|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novemrčki in trebuščki
17.4.2005 15:56:34   
Pikica76
A se kateri že kaj pozna? Meni se sicer dozdeva, da je spodnji del trebuha zadnje dni ratal majčkeno bolj izbočen kot običajno. (10 T 1D) Kaj pa ostale?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Novemrčki in trebuščki
17.4.2005 15:57:46   
Pikica76
Zdej sem pa dokazala, da sem čisto nepismena in to dvakrat:)-:ups::)-

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Novemrčki in trebuščki
17.4.2005 16:03:53   
Teni_
Ja, bo držalo. Malo se nekaj pozna, ampak malo. Sem pa še vedno na 1 kg manj, kot na začetku.(10t3d) Kako pa je pri vas kaj s kg?

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Novemrčki in trebuščki
17.4.2005 18:04:05   
wawa
Ohoj, trebušček se malo pozna, zvečer ko se napihne.....zredila sem se pa za 1 kg pa se to zaradi velikonocnih praznikov in ne zarada nosečnosti;)..

Drugače sem pa zadnje dni manj utrujena kot sem bila prej, zdaj se mi je celo konnčno spret dalo pridet do računalnika pa ma RR počekirat...

Lep dan vsem!

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Novemrčki in trebuščki
17.4.2005 18:25:04   
dd75
Ojla, pri meni je pa kar opazen, sicer tak, da ga opazijo tudi drugi, ne samo jaz;) Garderobo sem tudi morala menjati ker mi je vse hudo preozko. Verjetno je opazen zato, ker sem zelo suhe postave. Sem pa na trebuh seveda zelo ponosna:nosecka:!
Pocutje o.k., kile pa tudi na istem kot prej.
Lp:nosecka:

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Novemrčki in trebuščki
17.4.2005 21:39:05   
Julijana
Ojla!

Tudi meni se že vidi trebušček, kar ven je stopil, ne morem ga več not potegnit,kdor ne ve zakaj se gre bi lahko mislil da so kile:pujs:. Moji kilogrami so še na istem, slabost pa tudi še kakšen dan zvečer, pa še napenja me po trebuhu-ali so kateri dogaja, potem pa vetrovi?
Drugače pa še vedno super, komaj čakam NS:bravo::sloncek:
LP:nosecka:J!

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Novemrčki in trebuščki
18.4.2005 9:04:11   
tincci
Jaz imam danes prvi dan na sebi nosečniške hlače, moje so mi premajne, se že kar vidi (11t 6d). Jutri imam NS, komaj čakam :)

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Novemrčki in trebuščki
18.4.2005 9:41:59   
chips
Ja tudi meni se že kr pozna!!
Spodnji del trebuha imam kar precej ven in zgoraj se že tudi povečuje!
Tako da kavbojke so odpadle že pred dobrimi 14 dnevi!!

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Novemrčki in trebuščki
18.4.2005 10:20:57   
Andy13
Moj trebušček se napne le zvečer, takrat ga ne morem več not potegniti.
Sem pa v fazi, ko bi spala in spala.

Včeraj sem popoldan spala 1 uro, zvečer pa sem zaspala kot top. ;)

Komaj čakam pregled v sredo, noseča bom pa 8t. :sloncek:

Lep zečetek tedna vsem novemberkam in vsem ostalim srečkam nosečkam. :)-
Andy

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Novemrčki in trebuščki
18.4.2005 10:58:57   
bena
Tudi jaz imam podobne težave glede napenjanja in krčev po črevesju. Včasih se mi zdi, da s tem, ko otrok raste, tam spodaj postaja pretesno, zato imam na trenutke, kar hude krče. Poleg tega imam še težave z želodčno kislino. Slabo mi do zdaj (10 tednov in 2 dni) še ni bilo nikoli. Kar se tiče trebuščka, je tudi moj zvečer kar že fejst okrogel, čeprav potem do jutra nekoliko upade, tako, da so mi še vedno prav vsa oblačila, razen kavbojk, ki so mi že vseskozi bile precej tesne.

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Novemrčki in trebuščki
18.4.2005 11:39:24   
Majči
Tudi jaz imam že težave okoli garderobe - predvsem hlač in to čudim zadnjih nekaj dni, tako da že razmišljam o nakupu nosečniških. Jaz sem danes 11t 4d in rok imam 3. novembra.
Meni ni vsak dan slabo, na dneve pa zelo. Trebušček je kar zaobljen predvsem je to vidno zvečer, zdaj se bom počasi začela mazati s kremo proti strijam......ja, zdaj bo samo še rasel, rasel......in upam, da bodo slabosti nehale po 3 mesecih.
Nuhalno in DHT imam pa 25.4....komaj čakam in upam na dober rezultat!

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Novemrčki in trebuščki
18.4.2005 12:02:18   
Aja32
Pri meni je kar precej problema s garderobo - predvsem ozke hlače ne pridejo več v obzir.
Drugače se pa trebušek kar pozna, zredila sem se za 2 kg. Itak se pa počutim blazno napihnjena, ker mi tudi zastaja voda.
Počutje - razen groznega prehlada - v redu!

LP A:nosecka:

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Novemrčki in trebuščki
18.4.2005 12:12:01   
Teni_
Jaz že 3 ali 4 tedne ne dobim prejšnjih hlač gor, pa sem zdaj že na 2 kg -. Kaj bi šele bilo, če bi se zredila. Mi pa kg malo skačejo, ampak sem vseeno z manj kg kot na začetku. Danes sem 1. bruhala, pa čeprav mi ni slabo že dobre 3 tedne. Komaj čakam na NS, da spet vidimo našega sončka in da vidimo, če je vse ok.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Novemrčki in trebuščki
18.4.2005 12:28:40   
tincci
Mene zadnje dni spet muči zaprtost, bemti, pa že v redu je bilo :(( Ste imele že kakšen glavobol? Jaz dvakrat v prejšnjem tednu, prej pa parkrat v življenju.. je pa ful obakrat pomaga, dolg sprehod:bravo:

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Novemrčki in trebuščki
18.4.2005 12:36:28   
Teni_
Ja, glava me pa boli nenormalno. Zgleda, da večinoma zaradi sonca, če sem predolgo zunaj in je preveč močno. Ga že prej nisem prenašala.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Novemrčki in trebuščki
18.4.2005 13:04:01   
wawa
Ohoj glava pa tudi mene malo boli.....čeprav mam jaz en dug problem.........HRBET:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden: Evo zdajle sem v službi, kjer ves čas sedim od 7.00 pa me že tako boli križ da samo čakam da se spokam domov.......

Ko grem malo plavat je bolje, ampak potem pa po porih dneh že spet.....no ja očitno sem alergična na sedenje:)-:)-:)-:)-:)-:)-

Tudi jaz pa komaj čakam nuhalno, 3.5.2005:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Novemrčki in trebuščki
18.4.2005 13:37:07   
tincci
Nisi edina, mene že dober teden boli križ. Glede na velikost trebuščka predvidevam, da bo velik trebuh in da me zato boli križ :zmeden:

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?