|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvavitev po laparo in histeroskopiji
15.2.2008 8:26:48   
sonch
Pozdravček!Pred enim tednom sem imela narejeno laparo in histeroskopijo, pa me zanima koliko časa ste krvavele. Jaz dva dni po operaciji nisem skoraj nič, sedaj pa kar krvavim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krvavitev po laparo in histeroskopiji
15.2.2008 10:37:33   
bayb77
Jaz sem imela laparo in histero pred 3 tedni, takoj po op. nisem nič krvavela, samo nek rjav izcedek, ker pa sem nehala jemat stederil takoj po op. sem čez stiri dni dobila menstruacijo, ki je bila res zelo šibka. Si ti jemala tabletke?

(odgovor članu sonch)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krvavitev po laparo in histeroskopiji
15.2.2008 12:28:12   
sonch
Jaz nisem jemala nobenih tablet, ker sem bila najprej naročena samo na laparoskopijo in so se šele v bolnici odločili, da mi bodo odstranili pregrado. Tako, da jih tudi po operaciji ne jemljem.

(odgovor članu bayb77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krvavitev po laparo in histeroskopiji
15.2.2008 13:41:38   
Anonimen
Jaz sem imela samo laparo in nisem mela nobenih krvavitev, razen nekaj manjših madežev. Sem pa dobila menstruacijo kot sem jo pričakovala glede na moj ciklus. Pa si izmerila, če imaš kaj tempeature? Če je krvavitev obilnejša pojdi na urgentno gin. amblanto.

(odgovor članu sonch)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krvavitev po laparo in histeroskopiji
2.6.2008 18:45:29   
Rakica_80
Laparo sem imela v četrtek 29.5, danes je ponedeljek in še vedno krvarim, ampak ne tako močno kot ponavadi ko imamuser posted image . Dobit bi jo morala zdej 5.6.................kaj vi mislite da jeuser posted image ?
Res sem postavila čudno vprašanje-kot da vi zdej vesteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Samo zanima me če je imela kakšna takoj po Laparouser posted image   in da ji je prej pritekla!
HVALA, HVALA, HVALA,......vsem na odgovorih!
Imam pa za Klomifen tablete začet jemat, zato me tudi zanima!
Vročine pa nimam več!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krvavitev po laparo in histeroskopiji
2.6.2008 20:20:50   
Rakica_80
Zakaj mi nobena ne odgovoriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krvavitev po laparo in histeroskopiji
2.6.2008 23:58:10   
*Junona*
Js sem dobila prvo M po laparo po točno 6 tednih.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krvavitev po laparo in histeroskopiji
3.6.2008 8:30:51   
anci banci
no jaz sem dobola svojo user posted image  8 tednov po laparoskopiji

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krvavitev po laparo in histeroskopiji
3.6.2008 10:25:29   
db
jaz sem jo dobila po dveh dneh po operaciji in sem imela zelo močno in en teden nato pa normalno po ciklusu. pravijo da je baje dobro da jo imaš saj se tako sčisti telo

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krvavitev po laparo in histeroskopiji
3.6.2008 11:40:20   
Rakica_80
Hvala punce za odgovoreuser posted image user posted image user posted image
Sem klicala v bolnico in mi je rekel G, da je sigurnouser posted image ,.......user posted image user posted image user posted image user posted image
Lep dan naprej, vsemuser posted image

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krvavitev po laparo in histeroskopiji
8.6.2008 11:57:00   
taši84
js ms mela histero in krvavitve slabe tri dni, ravno toliko da se je videlo. ni blo hudga. potem je blo ok. čez približno 14dni pa sem dobila M.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krvavitev po laparo in histeroskopiji
18.6.2008 21:25:43   
pipika123
Jaz sem M dobila dva dni prej kot bi morala dobiti. Tako da 4 dni po laporoskopiji. Potem sem imela še izcedek rjavi 2 dni.

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krvavitev po laparo in histeroskopiji
20.2.2009 15:18:04   
diana_25
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Laparo sem imela v četrtek 29.5, danes je ponedeljek in še vedno krvarim, ampak ne tako močno kot ponavadi ko imamuser posted image . Dobit bi jo morala zdej 5.6.................kaj vi mislite da jeuser posted image ?
Res sem postavila čudno vprašanje-kot da vi zdej vesteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Samo zanima me če je imela kakšna takoj po Laparouser posted image   in da ji je prej pritekla!
HVALA, HVALA, HVALA,......vsem na odgovorih!
Imam pa za Klomifen tablete začet jemat, zato me tudi zanima!
Vročine pa nimam več!


Pri meni je podobna situacija:
17.2.09 sem imela histeroskopsko operacijo - ta dan sem malo krvavela
18.,19., ni bilo krvavitev
danes, 20.2. pa kar precej krvavim - mesečno perilo bi mogla dobiti čez kak teden...Pred HIST. sem jedla KT, tako da ..mogoče je to user posted image ....sicer imam blage bolečine....

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krvavitev po laparo in histeroskopiji
23.2.2009 19:13:02   
tweety83
Heej,
po laparo in histero sem dobila menstruacijo 14-16 dni po operaciji - na normalen datuma za menstruacijo. Takoj po operaciji pa sem  imela še slab teden rahlo rjav izcedek.

LP

(odgovor članu diana_25)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?