|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 20:19:41   
Mojca P.
Smo bili na poti k mojim na Jesenice, ko me je klicala sosolka iz Sr. sole. Sem bila prepricana, da so organizirali kako srecanje po tolikem casu, ampak... povedala je, da je ena izmed nasih sosolk v tej nesreci izgubila mamo, ata, brata in petletno hcerko Saro.
Groza, jaz se bila cist sokirana,pa sem brala druzina iz Kr. Gore, petletna puncka, pa se mi ni niti sanjalo, da gre za Magdo.
V glavnem, namesto, da bi se po tolikem casu dobili na pijaci smo sli na pogreb.
Krepko preko 100 ljudi (ali vec sto??)je prislo, slisali smo strasno lep govor o Sari, ki je imela rada Kekca in ga klicala Kakec (v slovo so zavrteli Kekcevo pesem), in verjamem, da takrat ni bilo osebe, ki ne bi vsaj malo smrkala.
Nasa sosolka na robu z zivci ni zdrzala v vezici in se zgrudila, in je tudi komaj prestala pogreb. Tudi oce Sare je bil cisto bogi.
Res tragedija in cel kup solz.

Jaz pa samo razmisljam, kako za samoumevno jemljemo, da imamo svoje ob sebi in, da se jim nic ne bo naredilo.
Ob takem dogodku pa verjamem, da nekdo (Bog ali usoda ali kakor hocete) res riseta naso pot in nikoli ne ves....
zato uzivajte vsak dan s svojimi dragimi, se slisi kruto, ampak res nikoli ne ves kdaj je vas zadnji.:rozica:9nebesa

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 20:28:30   
lutka
ja,pa še kako prav imaš......nikoli ne veš,kaj te čaka

Naj jih:angel::angel::angel::angel: čuvajo

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 20:35:26   
anajmad
Ko enkrat to doživiš,potem veš da slabše ne more več biti in si misliš,kaj si v življenju toliko slabega storil,da te kruta usoda tako kaznuje.Sožalje tvoji sošolki,ker vem,kaj jo čaka.Ena trnova pot žalosti.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 20:36:25   
Alina
Res žalostno. Zakaj se morajo dogajati takšne tragedije? Dobro, da v naprej ne vemo kakšna je naša usoda.

Uboga mamica in očka. Naj jima :angel::angel::angel: stojijo ob strani in čuvajo njuno malo Saro.:rozica::angel::rozica:

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
24.4.2005 20:39:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mojca P.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 20:40:13   
total
To pa je res pretersljivo,boga ta ženska ko je to doživela:((,naj njeno hčerkico,ter starše in brata čuvajo:angel:

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 20:45:14   
mehurčica
Ja, ta nesreča je bila res grozna. In potem še slišiš, da je družina od nekoga, ki ga poznaš...žalostno.:(

Moje sožalje sošolki in možu. In ostalim, ki so jim dragi umrli v nesreči.


(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 21:12:25   
puncica
:((:((:((:((:(( Kr zmrazil me je ko sem prebrala, uboga tvoja sošolka, upam da se bo pobrala po takšni tragediji. Sej nimam besed. GROZA. Ja res je nikoli ne vemo kje nas čaka in kaj nas čaka:((:((:((:((

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 21:18:35   
HuAnita
:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
Tudi če ne spi, samo da jo imam živo!!!!

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 21:24:02   
Pupica
Sara je bila v vrtcu skupaj z prijateljičinemu sinom Adrijanom. Bil je do ušes zatreskan vanjo. Nazadnje ko sem bila pri njih na obisku, me je kar Sara klical:zmeden:
Dan po nesreči sme prišla k njim na obisk, našla sem ga na kavču stisnjenega v klobčič. Ker je zelo vljuden fant me je sicer pozdravil, in to s takim kislim obrazom.
Pustila sem ga ter odšla do njegove mame vprašat, kaj je z njim, saj je po naravi zelo živahen fant.
Je rekla da ga boli glava, potem pa mi je povedala, da je Sara umrla.:((:((:((
Seveda mi ni bilo jasno, kako je zvedel, pa je povedala, da so jim v vrtcu razložili.
:(:((:((:((

Sem srečna da je pri nas vse v redu,:angel::angel::angel:želim vsem nam, da nas čuvajo, predvsem naše:duda:

lp in mirno nočko:muca:

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 21:26:48   
mammika
Res ni komentarja. Bila sem na pogrebu in lahko samo rečem da je hudo, prehudo.Brez besed.

