|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uspavanje
5.1.2009 16:12:35   
leasnurer
Pozdravljene!

Mene pa zanima, kako uspavate svoje otroke, kakvo vam zaspijo. Moj je star 10 mesecev in zvečer mi noče in noče zaspati.


Lp, Lea
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
5.1.2009 16:29:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu leasnurer)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uspavanje
5.1.2009 16:33:23   
maca m
Jaz sem ga tako navadla, da ga vedno uspavam le v spalnici. Najprej ga položim v posteljico in malo počakam. Včasih takoj zaspi, včasih pa malo pojoka. Če joka ga vzamem v naročje, ampak samo toliko, da se umiri. Potem ga spet položim v posteljico, mu dam krpico v roke (drugače si vleče dudo ven) in potem takoj zaspi. Aja, star je pa 5m. Isto naredim, ko ga dam spat dop ali pop.

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uspavanje
5.1.2009 16:55:25   
koala
Čez dan ponavadi v vozičku na sprehodu, zvečer pa še zmeraj zaspi ob dojenju, star je 11 mesecev.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uspavanje
5.1.2009 16:55:40   
misa4
Mojega dam v posteljico od 6-8 ure zvečer v posteljico in ponavadi zaspi brez problema. Včasih malo joka in ga pustim nakaj časa, ponavadi neha po kakšnih petih minutah, če ne, dobi dudo in je mir. Sem ga že od začetka navajla da sam zaspi v posteljici in ne na rokah.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uspavanje
5.1.2009 17:13:06   
Virtualna
Moja user posted image  je stara tri mesece...cez dan sem jo navadila, da zaspi na najini zakonski postelji...cisto enostavno...vlezem se zraven nje, ji dam flasko (ce je lacna) ali dudo...malo jo bozam po glavici in zaspi...

Zvecer...mi pa ne zaspi pred 23. uro...in sicer, ko je ura tam nekje okoli 23h, jo polozim v njeno posteljico, ji dam zopet dudo v usta in user posted image  zaspi...vcasih takoj, vcasih je pa potrebno se parkrat dudo v usta dati, ker ji tako rada ven pade user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uspavanje
5.1.2009 18:02:06   
kristinaj
jaz s taveliko nisem imela težav... sem jo položila v naročje, dvakrat po hodniku gor in dol... zapela sem ji pika poka pikapolonica in je že spala....sedaj, točno danes ima 21m in jo dam spat takoj po kosilu okoli 12 ure in zvečer ob 21 ...

povedat morem, da nisem imela s tem nobenih težav in je tudi res, da se držim ure ko gre spat..vedno ista ura... ima pa tudi sama najbrž tak bioritem, ki ustreza mojim željam.....

upam, da bo tudi tamali ima 2,5m sledil njenim spalnim navadam...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uspavanje
5.1.2009 18:49:49   
Anitka
Midva se podojiva, ga malo nosim in nato položim v posteljico, dam dudo, prižgem vrtiljak in ga božam po glavi, popravljam dudo, pa spet božam.

Sva se pa zelooooooooo dolgo tudi midva zvečer nosila, nosila, nosila.... Ali pa je zaspal le ob dojenju.

Upam, da vam kmalu uspe.user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Anitka -- 5.1.2009 18:50:07 >


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uspavanje
5.1.2009 19:06:06   
maja24
Moja bo stara 6 mesecev in mi že od samega začetka sama zaspi v svoji pojstlci.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uspavanje
5.1.2009 22:05:06   
sttj
mi smo se nosili do 8h mesecev,potem pa sem rekla konec s tem,ker bom pregorela,začela sem ju dajat v njuno posteljico in najprej je bilo res hudo,s časoma pa sta se navadila in sedaj,ko sta stara skoraj 14 mesecev nimam več problemov,res pa je,da gresta spat ob 19.30 oz najkasneje 20.00,upam,da vam tudi čimprej uspe.user posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?