|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
17.1.2009 14:04:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nasvet glede dojenja - drugic...
17.1.2009 14:21:00   
Petr_a
Oprsti,ampak daj bolj verjemi vase.
zeleno blato NE pomeni da otrok strada.Dokler otrok lepo napreduje,se ne napenja.... ni nič narobe .

zeleno blato dokler ni drugih znakov ni noben  kazalec bolezni ali da otrok strada-še to posebno ne.

Zeleno blato je lahko tudi če si ti zeleno hrano jedla

To pač pride spanje-nespanje v zakup ko imaš otroka

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nasvet glede dojenja - drugic...
17.1.2009 16:52:16   
evi28
Zeleno blato je lahko znak, da jeuser posted image dobil samo prednje mleko, kaže pa se na ta način tudi alergija na KM. Vendar pa, če se kar naprej dojita, ne verjamem, da bi user posted image v vseh teh podojih dobil samo prednje mleko. Če je bilo naslednje blato v redu, potem se ne sekiraj zaradi tega, če pa so zraven še drugi znaki, kot so krči in vetrovi, pa lahko probaš dieto brez KM, ampak to je že v skrajnem primeru...

Glede "nočnega življenja" ti pa na žalost ne vem povedati, kako in kaj.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nasvet glede dojenja - drugic...
17.1.2009 16:53:11   
skuštrana
Če znaš Hr imaš tukaj full lepo vse razloženo http://www.roda.hr/tekstovi.php?TekstID=96, tudi o zelenem kakcu.

Lahko si prebereš še www.dojenje.net in pokličeš kakšno svetovalko za dojenje, to bo po moje še najboljše..

Kar pogumno, saj bo šlo user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nasvet glede dojenja - drugic...
17.1.2009 18:44:35   
Pšemek
Vzrokov za zelen kakec je lahko ogromno, kot je napisala evi28. Ker se je ponoči večkrat kratko dojil, je dobil veliko prednjega mleka in manj zadnjega in to je eden izmed razlogov. Zelen kakec povzročajo tudi črevesne težave, torej če ga kaj zvija, če ima krčke, lahko si ti kaj takega jedla, kar mu ne ustreza, pa ni nujno da je zelena hrana. Lahko bi sicer tudi bila alergija na KM, ampak kolikor sem jaz prebrala o tem, se alergija pokaže kasneje, ko je otrok dalj časa izpostavljen KM. Moja je cel mesec kakala bolj zelenkasto in sem ji sama postavila vse možne diagnoze user posted image  ampak na koncu se je izkazalo, da ji popolnoma nič ne manjka. Sedaj spet kaka kot sonček. Tako da se ne sekiraj. Mi je tudi P rekla, da imajo dojeni otroci lahko "celo barvno lestvico" user posted image . No, vsaj vse odtenke rumene in zelene. Ti samo brez panike, pa spremljaj naprej, kako bo.
Kar pa se nespanja tiče, mogoče ga res kaj črviči in se zaradi tega prebuja. Mogoče je samo prehodno obdobje. Vendar pa naj to bodobje ne traja predolgo, ker ti lahko "zamenja noč za dan". Probaj ga čez dan malo prebujati, naj ne spi predolgo (vsaj popoldne).
Če te bo glede dojenja še kaj zanimalo se lahko obrneš na med.over.net, forum dojenje, kjer lahko svetovalki za dojenje zastaviš vprašanje, oziroma pobrskaš po že postavljenih vpašanjih. Meni je ful pomagalo.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nasvet glede dojenja - drugic...
17.1.2009 22:06:11   
wing
Po tem kar praviš in iz lastnih izkušenj bi rekla, da ga mučijo krčki. Predvsem tole nemirno spanje. Barva stolice niti ni tako pomembna. Moja je imela dolgo obdobje zelen kakec, pa če se prav spomnim se je barva spremenila tam nekje, ko so nehali krči, tako da morebiti je povezava. Mi smo eksperimentirali z raznoraznimi forami-jaz sem pazila kaj jem, Antiflat smo uporabljali, neke maže za trebušček, pa je vse skupaj figo pomagalo.Bo minilo.Aja, edino neke svečke so pa res pomagale, nekdo je privlekel z Nemčije te svečke, pa ko je bilo hudo je dobila pol svečke, pa se je fajn spucala in bil je mir.

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...





5ri



(81%)

(19%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!