|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grozno
6.2.2009 0:02:53   
atanja
Hm takole zdaj sem se nehala učit in je ravno pravi čas za resne misli- ne preveč mirne?
Malo berem po forumu in sam pesimizem. Ok sej res gre malo bolj na knap. Jaz imam srečo da ima partner vredu dohodke, sam pač bi rada tudi jaz en dan prišla do kake boljše plače. Sam k takole berem-pa a je sploh možno?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grozno
6.2.2009 9:37:02   
Anonimen
Če nič ne narediš za to ni možno.
Drgač pa je jauser posted image . Sam nič ne gre čez noč. Pa včasih se je treba čemu odpovedat(recimo urnik 7-15 ti bo težko prnesu par jurju plače-če je to tvoja želja) ipd..

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grozno
6.2.2009 15:58:52   
Kliki
A veš kako če boš garala kot zmešana bo plača dobra. Drugače bo pa povprečna. Saj se ve da imamo mi delamo za ta denar dvakrat toliko kot v tujini.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grozno
7.2.2009 9:40:42   
atanja
Ma ja ej to vem da je treba naredit nekaj. Sej pač delam na tem, mi gre malo počasi sam bom že prilezla na kaj boljšega. Sam tako, sami pesimizem naokrog da se pol še ne upaš rečt ja jaz bom šla pa na boljše.
,
Pri nas npr.je isto ali celo boljše od lanskega leta, pa tok grozijo s to recesijo(majo že kar namontiran v vsakem stavku) da smo vsi tiho. In pol delajo z nami kar hočjo. Potem pa še mal bereš kle po forumu...

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Grozno
7.2.2009 10:36:29   
Anonimen
Ma ne obremenjuj se s tem jamranjem. Mi mamo v šihtu prepovedano sploh omenjat recesijouser posted image . Resno. Edino pametno. K drgač folk sam jamra.
Mal optimizma. Pa naj te ne bo sram da si optimist in da se zavedaš da bo enkrat boljše. To ni nič sramotnega. Čeprav se ljudje spotikajo ob to.

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Grozno
7.2.2009 11:01:13   
Spiria
Hja, nekateri se delajo norca iz recesije, nekateri pa dejansko občutimo, kaj to pomeni, ko ljudje v proizvodji nimajo kaj delat, ko naročila s strani naročnikov enostavno ne prihajajo več, ko se sprejema ukrepe za zniževanje stroškov kot po tekočem traku - ukinitev raznih dodatkov, znižanje plače, prehod na 32-urni delovnik itd...
Ampak dokler vsaj odpuščajo ne, se delamo da smo zadovoljni, v resnici pa žalostno gledamo plačilne liste, ki so z vsakim mesecem slabše...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Grozno
7.2.2009 11:05:13   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: atanja
Pri nas npr.je isto ali celo boljše od lanskega leta, pa tok grozijo s to recesijo(majo že kar namontiran v vsakem stavku) da smo vsi tiho. In pol delajo z nami kar hočjo.


Ja, takao je  v veliko firmah. Jim prav pride tale recesija za zmanjšanje plač in manipuliranje z delavci.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Grozno
7.2.2009 15:40:55   
atanja
IZVIRNO SPOROČILO: Spiria

Hja, nekateri se delajo norca iz recesije, nekateri pa dejansko občutimo, kaj to pomeni, ko ljudje v proizvodji nimajo kaj delat, ko naročila s strani naročnikov enostavno ne prihajajo več, ko se sprejema ukrepe za zniževanje stroškov kot po tekočem traku - ukinitev raznih dodatkov, znižanje plače, prehod na 32-urni delovnik itd...
Ampak dokler vsaj odpuščajo ne, se delamo da smo zadovoljni, v resnici pa žalostno gledamo plačilne liste, ki so z vsakim mesecem slabše...


Ja sej verjamem da se nekje pozna. in mi je žal za tiste. Sam jaz sem prepričana, da se bo krog spet vzpostavil. In da tiste, ki znajo delat, bodo rabili. Sam mi pa gre že kar malo na živce k pa straši toliko z recesijo da se manipulira z ljudmi-kot je rekla Mišni.
In potem kmalu padeš v isto mišljenje, in za vsako stvar se krivi recesijo. da pa bi kdo krivil nesposobnost vodji v službi pa ne...

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Grozno
8.2.2009 21:02:32   
crvicek
Ja čez noč res ne gre. Samo če pomislim kako težko je bilo nama z možem pred par leti, ko sva se odločila za nakup stanovanja in se zakreditirala do ušes. Glede na to, da sva se zaposlila takoj po diplomah, so bile plače takrat kar solidne. Na začetku je bilo res težko, tako da sva imela prvo leto prav krizo, saj prej sva bila vajena kakšnega potovanja, razvajanja,...

No ma danes lahko rečem, da imava za svojo starost visoke dohodke, ki pa so seveda posledica veliko vloženega truda in odrekanja.

Vsak začetek je težek, ampak če imaš voljo in jasen cilj pred seboj, lahko to tudi dosežeš.





_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Grozno
9.2.2009 17:51:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: atanja
Pri nas npr.je isto ali celo boljše od lanskega leta, pa tok grozijo s to recesijo(majo že kar namontiran v vsakem stavku) da smo vsi tiho. In pol delajo z nami kar hočjo.


Ja, takao je  v veliko firmah. Jim prav pride tale recesija za zmanjšanje plač in manipuliranje z delavci.


Se strinjam.
Po moje gre v 80% primerih zgolj in izkljucno za manipulacijo.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?