|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj v kino?
15.12.2008 11:04:58   
tinkatonka
Kdaj ste otroke prvič peljale v kino? Moj sin bo čez dva meseca dopolnil 3 leta. A mislite da je še premajhen, da bi ga  v kino peljala gledat Madagaskar 2? Risanke ima rad in zna obsedet na miru? Tak da mislim, da ne bi postal živčen po 10 min? Samo se mi vseeno zdi da je mogoče premajhen za uro in pol dolgo risanko?


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj v kino?
15.12.2008 11:09:29   
bskrle
Ja, 3 letnik se mi zdi premajhen. Ponavadi gremo vmes še lulat ipd.
Vsaj 4 leta bi rekla glede na moje otroke.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj v kino?
15.12.2008 11:09:41   
viv_
Naša ta velika (5 let) je šla gledat madagascar, pa je OK, gledala, ker je risanka, ampak ni razumela vsega. Na trenutke je prezahtevno za tako majhne.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj v kino?
15.12.2008 11:12:04   
ada2
mi smo šli z adamom ko je bil star 2,5 leti... v bistvu smo obljubili kino nuši, ampak ker adama takrat ni mogel nobeden čuvat je šel zraven. sva se pa z user posted image že vnaprej zmenila, sa če ne bo zdržal bo šel eden z njim ven, da ne bi ostalih motili. gledali smo hortona in je bil ves čas pri miru in lepo gledal in sodeloval. po moje je čisto od otroka odvisno, če praviš, da risanke rad gleda in zdrži pri miru nekaj časa ga kar pelji, če pa bo nemiren pa pač gresta prej ven, pa bosta spet šla čez kako leto.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj v kino?
15.12.2008 11:17:13   
jakaracman
Naša je pri 3 lepo gledala.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj v kino?
15.12.2008 11:19:09   
Naja31
Odvisno od otroka.
Od moje prijateljice mali je že pri dveh letih in pol sedel 60 minut pri miru in gledal risanko.
Moj starejši sin je letos poleti pobegnil iz dvorane še preden se je Kung Fu panda sploh začela.
Zdaj pa ne vem ali naj ga sploh peljem gledat Madagascar.   

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj v kino?
15.12.2008 11:27:39   
tinatona
Moj je bil v kinu prvič pri dveh letih in pol in je bil full priden. Nikoli ni bilo treba it vmes na WC, pa je bil takrat že suh. Tako da po moje mirno greste.

Mi2 greva vedno tik pred predstvo na WC, pa karte vedno kupim nekje na prehidu, tako da se ne rabim čez celo vrsto gužvat in je čist ok.

LP

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj v kino?
15.12.2008 12:06:06   
CatJa
Moj je šel pri dobrih treh letih:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1866385&mpage=1



_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj v kino?
15.12.2008 12:21:03   
Blink1
Naša je bila stara 3 leta in je presedela cel Čebelji film v kinu.

Je pa res, da ji doma ni problem eno tako dolgo risanko tudi 2x zaporedoma gledat.


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj v kino?
15.12.2008 12:28:11   
Petr_a
Nič ni premajhen  kar pelji ga.
celo kung fu pando je presedel,še ko je bilo konec ni hotel domovuser posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj v kino?
15.12.2008 14:03:19   
k1
naša je tudi že pred 3 letom lepo gledala filme v kinu. 

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj v kino?
15.12.2008 14:22:50   
nuala
Uh, moj je šel šele pri več kot 5,5 letih gledt Kung Fu Panda, tamali pa je 4 leta star in tudi ne verjamem, da bo šel kaj prej.
Ne kažeta kake hude želje. Ampak rada pa hodita na lutke.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj v kino?
15.12.2008 15:04:36   
dana
Mi bomo šli naslednji teden probatuser posted image  Čez 2 mesca bo star 4 leta. Doma brez problema gleda npr. carse, ki so po dolžini enaki kot madagaskar. Bomo videli kako bo.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj v kino?
15.12.2008 15:53:23   
muška
Mi gremo danes prvič, me prav zanima kak bo user posted image

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj v kino?
16.12.2008 8:52:20   
Blink1
Uživajte... mi smo do zdaj videli že Čebelji film, Hortona, Kung fu pando (2x)... Pando smo šli celo gledat v X-pand in ji je bilo ful zanimivouser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   kino-posebej karta za otroka?
16.12.2008 11:30:36   
tinkatonka
Še eno vprašanje.....

A kupit ekstra karto za otroke, al vam sedijo v narocju: pa tukaj ni problem denar, ampak ne vem koliko npr en skoraj triletnik sploh vidi, ce sedi na svojem sedezu?? Ali je boljse, da sedi pri meni v narocju??

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kino-posebej karta za otroka?
16.12.2008 23:12:58   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

Še eno vprašanje.....

A kupit ekstra karto za otroke, al vam sedijo v narocju: pa tukaj ni problem denar, ampak ne vem koliko npr en skoraj triletnik sploh vidi, ce sedi na svojem sedezu?? Ali je boljse, da sedi pri meni v narocju??


Za otroka kupiš karto. Drugače te notri sploh ne spustijo. Otrok se šteje kot odrasla oseba. V Koloseju imajo za otroke take sedeže kot je jahač in ga položiš na sedež in je dovolj visok.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kino-posebej karta za otroka?
18.12.2008 11:51:13   
k1
točno tako. poiščeš tiste jahače, da otrok višje sedi. 

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kino-posebej karta za otroka?
20.12.2008 20:31:53   
NRMM
Moja tavelika je šla prvič v kino pri 2,5 letu gledat Hortona v Kolosej. SIcer je šla vmes 1x lulat,ostalo pa je gledala brez problema. Nam pa je na blagajni rekla,da takšen mali otrok ne potrebuje karte in jo je zase kupil samo mož,njo pa so spustili v dvorano brez karte.



_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kino-posebej karta za otroka?
22.12.2008 10:24:48   
Anonimen
Meni se vedno zdi škoda, da mora Ana imeti svojo karto. Še pri 5 letih na javnih prireditvah vedno sedi meni v naročju, tako da imam zraven sebe vedno prazen stol. Majke mi $$$ user posted image

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kino-posebej karta za otroka?
22.12.2008 10:33:49   
CatJa
Gorenjka user posted image  user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj v kino?
22.12.2008 21:31:23   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

Kdaj ste otroke prvič peljale v kino? Moj sin bo čez dva meseca dopolnil 3 leta. A mislite da je še premajhen, da bi ga  v kino peljala gledat Madagaskar 2? Risanke ima rad in zna obsedet na miru? Tak da mislim, da ne bi postal živčen po 10 min? Samo se mi vseeno zdi da je mogoče premajhen za uro in pol dolgo risanko?



evo, moj bo čez 2 tedna 3 leta, pa je totalni hiperaktivec, pa je bil v petek prvič v kinu, madagaskar 2, pa je mirno presedel celo risankouser posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?