|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Debelina endometrija
19.2.2009 14:11:31   
Anonimen
Pozdravljene,
mene pa zanima do katerega dne v M ciklusu  se endometrij debeli? Do ovulacije, do oploditve ali do vgnezditve?
Hvala za odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Debelina endometrija
19.2.2009 20:00:31   
buča
zanimivo vprašanje....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Debelina endometrija
19.2.2009 21:35:02   
obayifo
če se ne motim, do naslednje M, če pa pride do vgnezditve pa še naprej, ampak ne več tako intenzivno

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Debelina endometrija
31.3.2009 17:53:03   
Rielka
Ojla
Mene zanima kako debel endometrij naj bi bil na peti dan ciklusa?Jaz sem imela kar 10 in mi je rekla gin.da to pa ni v redu!Je imela ze katera tak primer?Upam,da to ni kaj hudo narobe.Prosila bi za kak odgovor,da sploh vem kaj se mi dogaja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Debelina endometrija
31.3.2009 19:43:04   
Anonimen
Pri normalnem ciklusu traja menstruacija tri do sedem dni, ovulacija pa nastopi 12 do 16 dni pred začetkom naslednje menstruacije. Ciklus urejajo hormoni. Na začetku ciklusa se v jajčnikih pod vplivom estrogenov razvijejo jajčeca. Sredi ciklusa, ko je estrogena največ, se količina luteinizirajočega hormona nenadno poveča in hitro zmanjša, kar povzroči, da se jajčece sprosti (ovulacija). Po ovulaciji začne naraščati količina progesterona, kar maternico pripravi na nosečnost. Če maternica ne sprejme oplojenega jajčeca, količina progesterona pade in pojavi se menstruacija (mesečna krvavitev je izluščenje maternične sluznice). Če se oplojeno jajčece ugnezdi v maternici, nastopi nosečnost in količina progesterona še naprej narašča, menstruacija pa izostane.

(odgovor članu Rielka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Debelina endometrija
31.3.2009 19:54:07   
Rakica_80
Sedaj pa še bolj zanimivo vprašanje, če imaš 100% zamašene jajcevode, kam to jajčece potuje- gre, če ni nič prehodno, menstruacija pa je rednauser posted image user posted image user posted image
A je to sploh mogočeuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Debelina endometrija
31.3.2009 21:56:41   
Anonimen
Ja seveda je možno, jajčece se sprosti vrjetno v trebušno votlino, ali jajcevod, kjer propade, ker v takem stanju ne more priti do oploditve, hormoni pa še vedno opravljajo svojo nalogo-reden ciklus, ovulacija, priprava maternice na vgenzditev...ampak pri takem stanju ne more priti do oploditve, pa progesteron upade in se sproži M! Sej tudi če se ženska sterilizira je ponavadi redna M, ker horomi še vedno opravljajo svoje, le do oploditve in vgenzditve ne pride!

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Debelina endometrija
31.3.2009 23:26:07   
Rakica_80
Anonimen, hvala najlepša za odgovoruser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?