|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smrdeč Novalac?
10.2.2009 9:05:07   
m_m
Novalac dodajam že 2m in naletela sem na pakiranja AR1, ki zelo smrdi. Vonj je zelo močen. Imela sem že več kot 10 pločevink tega mleka od navadnih, proti krčem do AR1, vse 1, ampak noben ni imel takega vonja. Rok trajanja je šele 8.11.2010.

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smrdeč Novalac?
10.2.2009 9:08:09   
2.2.
odnesi nazaj in povej pač da smerdi in da si v dilemi; sicer meni ni nobeno AM dišalo

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smrdeč Novalac?
10.2.2009 9:10:55   
m_m
2.2. nimam več računa. vprašam sicer še vedno lahko...
Kterga si pa ti uporabljala?

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smrdeč Novalac?
10.2.2009 12:40:46   
Dream
Meni se zdi, da je Novalac AR "dišal" proti Aptamilu AR...

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smrdeč Novalac?
10.2.2009 14:17:11   
2.2.
ma točno se ne spomnim te oznake. vem da so bili navadni no poskusila sem 1 embal. proti krčem-v času krčev in enkrat mleko za daljše sitost za ponoči pa nisem bila zadovoljna ker je bil full gost. tako da smo skoz navadnega uporabljali do 1.5 leta potem pa na kravjega.

ti hodi vseeno nazaj vprašat če je v redu ali ne. pač če ni v redu ga boš vrgla stran mleko j... tistih 7 ali koliko eur. samo da bo z otrokom v redu.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smrdeč Novalac?
13.2.2009 10:04:56   
koala
Jaz bi ga nesla nazaj, če pa ga nebi menjali pa bi ga zavrgla. Vem da ni poceni,samo jaz nebi reskirala.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?