|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine v jajčnikih
5.2.2009 9:31:59   
Lenck
Pozdravljene,

verjetno nisem edina, ki jo bolijo jajčniki (11. teden). Občasno je bolečina že kar neznosna. Zanima me, ali katera pozna kak varen, preverjen, učinkovit recept za blaženje teh težav.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine v jajčnikih
5.2.2009 10:21:20   
tia12
Ne bolijo te jajčniki, ker ponavadi jajčniki v nosečnosti ne delujejo. Verjetno se razteza maternica in te bolijo vezi...Kar navadi se, tega bo še veeeeeellliiiiikkkkooooo.


Pa lepo user posted image ti želim.


_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine v jajčnikih
5.2.2009 10:22:59   
simonakr
Meni je pomagalo: počitek počasno obračanje z skrčenimi nogami - takrat ko sem ležala, pa predvsem nobenih naglih gibov. Če je pa ful bolelo pa še kakšen Buscopan.
Če pa ne bo bolje pa pokliči G.

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine v jajčnikih
5.2.2009 10:45:18   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Lenck

Pozdravljene,

verjetno nisem edina, ki jo bolijo jajčniki (11. teden). Občasno je bolečina že kar neznosna. Zanima me, ali katera pozna kak varen, preverjen, učinkovit recept za blaženje teh težav.

lp


tudi jaz sem imela probleme z bolečimi jajčnki že pred zanositvijo in potem so me boleli tudi v začetku nosečnosti potem je bilo boljše sedaj pa spet bolijo, ker otrok pritiska na njih...posebej boli d. jajčnik...meni je na začetku gin. rekla, da so lahko te bolečine jajčnikov prisotne celo nosečnost lahko pa izginejo...razumem te, da to ful boli, ampak zdravila proti temu ni...pač je treba potrpet...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine v jajčnikih
5.2.2009 10:55:28   
Anonimen
Ja poznam ja, sva približno enako dolgo noseči in tudi mene boli kot pred menstruacijo, taka topa konstantna bolečina v spodnjem levem delu trebuha.
Meni je pomagal samo počitek oz. en dan sina nisem pretirano nosila in dvigovala (ima 10 kg).



(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine v jajčnikih
5.2.2009 14:13:44   
girly
ja, mislim, da je počitek kar edino zdravilo. drugače pa kakšen lekadolček.

srečno!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečine v jajčnikih
5.2.2009 16:22:36   
dreamhorse
Lekadolček pač ne zaradi raztezanja maternice. Potem jih lahko ješ kot bonbone celo nosečnost, ker to te bo špikalo skozi. Popij raje kak kozarec donata ali pa magnezijeve šumeče tablete. Magnezij je namreč proti krčem, pa kalcija dosti spij. Nikar pa ne posegajte po lekadolih takoj ko vas kaj zaboli.

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečine v jajčnikih
5.2.2009 16:33:28   
Lenck
hvala za odgovore.

ne, mislim, da ni raztezanje maternice. poznam te bolečine, in poznam boleče jajčnike - in to je bolj verjetno bolečina v jajčnikih, posebej enem. precej tipična, če imaš izkušnje z njo... sicer pijem donat, in uživam veliko hrane s kalcijem, ravno zato, da se borim proti krčem, ampak to je drugače. tista, ki ima izkušnje, pozna razliko.

sicer pa tako ali tako nisem navdušena nad zdravili, mislila sem bolj v stilu kakih obkladkov in podobnega. sicer pa ja, počivanje pomaga, to itak počnem večino časa user posted image

lep dan vam želim!

< Sporočilo je popravil Lenck -- 5.2.2009 16:35:05 >

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolečine v jajčnikih
5.2.2009 16:43:02   
dreamhorse
Če ti pa pomaga počivanje, potem pa počivaj. Saj veš, v nosečnosti nam je oproščeno, pa lahko izkoristimo...
Pa Lp

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?