|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jamranje- dober dan
29.12.2008 15:32:20   
Anonimen
user posted image user posted image  Tako bi se lahko imenoval ta forum.user posted image user posted image
Ampak res.Toliko enega stokanja in jamranja ne najdeš nikjer.Zanosimo, potem se pa javljamo vsak dan gor, da opišemo vso špikanje, pa zbadanje, pa nespanje, pa neješčnost........Za vsak prdec se jamra.
Saj smo bili tudi mi noseči, pa nismo pretiravali z vsem mogočim. Zdaj je pa pomembno že to katero znamko hrane jemouser posted image , na kateri strani naj bi ležali......bla, bla, bla.
Včasih sem rada prebirala strani o nosečnicah, zdaj me pa vse mine, ko začnem brati.A je res tak napor biti noseč?Je to bolezen ali dar narave?
Se opravičujem, če sem zoprna.Ja, pa nisem noseča.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 15:34:34   
Šaki
Ja zakaj pa te to tolk moti..mene prav ničuser posted image


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 15:37:03   
Anonimen
Zgleduj se po men pa nehi bratuser posted image

Mene nit ne moti jamranje, me pa motijo skrajnosti k so kle gor. Ene se bojijo lastne sence, enim pa čist dol visi in požrejo, pokadijo in nardijo glih vse kar se jim sprdne ne glede na to da dokazano škodi. Osebno so mi še vedno bolj pri srcu une k se sence bojijo, ker jih do neke mere štekam, čeprav so ene resno...hm....obsedene. Unih drugih pa ne štekam sploh. Nit jih nočem.
Primanjkuje neke zlate sredine.....

< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 29.12.2008 15:41:43 >

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 15:39:39   
Šaki
oh no .sj ni tko hudouser posted image

samo recmo tud jz včasih napišem post "malo čudno"..k pol izpade čist drugače kot mislim..

ene pač mal več pretiravajo/mo

druge manj....

-----------
oh babnce da vas spomnem še dva dni do novega leta.....hehe

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 15:40:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

oh no .sj ni tko hudouser posted image

samo recmo tud jz včasih napišem post "malo čudno"..k pol izpade čist drugače kot mislim..

ene pač mal več pretiravajo/mo

druge manj....

-----------
oh babnce da vas spomnem še dva dni do novega leta.....hehe
Midve bi morali nick zamenjat.user posted image user posted image  Jaz bad, ti kind.user posted image

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 15:47:23   
Šaki
ja samo resuser posted image user posted image

mogoče sva pa telepatsk povezaniuser posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 15:49:41   
Spark
Jaz mislim da ko si noseč imaš ogromno vprašanj, in vse te zanima in ja včasih tudi neumnosti oz. nam ki smo to že čez dali zgleda čudno. Mogoče smo tudi same kdaj kaj takega vprašale, tako da mislim ni potrebno biti nestrpen po nepotrebnem.
Upam, da me ne bo kdo zdaj zbombadiral.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 15:56:23   
Anonimen
Nestrpna pa res nisem.user posted image

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 15:56:48   
Zamima
kako, da ne bi jamrali,... če je pa recesija user posted image


user posted image

sicer pa če si odprla temo, bi se v njej lahko zares jamralo user posted image , jaz npr. o tem, kako je tamala že 2 dni zoprna za znoret user posted image , skoz ji moram dobesedno za ritjo stat, ko se cmera za vsako malenkost, ko se vsake stvari naveliča v 2 minutah, ko jo animiram na vse možne načine, da lahko kaj naredim, ... pa še to kar pospravim se mi zdi, da je samo še večja navlaka user posted image user posted image .


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 15:56:55   
rija
saj ni mislila tebeuser posted image  najverjetneje...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 15:57:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

saj ni mislila tebeuser posted image  najverjetneje...user posted image
O, prjatlcauser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 15:59:24   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: rija

saj ni mislila tebeuser posted image  najverjetneje...user posted image
O, prjatlcauser posted image


kaj je?user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 16:02:48   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: rija

saj ni mislila tebeuser posted image  najverjetneje...user posted image


a mene? user posted image sej vem, da ne, jaz sem samo piskrček pristavila user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 16:04:19   
silvya
A je to tema za jamrat? user posted image

Pol bi še jaz malo jamrala.

Šalo na stran. Meni dol visi vso jamranje. Zato se pa čedalje manj oglašam tukaj. Preberem kakšno malenkost in grem. Pa je zadeva rešena.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 16:04:31   
rija
neeeeeeeeeee......kje pauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 16:04:48   
Zamima
ok, zdaj sem pa čist zabluzila se opravičujem user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 16:33:27   
Anonimen
Ne jamram. Nisem noseča.user posted image

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 17:11:16   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Toliko enega stokanja in jamranja ne najdeš nikjer.Zanosimo, potem se pa javljamo vsak dan gor, da opišemo vso špikanje, pa zbadanje, pa nespanje, pa neješčnost........Za vsak prdec se jamra.


