|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosila bi za kakšno mnenje-šolski nahrbtnik
22.1.2009 21:27:16   
vesna_14
Ja septembra gre naš mali mož v prvi razreduser posted image (kok čas hitro mineuser posted image ) in sma glih danes z možem imela malo časa, da sma šla po trgovinah in se ustavim v eni trgovini , ker vidim, da imajo znižane nahrbtnike.
Zdej pa nahrbtnik je znamke LEGO motiv mislim da vikingov user posted image - itak nima veze vem samo , da bi malemu bila zelo všeč dala sem jo na stran da jo gremo pogledat skupaj me pa zanima ali pozna kdo njihove torbe mogoče jo ima kdo doma-zanima me predvsem ali so vredo (tirba kot sama ima anatomsko oblikovan hrbtišče, odsevnike, je lahka, ima plastično dno da se ne zmoči če jo postavi na mokra tla, je 5-delni komplet -sicer nima veze ampak vseeno, ima tudi 1 leto garancije) in cena je 140€ znižano na 75€ kar se mi zdi precej ugodno. Zdaj pa po netu mal iščem in ne najdem ničesar o teh torbah da bi si malo prebralauser posted image in tako se obračam na vas, če katera kaj pozna te stvari.
Sem pa ob enem še gledala torbe znamke HERLITZ in mi jo trgovka zelo pohvalila  je pa tudi 50% znižana mogoče kdo pozna to torbo.
Bo pa ta torba za 3 leta in če bo zdržala še za drugega sina jo bo imel še ta.

Ok mal zamorilauser posted image ampak prosim usmilte se me s kakšnim odgovorom

BOm zelooooo veselauser posted image

Lp Vesnauser posted image


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosila bi za kakšno mnenje-šolski nahrbtnik
23.1.2009 6:36:55   
ciciban
Mi imamo lego torbo.Najprej sem jo naročila pri neckermanu,pa smo dobili eno sranje z lego nalepko-s tisto torbo na sliki ni imela dosti skupnega,zato sem jo vrnila.Stala pa je okoli 100€-ne vem več natančno.Potem pa sem zasledila na spletni strani toysa,da jih prodajajo,pa mislim,da smo dali zanjo okoli 60€.Torba ni nič posebnega,je pa kvalitetna.Naš jo uporablja že drugo leto,pa se še nič ne trga.Zraven smo dobili še dve peresnici,denarnico in obesek.Je pa tako,da se cene teh trših torb gibajo kar tam okoli 100€ in še čez,tako da je 75€ tudi dobra cena.

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosila bi za kakšno mnenje-šolski nahrbtnik
23.1.2009 7:46:33   
end1
teh dveh znamk ne poznam, vem pa da so nahrbtniki SEVEN zelo dobri in zdržijo tudi po par let, hrbtišče imajo prilagojeno, saj so v velikostih za male otroke in za večje, res pa da motivi niso iz kakšnih risank al pa kaj podobnega, ampak neki grafiti. Meni so lepi.

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosila bi za kakšno mnenje-šolski nahrbtnik
23.1.2009 7:52:18   
Mišni
Mi smo dali 30 evrov za trdo torbo, prav tako, kot so te lego, samo da je ene  X  znamke, in je čez glavo dobra. Ima trd hrbet, trdo dno, lahka je, stoji sama, vse tako, kot naj bi bilo.

Edino če jo mislite res imeti 3 leta za 1. iotroka, pa potem še za drugega ... za to našo seveda ne vem, koliko bo zdržala ... ma ne vem, a ni fajn, da je otrok navdušen, ko se gre prav zanj kupovat 1. šolsko torbo v življenju. To je en tak vau dogodek.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu ciciban)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosila bi za kakšno mnenje-šolski nahrbtnik
23.1.2009 9:21:04   
vesna_14
Ja saj prav to sem včeraj rekla mojmu, da bo to torbo imela samo Filip , ker Pia bo itak dobila svojo roza user posted image , kaj pa druga  in da če bosta ta dva dobila novo bo tudi Tjaš dobil novo z istim razlogom, da pa ipak ni kr tak ko grejo v šolo no tako da mi je sedaj pomembno da zdrži vsaj do 3 razreda če ne mogoče do 4user posted image (čim dje tem boljšuser posted image )
Ampak ta Lego mi je res všeč pa še cenovno je dost ugodna pa kolker sem na netu včeraj brskala in nekaj le najdla o teh torbah so po opisu sodeč res kvalitetne sicer pa pomoje, če so kocke 1 liga dvomim da bi torbe bile nek šrotuser posted image

No itak gremo juter z malim v trgovino da jo pogleda in pove če jo bo imel ali ne

hvala


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosila bi za kakšno mnenje-šolski nahrbtnik
23.1.2009 11:13:42   
nuala
Jaz sem z naso falila, sej je fajn in vse, ampak zgoraj se zadrga nekako polkrozno zapenja.
In ta polkrozna zadrga se je pokvarila po 14 dneh, hvalabogu moj zna to zamenjati in je dal novo, vendar je napacen sistem, tudi ta ne bo zdrzala.
Tako da, ne vem, kaksen sistem ima Lego, tako kot jo imamo mi vsekakor odsvetujem.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosila bi za kakšno mnenje-šolski nahrbtnik
23.1.2009 11:23:26   
Mišni
Naša ima tudi polkrožno zadrgo, samo da se še ni pokvarila.

A imate uno s Spidermanom?user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosila bi za kakšno mnenje-šolski nahrbtnik
23.1.2009 12:28:05   
vesna_14
Ne ta torba nima zadrge ampak tisto mačje oko na pritisk a vi imate to od legota torbo?

_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosila bi za kakšno mnenje-šolski nahrbtnik
23.1.2009 12:37:42   
Anonimen
Jaz mojima v prvem razredu nisem kupovala ornk torbe, zato ker knjig in zvezkov ne nosijo domov razen ob petkih, to pa itak ne hodijo sami domov, jih je potrebno hoditi iskat. Za vsak dan zato svetujem eno čist preprosto torbo-nahrbtnik, malo s tršim hrbtiščem (naj hrbtišče ne bo samo z blaga). Je bilo za obe punci čisto dovolj do 4. razreda (obe sta imeli drug za drugo samo eno torbo od Seven za ca 8.000 sit), v 4. pa sta dobili normalno torbe, kot so npr te na tej strani;

http://www.kopija-nova.si/zzaab.php





(odgovor članu vesna_14)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosila bi za kakšno mnenje-šolski nahrbtnik
23.1.2009 13:58:37   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_14

Ne ta torba nima zadrge ampak tisto mačje oko na pritisk a vi imate to od legota torbo?


Ne ne, jaz to sprašujem Nualo, mi nimamo Legove torbe.

Drugače pa jo kar kupi, če ti je všeč in če so daj cene toliko bolj ugodne. Sigurno je po kvaliteti to dobra torba.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?