|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
2.11.2009 9:27:53   
mala biba
Pozdravljene....

Glede na to, da sem našla o Dr. Simonitiju samo nekaj napisano iz leta 2007 odpiram novo temo, da boste tiste, ki ga imate lahko napisale nekaj svežih izkušenj, ali dobrih ali slabih....Zanimajo me vaše izkušnje...lp

_____________________________

Imam jo,svojo pikico...no - zdej je že prava mala biba:)- mali škrat bodi zdrav ti želita mamica, ati in Nejc
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 9:39:52   
tweety83
Evo,jaz hodim k njemu že menda nekje tri leta in sem zelo zadovoljna z njim. Hodijo tudi moje prijateljice in tudi nekaj znank in še od nobene nisem slišala slabe besede zanj.
Je ful fajni zdravnik,ki se ti posveti maksimalno in se s tabo pogovarja,lahko ga vprašaš kar hočeš.....
Moje mnenje o njemu je ta boljše.

Me je tudi operiral (laparo in histero) je blo vse ok.....
Ne vem točno kaj te še zanima....Vprašaj.....

lp

(odgovor članu mala biba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 9:42:16   
MAŠKA
Bila sem enkrat pri njemu samoplačniško in lahko povem, da je zelo vredu.
Tudi sicer sem o njem slišala le pozitivna menja.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu mala biba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 12:05:42   
mala biba
Tweety83 in Maška hvala za odgovore, no tudi jaz še nimam slabe izkušnje z njim, sam baje pa kar komplicira, če se v nosečnosti malo preveč rediš oz, če si malo bolj močnejše postave ko zanosiš, pa je pol vse narobe....Ali ima katera stem izkušnje?.....Koliko pa naredi UZ v nosečnosti, samo tista 2,3?.....ali tudi kaj več?.....Kaj pa pravite na njegov UZ?, se samo meni zdi, da je že malo star in se tam gor ne vidi kaj dosti?.....čim več mnenj bo dobrodošlih....lp

_____________________________

Imam jo,svojo pikico...no - zdej je že prava mala biba:)- mali škrat bodi zdrav ti želita mamica, ati in Nejc

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 13:17:48   
tweety83
Uf ja,glede kilogramčkov je kar strog - ampak če gledaš po eni strani nam hoče samo dobro,po drugi strani jih bomo pa itak me dol spravljale.....user posted image (sej zdaj mi je smešno,pol mi pa ziher ne bo)
Glede UZ - men ga je nardil skor vsakič,ko sem šla na pregled, tega ki ga imam pa sedaj v 32t pa moram baje plačat - pa ne vem zakaj. Morfologija pa je bila zastonj,edino kar sem plačala je bila prva slikica najine bibe. Jaz sem z UZ kar zadovoljna - sem vedno ful lepo vse videla na ekranu (prejšnji teden ga je nadomeščala dr.Koštrunova in mi je podarila kar dve slikici moje bibe,ker se je obrazek tako lepo videl,kot bi bila na 3D).
Edino kar me malo "moti" v njegovi ordinaciji je tista katastrofalna miza za preglede - tista pa res ni kul.user posted image

(odgovor članu mala biba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 14:59:58   
mala biba
tweety83.....ja prav imaš, me je kar zmrazilo, ko si me spomnala na tisto mizouser posted image ....koliko si pa plačala za prvo slikico v nosečnosti in kdaj si imela prvi pregled, če seveda nisem preveč radovedna?....ja vem, da kar se tiče kilogramov se kar tresem, ko se spomnem, ker je kr direkten ko te okara....grrrrrrr......ja mi je kolegica isto povedala za UZ v nosečnosti, da ga je mogla na koncu plačat v 32 tednu, pač tako ima....ne zdi se mi pa primerno, da plačaš materinsko knjižico, pa kaj čemo, tako je....mam kr metulčke v trebuhu ko se spomnem, da bom spet okreganauser posted image ....lp

