|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trgovina ma-mi mb
15.2.2005 15:58:04   
pravljica
ne morem si kaj, da ji ne bi naredila malo reklame...sem šla danes zamenjat stvari, ki mi jih je dragi prinesel za valentinovo...včeraj so dobili novo kolekcijo (jeanske, športne hlače z žepi, jeans krila...)...če še grem kdaj kam kaj kupit, grem definitivno tja :bravo:
je ni blo stvari, ki mi ne bi bla všeč, prodajalka itak, da ne govorim...sem jo imela zase (razen, ko se je posvetila še drugim strankam, ki jih je bilo kar nekaj) dobre 3 ure...na sebi sem imela čisto vse modele hlač in mikic, na koncu sem se pa komaj odločila kaj naj vzamem...cenovno ni tako ugodno kot h&m, ni pa dražje od lavie in mamite
naročite lahko tudi iz kataloga, ali pa si izberete preko interneta in naročite prek telefona
aja...tudi za otročke je kar nekaj lušne izbire vsega
http://www.bellybutton.de/
02 2502122

l.p.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   trgovina ma-mi mb
15.2.2005 16:14:17   
lunca77
hojla!

kje pa je ta trgovina? na internetu majo ful lušne :love:stvari pa me zanima, če majo v trgovini v glavnem to kar je na netu?

hvala in lp lunca77

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   trgovina ma-mi mb
15.2.2005 16:24:47   
pravljica
trgovina je v mb, poštna ulica, kjer je bil prej witboy...trenutno imajo 3 modele jeans hlač, 2 modela športnih hlač v treh barvah, jeans krila v treh barvah, kratke oblekce, hlače na naramnice, (majčke vseh barv (v stilu boy or girl?, z napisom bellybutton, če si gledala katalog), bluze - to sem jaz gledala, drugače pa imajo še kar nekaj spodnjega perila in otroških stvari
vsakega 10. v mesecu dobijo pošiljko in lahko si kaj naročiš (ni pa nujno kupit)
l.p.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   trgovina ma-mi mb
15.2.2005 21:04:46   
mimica
Še eno vprašanje. Kje točno pa je mamita ? Nujno namreč potrebujem novo garderobo, pa ne vem kje naj iščem !Hvala že vnaprej

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   trgovina ma-mi mb
16.2.2005 9:00:10   
pravljica
v poštni ulici v mariboru, na vogalu...kjer je bil prej witboj (nasproti je pa mamita, pa čokoladnica)
pojdi pogledat, ne bo ti žal

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   trgovina ma-mi mb
16.2.2005 9:06:14   
lunca77
hvala pravljica, bom šla pogledat mam glih opravke v tistih krajih pa bom pokukala.

uživaj z :duda:

lunca77:nosecka:31t+3d


(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trgovina ma-mi mb
8.4.2006 1:25:36   
stellab
trgovina ma-mi se je preselila v trg svobode 5.

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trgovina ma-mi mb
14.11.2008 13:00:08   
Bambincy
Kje pa je sedaj?

(odgovor članu stellab)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trgovina ma-mi mb
5.1.2009 13:18:57   
Dušk@
Trgovina je zaprta in je v MB ni več......

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?