|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   košara/zibelka, ki se pritrdi na strop
13.2.2009 15:32:20   
Pikapolonica_
Iščem nekaj takšnega, sem 100%, da sem nekoč nekje to zasledila, pa sedaj ne najdem. Bila je pa takšna bela, platnena?, mogoče kot mojzesova košara, ampak tudi ne natančno in pritrjena na strop (ali tram).
Ima kdo idejo kje to iskati?


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: košara/zibelka, ki se pritrdi na strop
13.2.2009 15:42:27   
April
http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=33&podskupina=0&artikel=123

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: košara/zibelka, ki se pritrdi na strop
13.2.2009 15:44:59   
rija
kontaj uporabnico mišo99 ona si jo je naredila sama....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: košara/zibelka, ki se pritrdi na strop
13.2.2009 15:48:16   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: April

http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=33&podskupina=0&artikel=123


Ja, toooouser posted image

Samo cena je pa user posted image .
Rija, a sama jo je naredila. FIno. Kje pa jo najdem?
A ti si imela Stokke Sleepi? Ko je košara je popolnoma okroglo, potem ovalno? A je potrebno za košaro in potem ovalno posteljico (koliko je približno širine 120x60?) kupovat posebaj jogije, ali zgolj kasneje, ko daš dodatej Stokke Junior Kit, dokler pa drži ena vzmetnica?


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: košara/zibelka, ki se pritrdi na strop
13.2.2009 15:59:21   
rija
mišo maš na RR user posted image

ja, imela sem sleepi, samo nisem vzela one čisto majhne.
tista pa je okrogla.

ampak roko na srce, to je edina stvar, ki je več ne bi kupila od stokkeja. posteljica je v tej svoji obliki zelo hitro premajhna, vse povečave pa so enostavno predrage in brezvezne.
zamisel je super, samo praksa pa malo manj.

zgleda pa res fantastičnouser posted image  sem imela komplet z baldahinom in z vso posteljnino in v natur barvi.....in HB sem jo po enem letu zelo dobro prodala.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: košara/zibelka, ki se pritrdi na strop
13.2.2009 16:09:04   
Pikapolonica_
Jaz sem imela idejo, da je najprej košara (okrogla), ki se potem raztegne v ovalno in potem raztegne v tisto brez osrednje stranice in na koncu v Junior Kit. Sem bila ziher, da je samo ena posteljica. + vzmetnica do Junior Kita, potem je potrebno kupiti novo.
Malo sem razmišljala, da bi vzela njihovo previjalno, ki se kasneje spremeni v tako lično mizo in jo imam lahko dalje v kuhinji za hranjenje, ker bi potem oba lahko sedela za to mizo v trip trapih. Je pa res, da bom počakala do NS, in potem šla kupiti določene dele opreme, ko bom videla, da je vse ok (itak bo). Malo me grabi čas, ker naj ne bi več izdelovali barve white wash, jaz bi pa kupila točno to barvo. Roko na srce, niti previjalna, niti postelja, nista ravno poceni. Je v primerjavi z njima vozicek mala malica. Vsekakor pa tudi ne bi rada vrgla vstran toliko denarja in potem kasneje posteljo prodajala za 50, 60% cene, ker to je v bistvu 300€.
Dejstvo je, da dete bo spalo v posteljici, ker sem se pri Jakobu kar malo nasračkala, ker sem ga začela dajati v svojo posteljo in smo rabili skoraj pol leta, da smo ga nazaj navadili na postejo in to sicer kar taveliko. Zato bi rada sprva košek/zibko, ker se dete v njem počuti menda bolj varno, kot pa v posteljici, ki je precej velika za začetek. Kaj pa vem, ampak malo me je šokiralo, da white wash ne bodo več delali.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: košara/zibelka, ki se pritrdi na strop
13.2.2009 17:12:49   
rija
Jaz sem mu manjšala posteljico z banano za dojenje...je prav lepo pasala v tole okroglinouser posted image  meni so ti jogiji in vsi ti dodatki za večanje/manjšanje resnično absolutno predragiuser posted image  zdaj pa hoče itak imeti že konkretno posteljo s toboganomuser posted image

Previjalno le nabavi, je res super....če ne dobiš bele, ti bom mogoče jaz lahko svojo prodalauser posted image user posted image user posted image  ker to je še kar nekaj časa in mogoče bo moj takrat
že res čisto dol visel...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: košara/zibelka, ki se pritrdi na strop
13.2.2009 19:20:41   
barika
www.ekokamra.com

tole imam jaz .. no moj sine
http://www.ekokamra.com/artikel_detajlnejse.php?id=19

< Sporočilo je popravil barika -- 13.2.2009 19:22:25 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
14.2.2009 10:54:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?