|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   športni del vozička quinny speedi
4.12.2009 13:38:40   
a982
Ojla
jest bom kar tukej postavla vprašanje in sicer me zanima tiste, ki imate ta voziček, koliko je bil star vaš malček, k ste ga dale v športni del se pravi brez košare? Mi mamo zdej en drug voziček, sam mu je košara že skorej premejhna, ker je mali ful velik, star pa je dobre tri mesece. Košara bo še za približno kakšen mesec poj pa konc, ne bo šel več notri. Tako ali tako bi uporabila zimsko vrečo v vozičku, sam me zanima zato, ker se mi zdi, da se naslon sedeža ne da čisto zravnati v quinny-ju al se motim (nism še uspela vse pogledat). A je to prezgodej, če je pri cca 4 mesecih v športnem delu in malo dvignjen, se pravi ne leži čisto? Mal me zanimajo vaše izkušnje. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: športni del vozička quinny speedi
4.12.2009 21:53:47   
badumbadum
Oj,
jaz sem jo dala tam med 5. in 6. mesecem. Kolikor vem, je ta naklon, ki ga ima Speedi, sicer OK tudi za 4-mesečne dojenčke, ampak, recimo, za kake pol ure do max uro vožnje. Tako vsaj pravi pediatrinja na MON-u. Ker je moja v vozičku veliko prespala, sem jo raje vozila v enem drugem, ki ga imamo za v avto, ker je znala 'drnjohat' tudi po 2 ali 3 ure, ko sva šli na sprehod. Sem bila zelo fit med porodniško user posted image

(odgovor članu a982)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
4.12.2009 23:48:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu badumbadum)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: športni del vozička quinny speedi
5.12.2009 8:41:57   
a982
Ja sej tm okol 5 meseca se mi zdi kr v redu, prej rajš ne. Hvala punce!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: športni del vozička quinny speedi
6.12.2009 20:44:36   
badumbadum
Pa ne pozabi kolena podložiti, tako da bo imel rahlo pokrčena. No, saj to verjetno že veš, a te za vsak slučaj spomnim user posted image
Lep preostanek miklavževega večera.

(odgovor članu a982)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: športni del vozička quinny speedi
6.12.2009 21:36:30   
naomy
zakaj pa mora imeti pokrčena kolena?
tega pa res ne vem... user posted image

(odgovor članu badumbadum)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
7.12.2009 11:05:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naomy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: športni del vozička quinny speedi
7.12.2009 21:10:04   
badumbadum
Ja, tudi jaz sem debelo pogledala, ko mi je soseda fizioterapevtka rekla, da je treba dojenčkom, ki še ne znajo samostojno sedeti, podložiti kolena. Potem pa sem taisto stvar prebrala še na RR-ju in MON-u. Zakaj točno, se ne spomnim več, menda, da ne pride do zategovanja, kar lahko privede do nevšečnosti in je potrebno potem vse skupaj popravljati s fizioterapijo - ma ne me držat za besedo, ker se res ne spomnim več natančno. Če se kateri da, si lahko prebere nekaj postov z MON-a:
http://med.over.net/forum5/search.php?46,search=naklon+vozi%C4%8Dka,author=,page=1,match_type=ALL,match_dates=0,match_forum=46,match_threads=0
http://med.over.net/forum5/search.php?46,search=%C5%A1portni+vozi%C4%8Dek,author=,page=1,match_type=ALL,match_dates=0,match_forum=46,match_threads=0

Mima83, otroci pa so itak tako različni. Moja je bila do kakega 8 meseca čisto umirjena v vozičku. Šele ko je pogruntala, da je boljše spati v posteljici in da je voziček le prevozno sredstvo, jo postala zelo živahna v njem in je je bilo povsod polno. Pri 4, 5 mesecih pa itak večina tako in tako v vozičku vsaj malo zadrema, takrat pa naj le imajo podložena kolena - škoditi že ne more, a ne user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: športni del vozička quinny speedi
11.12.2009 21:32:27   
bibalaza
speedi-ja uporabljam že pri drugi punčki in obe sta sli v športni del že pri treh mesecih-ker enostavno v košari ni blo več za zdržat-si je skor vrat spahnila ko je hotla ven videtuser posted image .
sem pa zdaj pri drugi uporabila  tisti novi ˝seat reducer˝ pa je ful boljš-so potem paščki za zapet prav,  kajti drugače so predolgi- pa tud nekak naredi vse bolj ležeče. 
tako da ga toplo priporočam če ga slučajno še nimaš.

no pa kolen nisem nobeni podlagala ker o tem pač nisem nič slišala pa hvala bogu ni blo čist nič narobe-včasih je res bolš da čist vsega ne veš

(odgovor članu badumbadum)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: športni del vozička quinny speedi
25.3.2010 23:36:51   
ssaa



Pozdrav...


Alio kdo ve, kde se kupi seat reducer za quinny speedi..

hvala


(odgovor članu bibalaza)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: športni del vozička quinny speedi
26.3.2010 13:16:45   
malažabica
moja je že pri dobrih 2 mesecih bila prevelika za v košaro - dekica, kombinezonček, itd..., in se je konkretno jezila v vozičku. PA sem jo hitro prešaltala v športni del, res smo najprej vozili v quinny freestylu, ampak po 3 mesecih pa tudi v speediju. Pa se da naslon lepo znižati, mogoče je 10-15% naklon, maksimalno. MA ne preveč komplicirati pa bo!!!

_____________________________

pa ga končno imamo! čisto pravi forum o pralnih pleničkah namreč...
http://pepentke.forumotion.com/forum.htm

(odgovor članu ssaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: športni del vozička quinny speedi
26.3.2010 17:10:28   
neli365
V Babycentru ga imajo, mislim da je cca.40 €.

(odgovor članu malažabica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?