|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krema proti celulitu
19.4.2005 11:34:58   
tea01
Prebrala sem v reviji Zdrava in Lepa, da kreme proti celulitu v nosečnosti niso priporočljive, ker lahko prodrejo v limfne žleze in to potem lahko škodi plodu. Ali imate ve kakšne izkušnje?

TEa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   krema proti celulitu
19.4.2005 11:38:45   
Annny
To pa ni res. Vse tovrstne kreme delujejo le lokalno (mnenje dr. Pušenjaka).
lp

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   krema proti celulitu
19.4.2005 11:59:01   
Majči
Tudi jaz mislim, da to ne more držat, jaz sem se redno vsak dan vsaj dvakrat mazala pri prvi nosečnosti in tudi sedaj sem se začela, v lekarni sem kupovala kremo in nikoli slišala, da je lahko ta krema za plod škodljiva. Kje pa si to zasledila?

NE MOREM VERJET!

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   krema proti celulitu
19.4.2005 12:01:42   
Majči
Oprosti, sem spregledala, da si napisala, kje si o tem prebrala a še zdaj ne verjamem. Možno je pa vse nič ne rečem. Kot sem napisala, sem jo uporabljala redno tako kot kremo proti strijam. Jaz res upam, da je to dezinformacija!

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   krema proti celulitu
19.4.2005 12:42:59   
Alina
Tui jaz mislim, da to ne more držati. Jaz sem uporabljala kremo proti celulitu in strijam. Ker pa se mi je to zdelo kar drago sem začela uporabljati mandeljevo olje in je bilo čisto OK. Nimam na trebuhu in na prsih niti ene strije. Celolit po stegnih pa imam že kar nekaj časa.

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   krema proti celulitu
19.4.2005 12:43:20   
tea01
jst tudi upam, da je dezinformacija. Vendar sem želela še vaše mnenje slišati. Sem vesela, da smo vse istega mnenja.

Lp, T

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   krema proti celulitu
19.4.2005 13:20:58   
bambi
Ne, ni škodljivo, ampak v nosečnosti baje ne pomagajo, ker se ti celulit tako in tako naredi, zaradi nabiranja vode in zalog za dojenčka....... Tako da ti priporočam, da prihraniš denar in si kupiš kakšno olje, o odstranjevanju celulita pa bomo razmišljali, ko bojo naši :duda: že rojeni..... 9nebesa9nebesa9nebesa

LP BAmbi

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   krema proti celulitu
19.4.2005 13:35:15   
KMALU
Jaz jih uporabljam ze tako ali tako, sedaj ko sem :nosecka: jih bom pa tudi. Ce bo pomagalo ok, ce pa ne pa tudi.. :)-

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?