Izgubili smo prijatelja,njegove starše in malo Saro,
žalost te objame tako zelo da ne moreš niti govoriti,samo solze in boleči pogledi....

Naj počivajo v miru

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 21:29:13   
Urška*
Grozno!:((:((:((

Nimam besed.:angel:

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 21:33:21   
cmokec
:angel::((:angel::((:angel::((

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 21:33:23   
Gina
:((:((:((

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 21:55:59   
buča
ne vem kaj naj napišem.To se nebi smelo dogajat.Vse naj čuvajo angelčki in ko bodo oni postali angelčki naj čuvajo nas in naše otročke.:rozica:

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 21:56:26   
Anitka
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 22:25:30   
india
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 22:25:39   
mala maja
Joj groza!

kaj takega se nebi smelo dogajati. Upam da se bo tvojo sošolka in njeni najbližji lahko pobrali.MAGDA drži se pa tudi vsi ostali. MAlo Saro pa naj angelčki čuvajo.

vem pa tudi da je ta nesrečni fant ki je zakrivil nesrečo tudi bogi. avgusta pričakuje prvo bebico in verejetno ga zeloo zeloo dolgo ne bo poznal-a saj mu grozi 8 let zapora.

ne vem zakaj se take reči dogajajo. BREZ BESED.

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
24.4.2005 22:42:41   
Anonimen
NE NAJDEM BESED..........:(

(odgovor članu Mojca P.)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
25.4.2005 6:59:38   
puri
kakšne tragedije se res dogajajo:(:(:(:(:(:(:(:(,....moramo res izkoristit vsak trenutek z našimi dragimi, ker res nikoli ne vemo, kaj bo naslednji dan:(

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
25.4.2005 8:01:50   
CIPRESA
MojcaP tudi jaz se pridružujem tem mislim, ne dolgo nazaj kot sem že tudi pisala sta v nesreči pri Lahovčah zgubila življenji bratec in sestrica stara 6 in 7 let. To sta bila otroka mojega bratranca. Čez noč se jima je porušil svet in danes ko ju gledam slabe dva meseca po tem.... šele sedaj se dobro zavedata da ju ne bo več nazaj...groza. Vsi jima pomagamo z besedami, obenem pa obiskujemo tudi dedka in babico, ki sta še vedno v kliničnem centru oba čisto poflikana. To sta moja teta in stric, teta že ve za nesrečo strica pa je kap med vožnjo in se ne spomni nikogar...grozljivo.

Vsi vsak dan poslušamo kakšne tragedije se dogajajo a nikoli se tega res ne zavedamo toliko kot v trenutku, ko se to zgodi nam.

Izgubiti družino ali otroka to je nekaj najhujšega kar lahko doživiš, ostanemo brez besed za naše najbližje, nemoremo jim ponuditi utehe, ker je edina uteha zanju da se otroka vrneta, da bi se čas prevrtel nazaj...

Imam pa eno misel, ki ju spremlja, da Bog daje težke naloge le najboljšim učencem in ko nekje zapre vrata jih odpre drugje.

LP CIPRESA:nosecka:

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
25.4.2005 8:55:35   
BARBARA R.
Tudi meni znan oseba je takrat zapustila ta svet in tri leta starega sina ter malo starejšo hčerko.Res katastrofa. In mi se zaradi malih in nepomembnih stvari prepiramo.............imejmo se raje radi
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

:muca:

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
25.4.2005 9:50:51   
Maxica
Res hudo.:((:((:((Zato pa uživajmo v vsakem podarjenem trenutku in izkoristimo vsak dan. Objemimo svoje najdražje in se zavedajmo tega dragocenega trenutka.

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
25.4.2005 9:52:44   
Anonimen
:(( :(( :(( Tudi jaz v duši jokam. Hudo mi je za vse.
Naj jih čuvajo :angel:
Imejmo se radi, kruto toda resnično nikoli ne vemo kdaj jih zadnič objamemo. Pa nikomur ne želim teh mučnih bolečin.

(odgovor članu Mojca P.)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Bila na pogrebu umrlih v nesreci desetletja
25.4.2005 10:05:17   
kalimero
Groza, res. Življenje je tako nepredvidljivo.
Cipresa, ta tvoja zgodba je pa tudi ena živa žalost. Tudi jaz namreč poznam družino in... ne, saj nimaš besed. Sekunda premeni življenje toliko ljudem.

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?