_____________________________

Imam jo,svojo pikico...no - zdej je že prava mala biba:)- mali škrat bodi zdrav ti želita mamica, ati in Nejc

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 15:08:01   
Reby
Jaz hodim k njemu že več kot 10 let - sem hodila tudi k njemu, ko je še delal v Celju. Pred 4 leti sem se preselila v LJ in nisem menjala ginekologa, tako da sem se tudi med nosečnostjo vozila k njemu. Glede kilogramčkov pa tako, jaz sem se zredila za 20 kg, prej sem bila suhica (51 kg), pa mi ni nikoli težil, samo omenil je, da bi bilo pa fajn, če se ne redim toliko, pa sem se samo nasmehnila. 
Kar se tiče materinske knjižice, jo moraš, kolikor vem, plačati povsod.
Glede UZ pa je tako, da imaš 3 UZ-je zastonj, 4. pa moraš plačati. Pa vem, da mi je sigurno naredil več UZ-jev kot pa samo 4.
Drugače pa se strinjam s Tweety - dr. Koštrin je tudi super. Pri meni je bila tudi pri porodu, Simoniti pa je celo klical v porodno in vprašal, kako je z mano user posted image

(odgovor članu mala biba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 16:01:13   
mucica2

IZVIRNO SPOROČILO: Reby
 
Kar se tiče materinske knjižice, jo moraš, kolikor vem, plačati povsod.



Samo dodajam da bi morala biti materinska knjižica zastonj, in sicer v vodniku po nosečniških pravicah, ki sem ga dobila na prvem pregledu pri svoji G (Peternelj Marinšek v Celju), izrecno piše, da je materinska knjižica zastonj. Prav tako sem jo tudi dobila. Tako da ne vem kako pa je pri dr. Simonitiju

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 16:31:57   
mala biba
Reby....to je pa lepo, da je poklical v porodno kako je s tabo....vidim, da pol vsaki teži zarad kg....očitno mimo tega ne more....to mu je v krvi.....ja poznam nekaj kolegic, ki jim ni bilo treba plačat materinske knjižice, zato je butasto, da moramo kar naprej nekaj v zdravstvu plačevati....kakorkoli že.....on je zasebnik s koncesijo in si očitno lahko marsikaj privošči....slišala sem že tudi, če imaš kakšne težave, prideš ti prvo sestra pove, da če bo UZ, ga bo treba plačat.....halo.....niti ne veš kaj  se dogaja in takoj hopa po Eurotih.....kar se mene tiče ima kabino za preoblačenje čudno naštimano, tak da če hodiš k njemu moreš konkretno imeti krilo, dolga majica ali samo spodnje hlačke ne pridejo v poštev, ker ljudje hodijo noter in ven po recepte......pa še v tisti kabini tako smrdi po švicu da kr joj.....se ne prtaknem copat njegovih imam vedno svoje.....seveda so to stvari, katere ženske opazimo, seveda ni toliko pomembno to, kot to, da je on strokovnjak na svojem področju....

_____________________________

Imam jo,svojo pikico...no - zdej je že prava mala biba:)- mali škrat bodi zdrav ti želita mamica, ati in Nejc

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 16:44:08   
tweety83
Prvi pregled sem imela mislim da v 8t nosečnosti. Slikico sem plačala 5€, materinsko knjigo pa sem dobila zastonj.
Glede kabine - mene nič ne moti - se mi zdi da je bolj tako za pogledat če ima ženska krilo na pregled,kot pa kakšne dolge majice al pa da se celo sleče tam pred njimuser posted image . Imajo pa ponekod krila za enkratno uporabo,tako da ne rabiš ničesar nositi s sabo.
Jaz obujem copate - ker itak imam vedno nogavice s sabo,pa tud vonja po švicu še nisem zasledila tam - izgleda da imam srečo.
Miza je res - adijo pamet. Pa sestra se mi tud zdi,kot da je vedno neki jezna,sploh se nič ne pogovarja in tko.....

Je pa res da so to samo malenkosti in da je on pravi strokovnjak na svojem področju.

