahko bilo narobe? Če bi to pojasnila, bi jo morda še razumela.

najprej hvala prvi za tako lep odgovor

volga:ja sprašujem zato ,ker sva se trudila nekaj časa ,in ko sem zanosila nisem smela sexati 2 meseca ,potem pa sva lahk ponovno začela ,sedaj po 1 mesecu sexa pa sva rekla ,da saj ne more bit nič ,če spustiva notri in sem potem še tukaj vprašalal.Saj vprašanje ne stane nič v primerjavi s posledicami.Nisva pa sexala ,ker sem imela v 6 tednu krvavitve-zato me skrbi



če bi že v prvem postu napisala, da si imela težave, bi tudi dobila normalne odgovore. za zdravo žensko je pa to vprašanje, sori k tko rečem, res butasto

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 21:17:56   
Anonimen
Men se ne zdi to vprašanje prav nič smešno in bedasto. Sej forum je zato tud da se vpraša, če kaj ne veš. To je razumljivo.
Zame so bedasti tisti, ki se smejejo, namesto da bi dali kakšen odgovor, ki bi komurkoli koristil..




Lp, anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: noseča in sva spustila notri
7.12.2008 21:20:22   
amaya
ah...tukaj se pa strinjam. Jaz tudi vem, da na koncu lahko mehča maternični vrat. 

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: noseča in sva spustila notri
8.12.2008 8:17:50   
tatly
vedno se negdo najde ki kritizira.klko vem ni to nic narobe ampak jaz mjemu nisem nikol dovolila da bi not spusto ko sem bla noseca,pac imela sem svojo najvecjo sreco pod srcem,sicer vem da nebi prislo nic do nje ampak vseeno
anonimen-zelim ti zdravega otročka

< Sporočilo je popravil tatly -- 8.12.2008 8:18:03 >


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?