|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   okulist
1.10.2005 19:26:21   
eya
Oj!
Nosim leče, ampak glede na to, da bo od aprila naprej treba precej vstajat ponoči, bi rada imela za nočne "pohode" še očala. Tu nastopi problem: povsod je treba čakat več mesecev (v zdravstvenem domu Domžale do marca), da prideš na vrsto, ali pa naročajo šele januarja za naprej in podobno. Ve katera za kakšnega okulista, ki je dober in nima pretirane čakalne vrste?

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: okulist
1.10.2005 20:04:32   
Anonimen
jaz sem šla privat.. 100% boljš.. ko pokličem, me naroči čez kakšen teden, največ 14 dni..

v okolici domžal ne vem za nobenega okulista, ker sm iz drugega konca.. mal glej po mestu, ko se voziš..

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: okulist
1.10.2005 21:10:42   
N _ B
OPTIKA TINA v KAMNIKU

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: okulist
1.10.2005 22:00:42   
Anonimen
Žal je v vseh ZD tako. Doooolge čakalne vrste, pa še prijavit se ne moreš, če ne živiš v tistem območju (konkretno govorim za LJ).
Sicer za april še nisi prepozna, če se zdaj kje naročiš, boš pa res prišla takoj na vrsto le samoplačniško. Preveri v optiki Clarus, imajo velikokrat akcijo "paket za dober vid", ki se mi ne zdi slaba varianta.

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: okulist
1.10.2005 22:57:06   
Anonimen
A spada BTC pod okolico Domžal? user posted image
Hartlauer v Intersparu oz. City Parku...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
2.10.2005 10:12:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: okulist
2.10.2005 10:18:17   
Primoza
Samoplačniška varianta?

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: okulist
20.12.2008 12:17:31   
AndrejaKA
Za moje pojme so najboljši pri Optiki Vid v Radomljah. Dr. Zupanova je ful vredu, izbira očal je pa tud zelo pestra... Sem si našla res en lep okvirček od Koali-ja, sem bla prav presenečena...  to je moje mnenje, vam priporočam obisk.user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: okulist
20.12.2008 13:06:46   
detelja
eya zdaj imaš že možnost vsaki optiki, da ti pregledajo oči (prav zdravnik), rabiš samo potrjeno zdravstveno kartico, ja, naročit se tudi moraš...pa še okvir si lahko kupiš drugje ni nujno, da v tej optiki...pri privat zdravniku pa tudi lahko imaš napotnico od splošnega zdravnika pa te tudi vzame, mogoče ne tako hitro, kot če si sama plačaš pregled...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu AndrejaKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: okulist
23.12.2008 8:50:21   
Cveta28
Jaz hodim v Art Optiko v Kranju in Ljubljani. Čakanje 14 dni in če vzameš pri njih očala je pregled brezplačen (imajo koncesijo) ter dobiš še recept.
http://www.artoptika.si/

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: okulist
18.1.2009 11:03:45   
AndrejaKA
Za moje pojme je najboljša optika Vid v Radomljah. Zelo prijazna in ustrežljiva gospa, pa še cene niso pretirane.user posted image

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: okulist
18.1.2009 13:21:36   
Mala_princeska
Jaz nisem nič čakala - sem bila takoj na vrsti - v roku 2 dni.

Optika v Ljubljani.



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu AndrejaKA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: okulist
18.1.2009 16:15:49   
birdy
Če si iz Domžal, kaj pa optika Škofic??? Delajo tud preglede, seveda samoplaČniško, čakaš nč,edin naročiš se prej k optik pride sam enkrat na teden. Nazadnje je bil pregled 20 eur, to je blo kako leto nazaj. Jst že od skoz tja hodm in so mi ful uredu, tud zdej k sem preseljena bom pol mal kasnej po porodu šla tja na pregled da mal vidm kako je stanje po dveh porodih...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: okulist
28.1.2009 10:40:25   
AndrejaKA
Pri Škoficu ti sploh ne zmerijo očesnega pritiska, ker nima aparata. nevem kako se sploh lahko grejo pregledov.

< Sporočilo je popravil AndrejaKA -- 28.1.2009 10:41:47 >

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?