Jaz  sem prej hodila k Dr.Franiču - tam bi šele mogle videt kabine - ima dve kabini (in ti dve kabini res ZELO smrdijo po vsem mogočem) in pol čakaš in čakaš da te on pokliče,pa še to naredi tako tiho,da ne veš al te je poklical al ni in upaš da ne uletiš noter,medtem ko on ravno preglejuje eno drugo pacientko.user posted image

(odgovor članu mala biba)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 16:58:21   
mala biba
Ja tweety se strinjam da če si v krilu, je mal bolj za pogledat kot v samih sp. hlačkah....to mi je jasno....samo vidla sem že boljše kabine bolj praktične in se ne mešaš z ostalim folkom tam preden obiščeš G.....no ja verjamem da je kje še slabše.....sej ne kritiziram samo povemuser posted image ...napisala sem pa tudi, da to so stvari ki jih ženske vidimo....on pač neuser posted image .....to je isto kot te on sprašuje če te kje boli....oz kakšna je bolečina...vem, da jo verjetno on pozna "iz literature"...je pa nikoli ne bo poznal, ker ni še bil nikoli noseč in tudi ne bouser posted image ...drgač je pa fajn G....meni je opravil poseg ko sem imela SS, hvala bogu, da sem imela to srečo, ker mu zaupam.....sam trema pa še vedno obstaja,pa ne vem zakaj.....user posted image user posted image lp

_____________________________

Imam jo,svojo pikico...no - zdej je že prava mala biba:)- mali škrat bodi zdrav ti želita mamica, ati in Nejc

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 17:00:05   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mala biba

Tweety83 in Maška hvala za odgovore, no tudi jaz še nimam slabe izkušnje z njim, sam baje pa kar komplicira, če se v nosečnosti malo preveč rediš oz, če si malo bolj močnejše postave ko zanosiš, pa je pol vse narobe....Ali ima katera stem izkušnje?.....Koliko pa naredi UZ v nosečnosti, samo tista 2,3?.....ali tudi kaj več?.....Kaj pa pravite na njegov UZ?, se samo meni zdi, da je že malo star in se tam gor ne vidi kaj dosti?.....čim več mnenj bo dobrodošlih....lp

jst imam ful preveč kg in hodim k njemu res je rad podreza kej okol teže in v prvi  nosečnosti sem se sekirala v drugi pa mi je šlo pri enem ušesu not pri drugem ven in je blo meni bolje..... to res vedno reče kej okol teže sicer pa je zelo vredu in jst ga ne ne menjam obakrat sem mal teže zanosal in sem bla veliko pri njemu in se mi zdi da deluje zelo strokovno in res se posveti vsaki posebej in vedno ga lahko vprašaš.... men je super
grede UZ pa je men čist OK in naredil je tud kakega več v 1. nosečnosti precej več ker sem imela v 14 tednu neko krvavitev in potem na koncu ni šlo s CTG merit (zaradi moje debelosti) je vedno preveril otročkauser posted image user posted image user posted image user posted image , slikice pa v prvo je bla super v 2 pa nisem  nobene dobilauser posted image user posted image user posted image ampak sej to je vseeno sam da sem dobla mojega sončkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
če bi pustil težo mal bolj primiru bi blo pa še boljše ampak si vedno rečem, da pač mi želi samo dobro.... user posted image user posted image user posted image


kaj pa vam na mizi ne paše men je čist OKuser posted image user posted image user posted image user posted image

UZ če so težave se UZ nikoli ne plača vsaj jaz ga nisem pa mi je delal veliko UZ tudi ko nisem bila noseča (ker pač nisem zanosla)

kabina še nisem trofla da bi smrdelo niti nisem trofla da bi se tam kdo sprehajal.... krilo mi pa tud ni težko met v torbi... men je vse OK

sestra mogoče deluje jezno ampak ni taka je bolj tiha, ampak ko si večkrat tam se pa tud kak pogovor odpre in potem vidiš, da je ful fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image men je tud bla mal čudna in mi je tako jezno delovala ampak zdej sem pa spremenila mnenje mi je ful vreduuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu mala biba)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 17:02:25   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mala biba

