|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lanski dopust
17.1.2009 10:17:55   
Anonimen
Lani 5.5.2008 sem šla v porodniško.Do porodniške sem bila v bolniški.To se pravi,da leta 2008 nisem delala.Zdej me pa zanima,ali bom lahko koristila lanski dopust,ko se mi porodniška zaključi?V službi se kar nekaj zgovarjajo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lanski dopust
17.1.2009 10:33:59   
U*
Mislim da ti po zakonu ne pripada, ker si bila na bolniški.
Smo prinas imeli en tak primer pa ji takrat cc.5 nazaj ni pripadalo če se je pa kaj spremenilo pa ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lanski dopust
17.1.2009 10:39:06   
Anonimen
Jaz sem bila lansko leto celo na porodniški. Propade mi ga sorazmerni del 11 dni, ker bi ga mogla koristiti v tekočem letu, ostali dopust pa lahko koristim. Ne vem pa, kako je po vaši kolektivni pogodbi.

(odgovor članu U*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lanski dopust
17.1.2009 10:41:29   
U*
A ja če ti pa pripada potem pa ti ga morjo dat.
Ja sej pomojm ga ona ni dobila zato ker jo ni blo več kot eno leto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lanski dopust
17.1.2009 10:45:29   
Anonimen
Najprej hvala za odgovore.
Ja sej sm jst tud čula,da bi mi ga nej šlo 11 dni v nič.Ampak moj šef trdi drugače.Sej se bom itak pozanimala na inšpektoratu,ker se mi zdi škoda,da ga ne bom mogla koristit,ker se vsak dan pozna,če si več z otrokom.Nisem pa vedela,da je od kolektivne pogodbe odvisnuser posted image Na te zadeve se ne spoznam.

(odgovor članu U*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lanski dopust
17.1.2009 10:59:13   
potepinček
Pripada ti ves lanski dopust, ki ga moraš izkoristiti do 30,6,2009, prav tako ves letošnji. Pripadata ti tudi oba regresa. Če ga lani nisi porabila nič, ti ga res 11 dni propade.

< Sporočilo je popravil potepinček -- 17.1.2009 11:00:32 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lanski dopust
17.1.2009 11:52:22   
Anonimen
Hvala potepinček,sem se ravnokar z eno pogovarjala,ko malo več ve o teh zadevah in mi je isto povedala.Hvala še enkrat.user posted image

(odgovor članu potepinček)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lanski dopust
17.1.2009 11:54:24   
bskrle
Lani bi morala dobiti odločbo za dopust in regres. Propade ti tistih 10 dni, ki bi jih morala koristiti, pa jih nisi mogla.


(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?