|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pik tigrastega komarja
26.7.2009 20:29:29   
malaMravljica
Ne vem ali sem na pravem forumu in ali bo kdo vedel, vprasala bom vseeno.
Baje se je tudi pri nas razsiril TIGRASTI KOMAR. Pik tega komarja naj bi bil precej nevarnejsi kot pik navadnega komarja. Mogoce kdo ve koliko bi bil ta komar nevaren za nosecnico? Sem zacetek 8. meseca in me zanima kako nevaren je pik tega komarja zame in za dojencka, je sploh nevaren? Mogoce kdo ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pik tigrastega komarja
26.7.2009 20:32:58   
zvesta
mM, ja, res so se razširili...


ampak mislim, da te nima kaj skrbet, ker je verjetnost, da te piči kak okužen, zelo majhna....

Ja, tako je, prenašajo določene bolezni, kot so denga in neka "čungalunga" user posted image , pravijo da tudi boreliozo (kot klopi), ampak to zadnje še ni dokazano...

Malo si preberi tukaj:

http://sl.wikipedia.org/wiki/Tigrasti_komar

http://www.zurnal24.si/cms/novice/slovenija/index.html?id=57645

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pik tigrastega komarja
26.7.2009 20:34:29   
Najaa
Na obali so tigrasti komarji že kar nekaj let. Ko sem bila tri leta nazaj prvič noseča, sem bila namesto moža jaz predmet največjega obletavanja komarjev. user posted image No, tudi tigrasti so me pikali in je bilo vse ok. Pač malo bolj srbi, malo večja rdečina je in malo dlje časa traja, da zgine.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pik tigrastega komarja
26.7.2009 20:38:40   
malaMravljica
o hvala, sta hitro pomagali. Sem si ze nekaj brala sedaj, bom  sedaj se tvoje linke Zvesta.

Saj mene komarji drugace sploh ne napadajo, grejo vedno mojega popikat user posted image , sam gremo sedaj na dopust v S Italijo in baje je tam veliko teh komarjev sedaj, pa so me mal prstrasili, reskirat pa nocem, ce bi bilo nevarno bi rajsi dopust skenslali.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pik tigrastega komarja
26.7.2009 20:39:44   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

o hvala, sta hitro pomagali. Sem si ze nekaj brala sedaj, bom  sedaj se tvoje linke Zvesta.

Saj mene komarji drugace sploh ne napadajo, grejo vedno mojega popikat user posted image , sam gremo sedaj na dopust v S Italijo in baje je tam veliko teh komarjev sedaj, pa so me mal prstrasili, reskirat pa nocem, ce bi bilo nevarno bi rajsi dopust skenslali.



mM, le mirno.. mislim, da to ni razlog, da bi skenslala dopust, kar pojdita uživat...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pik tigrastega komarja
26.7.2009 21:05:05   
malaMravljica
Zvesta, hvala Ti. Saj ves, rajsi vprasam, kot da si pol kaj ocitam.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pik tigrastega komarja
26.7.2009 21:06:24   
zvesta
Mm, ni problema... sem zdaj načitana, ker sem si dopoldne pa jaz delala probleme z njimi :) preveri na Otroci ;P

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?