Ja tweety se strinjam da če si v krilu, je mal bolj za pogledat kot v samih sp. hlačkah....to mi je jasno....samo vidla sem že boljše kabine bolj praktične in se ne mešaš z ostalim folkom tam preden obiščeš G.....no ja verjamem da je kje še slabše.....sej ne kritiziram samo povemuser posted image ...napisala sem pa tudi, da to so stvari ki jih ženske vidimo....on pač neuser posted image .....to je isto kot te on sprašuje če te kje boli....oz kakšna je bolečina...vem, da jo verjetno on pozna "iz literature"...je pa nikoli ne bo poznal, ker ni še bil nikoli noseč in tudi ne bouser posted image ...drgač je pa fajn G....meni je opravil poseg ko sem imela SS, hvala bogu, da sem imela to srečo, ker mu zaupam.....sam trema pa še vedno obstaja,pa ne vem zakaj.....user posted image user posted image lp

bi mogle videt kako je blo prej k je delal še bekčič v ZD je bla kr ena zevesa v ordinaciji in si se tam slaču.... tak da to je luksuz in tud pri dr strah sem bla v domžalah isto zevesa v ordinacijiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

trema hvala bogu da jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala biba)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 17:29:39   
mala biba
Katjusa.....hvala za tvoj izčrpni odgovor.....ja verjetno res hoče samo dobro kar se tiče kg.....sestra je pa tako tako, včasih dobre včasih slabe volje....sej a nismo vsi takšni...vsi imamo kakšen slab dan.....tako pač je.....kar se pa tiče Bekčiča sem pa tudi slišala marsikaj, k njemu pa res ne bi šla, ker je baje imel takšne komentarje da dol padeš.....na vse povprek se je jezil.....

_____________________________

Imam jo,svojo pikico...no - zdej je že prava mala biba:)- mali škrat bodi zdrav ti želita mamica, ati in Nejc

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 17:40:20   
tulpek
ko spravim malega user posted image iz rok še js kaj napišem. imam še čisto sveže izkušnje user posted image

(odgovor članu mala biba)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 18:21:45   
tulpek
Evo me, upam, da mi uspe do konca napisati...

Veliko je že bilo napisanega, tako da bom samo komentirala, kar se mi zdi pomembno. Ker pišem v naglici, bom kaj pozabila in potem še enkrat pisala user posted image .

Smrad kabine in kabina na splošno: ga še nisem opazila, pa sem zelo občutljiva na vonjave, vse mi smrdi, sploh v nosečnosti in še sedaj. V petek imam pregled po porodu in bom bolj pozorna. Vam javim. Kabina bi lahko bila res na malo boljšem mestu, ampak verjetno tako ni on delal načrtov. Ampak saj je vseeno, si v krilu, če ti kdo vidi noge, pa ni nek problem. Saj so same ženske. Če pa slučajno nimaš krila, se pa pri njemu slečeš. Se mi je že tudi to zgodilo.

Sestra Gabrijela: najprej mi je delovala hladno, potem sem se pa začela pogovarjat z njo in zdaj mi je čisto vredu, me vpraša po počutju, pogovarjale sva se o imenih za user posted image ... Verjetno je samo malo zadržana in potem daje vtis, kot da je vzvišana in hladna. Ni imela pa nikoli slabega dne, kadar sem bila js tam.

UZ v nosečnosti: po novem nosečkam pripadata 2 brezplačna UZ, to sta prvi in morfologija. Tisti UZ okrog 30 t je res treba plačat (36EUR), te pa na to opozori že prej in ni nujno, da se zanj odločiš. Simoniti naredi UZ na vsakem pregledu, razen na koncu, ko so CTGji vsak teden, ga ne dela vedno, če je vse OK. Tisti UZ, ki niso zastonj so krajši, MF je pri meni trajala skoraj pol ure, pri ostalih je pa pogledal srce, zmeril obseg glave in /ali bušija, pogledal, če ima bebi vse, kar mora imet... kakšni 2-3 minute. Sem pa vedno sama slikala ali snemala (no partner), tak da za slikice niti nisem vprašala.

