|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Peg perego Switch Tri-Fix modularni sistem
8.12.2008 13:53:51   
juli@
Ojla, mene pa zanima, kako se vam je obnesel ta voziček? Ste bile zadovoljne z njim? Kaj pa s kolesi?

Hvala za odgovore.LP

_____________________________

11.3.2009 se nama pridruži nov družinski član:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Peg perego Switch Tri-Fix modularni sistem
8.12.2008 16:50:06   
snežinka7
Midva sva tudi nabavila Peg perego Switch Tri- Fix modular vendar pa ga še nismo uporabljali, ker pričakujemo dojenčka januarja.

(odgovor članu snezkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Peg perego Switch Tri-Fix modularni sistem
8.12.2008 20:40:05   
tiamia
Tudi jaz nameravam kupit ta model, mi je full všečuser posted image

(odgovor članu snežinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Peg perego Switch Tri-Fix modularni sistem
14.12.2008 22:54:19   
predsolcek
tudi mi smo ga kupili......Barva coralo....sem zadovoljna že sedaj. Dokupili pa smo še podstavek za v avto, da lahko avtosedež samo postaviš not na klik.....da ti ga ni potrebno nonstop odpenjat in pripenjat s pasom.

Predvsem mi je všeč to, da je praktičen, lahek ....in zložljiv v marelo.



(odgovor članu tiamia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?