|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri sokovnik naj izberem...
10.12.2008 10:33:16   
Ryssa
Power juicer iz Topshopa ali Philips HR1861?
Link do power juicerja: http://www.topshop.si/sokovnik_power_juicer-9670-p.html
Link do Philipsa: http://www.nakupovanje.net/PHILIPS-HR1861-Sokovnik-ozemalnik-HR1861-pr-1110374

Glede na ceno, je Philips dražji. ampak a je tudi boljši?
Ima katera Philipsa?

Bi ga pa uporabljala dnevno, zato tudi kupujem malo boljšega, enkrat bom pa itak našparala za Omego user posted image

Res nimam pojma kaj naj?

Imam tudi možnost za tale power juicer: http://www.tvshopping24.com/cgi-bin/internationalshop/iboshop.cgi?showd600!0,757825556922390,9902144
Je ta starejši model.

PROSIM za pomoč!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri sokovnik naj izberem...
10.12.2008 11:24:14   
jajula
mah jst ne bi kupla iz topshopa  - sem tam kupla tiste vreče k se zrak iz njih stisne pa tud tak izdelek v bauhausu. no tiste iz topshopa kr puščajo zrak iz drge trgovine pa ful držijo. to je moja izkušnja in za gospodinjske aparate bolj zaupam priznanim znamkam.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri sokovnik naj izberem...
10.12.2008 11:54:00   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

mah jst ne bi kupla iz topshopa  - sem tam kupla tiste vreče k se zrak iz njih stisne pa tud tak izdelek v bauhausu. no tiste iz topshopa kr puščajo zrak iz drge trgovine pa ful držijo. to je moja izkušnja in za gospodinjske aparate bolj zaupam priznanim znamkam.


se strinjamuser posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri sokovnik naj izberem...
10.12.2008 23:37:13   
sunny24
Mam power juicer (top shop) že enih 6 let, pa je super. Še vedno dela tako kot je treba, sok je full dober, vse sadje pošteno otisne in glede na to, da ga res dosti uporabljam, se še ni pokvaru. Ga ne menjam!user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri sokovnik naj izberem...
20.12.2008 20:42:17   
Ryssa
Odločila sem se za Philipsa. Sem zelo zadovoljna, iztisne res max, dobim večinoma ven skoraj suhe ostanke, soka ogromno. Čisti se pa tudi zelo enostavno, v minutki ga očistim.
Pa tudi izgleda čisto drugače kot power juicer, je temen in iz aluminija, povrh vsega je poleg učinkovitosti še lep. In če bi se kak korenček zažrl v plastiko sploh ni panike ker se itak ne bi vidlo ker je črna plastika user posted image
V glavnem user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri sokovnik naj izberem...
21.12.2008 9:19:20   
mala zirafa
Sokovniki vam uničijo ogromno vitaminov.Sicer ga imamo a ne uporabljamo.Na začetku smo ga.Upor.pa ožemalnik citrusov.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri sokovnik naj izberem...
22.12.2008 11:50:26   
ZvezdicaZaspanka
Tudi jaz sem včeraj kupila ta Philipsov sokovnik in je res super. vse kar je Ryssa napisala drži. Sem super zadovoljna. Vitamine pa naj ne bi uničil zaradi posebnih rezil. In ja, tudi jaz sem že rekla, da bom enkrat kupila Omego...ampak zdaj se pa itak ne mudi user posted image . Res priporočam Philipsov sokovnik HR1861. A ja...pa baje bo tudi nek novi, izboljšani, HR1865, čeprav neke bistvene razlike ne bo.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri sokovnik naj izberem...
23.12.2008 14:18:12   
Ryssa
Ne vem zakaj bi se uničili vitamini?
Sok organizem najlažje predela in gre največ koristnih sestavin direktno v telo.

Imam definitivno več od soka. Sploh zdaj, ko se moram bolj na hitro prehranjevati zaradi malega. Kje bi našla čas da bi zjutraj pojedla recimo dve jabolki, hruško in še bučko pa potem počakala še eno uro da se vse prebavi in lahko spijem še kavo ali pojem kaj "konkretnega"? Tako pa naredim sok tačas ko malemu mleko grejem.
Pa zelenjave ne maram, edino spijem jo še lahko nekako user posted image
Še malo pa bova z malim skupaj pila sokece user posted image

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri sokovnik naj izberem...
27.12.2008 9:57:05   
mala zirafa
Vitamine uniči toplota ki pri vrtenju nastaja, ne rezila.Sicer pa kot želite.Meni stoji v kleti že 2 leti.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri sokovnik naj izberem...
29.12.2008 12:44:25   
Ryssa
Hm, če bi bila kakšna toplota potem bi ja topel sok ven prišel?

To tak nahitro naredi sok, da ne vem če se imajo vitamini čas uničit ali kaka toplota nastat...

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri sokovnik naj izberem...
29.12.2008 12:49:03   
a.jda
Mi mamo power juicer in smo zadovolnji. je v uporabi skoraj vsak dan, ker moja 4 letnica ne mara nobenega sadja in zelenjave je nepogrešlijiv. Sokec pa kar spije, jst pa tud, zdaj ko sem noseča mi pride zelo prav.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri sokovnik naj izberem...
29.12.2008 13:03:47   
Petr_a
Imamo tega:

user posted image

Vreden svojega denarja.
Vsi prej,ki sem jih imela šrot.Se lepo čisti ,ni velik ...

cena pa skoraj 190 evrov

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri sokovnik naj izberem...
29.12.2008 14:50:36   
ZvezdicaZaspanka
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

Hm, če bi bila kakšna toplota potem bi ja topel sok ven prišel?

To tak nahitro naredi sok, da ne vem če se imajo vitamini čas uničit ali kaka toplota nastat...



Ja , res je. Tako na hitro zmelje, da ni časa, da bi se kaj segrevalo. Mogoče so se kakšni drugi, starejši modeli, segrevali, vednar tale philips se ne segreva. In tudi narejen je tako, da se ne in to naj bi bila tudi njegova prednost. Jaz kar verjamem, da vitamini ostajajo. In sem čisto navdušena nad njim. Odkar ga imamo, vsak dan spijem kakšen zelenjavni ali sadni sok, splh peso, ki se ročno zelo težko stiska. Super je! Ma sploh nevem, kako sem lahko bila prej brez njegauser posted image .

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kateri sokovnik naj izberem...
29.12.2008 17:00:14   
bumerang
Ravno nasprotno.
Z raziskavami je dokazano, da se vitamini in minerali izlužijo v soku, škropiva pa ostanejo v ostankih. Tako da je sok bolj zdravo piti kot pojesti cel sadež.

Glede sokovnikov pa - od zgoraj napisanih nobenega.
Če želiš kvaliteto, je pravi hidravličen. Ampak tile so tam nekje od 300 do 400 eurov, lahko pa stiskaš tudi špinačo in kalčke.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kateri sokovnik naj izberem...
30.12.2008 20:25:44   
Ryssa
Jaaaa Omega user posted image
Sem se odločila da naslednji bo Omega, trenutno pač ni bilo dovolj financ in bo moral biti tudi tale dober user posted image


Drugače sem pa jaz tudi brstični ohrovt sočila in kar presenetljivo veliko soka ven prišlo. Okus je pa druga pesem, verjetno ohrovta ne bom več sočila user posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?