Kilce: uhhh, ko je bilo mene groza, ker so sploh proti koncu kar rasle, ampak ni nikoli nič rekel. Pridobila sem jih 15, pa prej nisem imela neke super idealne postave (64/170), ampak povprečno z nekaj nepotrebnega dodatka. In sem od večih slišala, da teži za kile. Meni ni nikoli rekel, da jih je preveč. Vedno je rekel ,da teža vredu napreduje in da naj gre kar tako naprej. Tak da sem očitno imela srečo.

Simoniti: meni je super G, se mi zdi tak prizemljen, ne dela panike po nepotrebnem, nazorno razloži, kar ga vprašaš in te pomiri. Me je zagrabla panika, ko sem videla, da ima moj user posted image za en teden premajhen buši, pa je rekel, da mi tudi nismo vsi enaki, glavno, da raste user posted image . Sedaj je seveda buši bebija čisto pravi in dost velik. Nimam kakšnih slabih izkušenj, sem pa slišala neke kritike od ene, ki jo je imel na kontroli v CE P in ni njegova pacientka. Mene je imel tudi v P na kontroli in nisem imela nobenih težav z njim, celo v P me je obdržal, kjer so mi 2 dni kasneje sprožili porod (11. dan čez rok).

MK bi mogla biti zastonj, tudi računa ti ne da, tako kot za plačljiv UZ. Ampak nekako požrem tistih nekaj Eurov, ker je drugače OK.

Super mi je tudi, ker res ni treba čakat na preglede, ko si naročen, si na vrsti. Večkrat se mi je pa zgodilo, da sem bila celo prej.

Sirena... če se še kaj spomnem, dopišem.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 18:51:59   
tinncyka
jaz se moram pa kar z vsemi strinjatiuser posted image  ste vse tako fajn napisale da meni ni trebauser posted image user posted image user posted image

bi pa samo pohvala dr. Simontija da je superuser posted image user posted image user posted image user posted image

aja glede UZ - pri meni vsakič pogleda na UZ ko sem na pregledu traja tam 2-3 minute samo toliko da vidi če je vse vredu... meni je super ker vedno vidim bebicouser posted image user posted image , aja jaz sem glih danes bila pri njemu ker nisem čutila brcik in mi je seveda naredil CTG in UZ ter me pomiril da je vse v najlepšem redu - mi je kar odleglo ko sem videla na ekrančku kako brcauser posted image user posted image
pa še glede kilogramčkov meni nikoli ni - do sedaj (sem v 30tuser posted image ) nič rekel mi je rekla pa sestra da je šlo malo prevč gor - vsaki mesec je šlo po 1kg prejšni mesec pa kar za 3kg - upsi (če sem se pa glih tako fajn najedla ko sem šla na pregled ker sem ga mela ob 13huser posted image user posted image

lep pozdravček

_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 18:59:04   
tulpek
Meni je šlo 3krat za 3 kile gor (3,4 in 7 pregled) med dvema pregledoma, pa ni bilo komentarjev user posted image . Očitno sem imela srečo.

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 19:02:43   
mala biba
Tulpek in tinncy, res sta se potrudili, zdej res vidim, da se nisem motila.....Naš DR. Simoniti je supercauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam jo,svojo pikico...no - zdej je že prava mala biba:)- mali škrat bodi zdrav ti želita mamica, ati in Nejc

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
3.11.2009 19:28:23   
tweety83
IZVIRNO SPOROČILO: mala biba

Tulpek in tinncy, res sta se potrudili, zdej res vidim, da se nisem motila.....Naš DR. Simoniti je supercauser posted image user posted image user posted image user posted image