Ampak res user posted image

Jaz nisem, ko sem bila noseča, niti ne mislim zdaj. Nasploh opažam, da ima veliko ljudi blazne težave z marsičem in se sprašujem, kaj hudiča je narobe z mano, da jih nimam oz. jih ne jemljem tako. Ali pa preprosto nimajo kaj drugega delat kot iz muhe slona. Kdo ve user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 17:16:30   
Anonimen
Ja, nekaj je treba poceti. Jamranje pride se kako prav v takih trenutkih, ko ni drugega na voljo. Zakaj bi zivljenju ne dodali dimenzije metafizicnega problema, ce je ta na "dohvatu ruke"?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 17:36:36   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image  Tako bi se lahko imenoval ta forum.user posted image user posted image
Ampak res.Toliko enega stokanja in jamranja ne najdeš nikjer


Valjda, da ga. Na vsakem koraku slišiš en sam jambr.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 18:00:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image  Tako bi se lahko imenoval ta forum.user posted image user posted image
Ampak res.Toliko enega stokanja in jamranja ne najdeš nikjer


Valjda, da ga. Na vsakem koraku slišiš en sam jambr.


Ah, dajte no. Čisto odvisno od teme. Saj ni treba tega brat, če se vam ne bere. Včasih se pa tudi človek nasmeji kakšni temi. Ne berem pa nosečniških forumov, to je pa res.

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 18:01:38   
MTFP
Jaz pa mislim, da je pač določene strah, ene niso dolgo mogle zanosti, druge imajo rizično nosečnost, tretje pa že par splavov za sabo. Ali pa kar vse troje naenkrat. In potem te skrbi na vsakem koraku. Še bolj pa te ko bereš razne zgodbice ki jih pišejo punce katerih nosečnost se je končala žalostno. In potem se hitro najdeš v kaki zgodbi. In te vsako špikanje zaskrbi.

Sama imam rizično nosečnost zaradi krvavega izcedka. Najprej me to niti ni skrbelo, potem pa ko sem brala zgodbe kako so punce z istimi znaki splavile, te pa kar orenk špikne. No sem ugotovila, da je zame najbolje, da se takih zgodb izogibam, in od takrat sem veliko bolj pomirjena. Špikanje in krči pa te tudi zaskrbijo. Sploh ker so od punce do punce različni. Mene npr. ene dvakrat na dan tako uščipne da se moram za minuto kar usesti, ali pa kar zarjovem od bolečine, in še potem ko bolečina popusti jo čutim par minut.In seveda sem naredila paniko, po tem ko so mi vse prijateljice ki sem jih vprašala za mnenje rekle, da tega niso doživljale. Da ne govorim o kihanju.... No jaz sicer o tem mislim da nisem ravno spraševala na forumu, ker sem vedela da bo nekaj odgovorov v stilu, mene je tako bolelo in sem splavila, nekaj pa v stilu: to se je tudi meni dogajalo sedaj imamo pa doma zdravo dete....

Ne vem no morda tako razmišljam, ker sem imela sama podobne stvari, v kolikor bi moja nosečnost potekala brez problemov, bi se pa verjetno tudi meni zdela to naumna vprašanja (sploh ker se ista postavljajo tedensko), včasih ko ni bilo še neta se mi zdi so bile mamice veliko manj zaskrbljene,danes te pa zasipajo z tisočimi informacijami, prepovedmi in zapovedmi da je človek potem čisto zmešan, kaj lahko in kaj ne sme.....

Bi pa dodala da mi gredo bolj na živce vprašanja v stilu, včeraj sva seksala, danes mi je slabo, ali sem noseča, ali pa menstruacija mi zamuja en dan, ali sem noseča, in test je pokazal + , ali sem potem res noseča, pa da ne pozabimo tistega: menstruacijo moram dobiti čez dva dni, moje prsi so pa zelo napete, povejte mi prosim ali sem noseča...... uf ob takih pa kar pike dobim...

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 18:06:30   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image  Tako bi se lahko imenoval ta forum.user posted image user posted image
Ampak res.Toliko enega stokanja in jamranja ne najdeš nikjer


Valjda, da ga. Na vsakem koraku slišiš en sam jambr.


Ah, dajte no. Čisto odvisno od teme. Saj ni treba tega brat, če se vam ne bere. Včasih se pa tudi človek nasmeji kakšni temi. Ne berem pa nosečniških forumov, to je pa res.


Čem rečt, da se ne jambra le na forumih, ampak povsod. Smo pač razvajeni, enkrat nas zebe drugič nam je vroče, enkrat smo lačni, drugič smo preveč nažrti, če nas noben nima za mar, je narobe, če se kdo preveč vtika v nas je spet narobe. Štekaš? Nikoli ni glih prav, kar naprej se jambra.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 18:34:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image  Tako bi se lahko imenoval ta forum.user posted image user posted image
Ampak res.Toliko enega stokanja in jamranja ne najdeš nikjer


Valjda, da ga. Na vsakem koraku slišiš en sam jambr.


Ah, dajte no. Čisto odvisno od teme. Saj ni treba tega brat, če se vam ne bere. Včasih se pa tudi človek nasmeji kakšni temi. Ne berem pa nosečniških forumov, to je pa res.


Čem rečt, da se ne jambra le na forumih, ampak povsod. Smo pač razvajeni, enkrat nas zebe drugič nam je vroče, enkrat smo lačni, drugič smo preveč nažrti, če nas noben nima za mar, je narobe, če se kdo preveč vtika v nas je spet narobe. Štekaš? Nikoli ni glih prav, kar naprej se jambra.


Pa marsikdaj nam koža ni prav, kajneuser posted image ...saj razumemuser posted image

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: jamranje- dober dan
29.12.2008 19:01:07   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka


Pa marsikdaj nam koža ni prav, kajneuser posted image ...saj razumemuser posted image


Sam da se zastopmo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?