Točno tako - same pohvale za našega ginekologa!!!!!!user posted image

Aja - glede sestre nisem mislila nič slabega prej,zanimalo me je edino če vam tudi deluje malo hladna al samo meni. Sej sva se že parkrat kaj pogovarjale,sam bolj tako. Mogoče je meni to mal bolj čudno,ker sem drugače ful taka čveka!user posted image

(odgovor članu mala biba)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
6.11.2009 14:25:42   
tulpek
Sem bila danes ne pregledu in se posebej posvetila vonju garderobe in sem ugotovila, da voham les oz. tisti vonj po pohištvu, po laku za les... bolj tak vonj mi je bil in ne po švicu.

Pa še glede ultrazvoka sem zadnjič pozabila komentirat: meni se ne zdi čisto nič slabši kot tisti v CE P (sem bila na treh različnih) ali kot tisti, kjer sem imela nuhalno (ZD Velenje).

Kil na tem pregledu (po porodu) niti omenjal ni, prav tako me niso tehtali.

Pa spet nisem nič čakala, prišla sem 10 min prej in bila takoj na vrsti user posted image . To se mi zdi zelo pomembno, ker me je doma čakal mali user posted image (ga je sestra pazila, mali je pa spal).

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
20.1.2010 13:07:08   
Mareli
Pozdravljene

vidim, da je odprta tema o dr. Simonitiju .... pri njemu sem že vrsto let in je najboljši ginekolog...vedn me heca tak da mi je včasih res mal nerodn, pa tudi okregati me zna če se ne ravnam po njegovih navodilih, svetuje tudi zelo v redu, tisti čas ko sem pri njemu si vedno vzame čas za mene...kar se pa tiče sestre, mi2 se vedn lepo zmenma kaj je kaj novega ...povzetek: jst sem zelo zadovoljna z njima!!!

_____________________________

veselju ni konca

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
20.1.2010 19:50:51   
metir
pozdravljene. tudi jaz sem zelo zadovoljna z njim. ker sem imela težave z zanositvijo me je vedno znal lepo potolažiti- na koncu se je lepo izšlo. 

(odgovor članu Mareli)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
20.1.2010 19:53:02   
metir
aja , še to- tudi po porodu na prvem pregledu se je zelo zanimal za mojo punčko.
10.09.2009 sem rodila punčko.   lp user posted image

(odgovor članu metir)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ginekolog v Šentjurju - Dr.Simoniti
21.1.2010 11:36:51   
cestnidrikač
Helo!

Da še jaz povem nekajuser posted image
Sem v 35t in sem zelo, zelo zadovoljna z dr. Simonitijem. Imela sem kar nekja težav pri zanositvi pa ss,...pa je vedno tak lepo vse povedal...čist realno, ni me nič slepil, ampak je povedal kako je , kake so možnosti in da narava dela čudeže. Pa vedno nardi UZ, tega zadnjega sem mogla plačat, ker zavarovalnica kao ne krije stroškov tega, pa mi ni žal... Trajal je 30min, moj je bil zravn. Simoniti se skoz neki heca,...in je res super.
Drgač sn pa polovico pregledeov mela pri dr. Kuštrin, saj je dr. Simoniti imel neke študijske obveznosti in jo moram neznasko pohvalit. Pa itak se vse med sabo zmenita in Simoniti pol vse ve, kaj se dogaja ko spet prideš k njemu na pregled.
Jaz osebno ga ne bi zamenjala...poleg tega pa tudi v Šentjurju sodeluje v materinski šoli in ima super predavanje o porodu...tak, da če lahko pejte na materinsko v Šentjur, kjer je res super.

Imajo pa dve moji znanki slabe izkšnje z njim, vendar se mi bolj zdi, da sta jezni nanj, ker jima je naravnost povedal, da ne skrbita dovolj zase v nosečnosti, da je treba najprej tudi nekatere stvari v glavi pospucat, če ti želiš met otroke, zanosit in rodit...

Jaz osebno pa imam same pohvale...

(odgovor članu metir)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?