|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   storklja
5.5.2005 20:40:23   
trnuljcica
pozdravljene!

se malo pa bo konec enega najlepsih obdobij in zacelo se bo drugo, se lepse, se bolj pestro... :sloncek::bravo:

zanima me, ce je katera uporabljala storkljo za nosenje :duda: in kako se obnese

pa se to, ce bi jo katera posodila oz. lahko tudi naceloma prodala

hvala

:nosecka: 36t:modri:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   storklja
5.5.2005 20:42:16   
Carovnica Mica
imam jo nerabljeno.sploh pa ne vem kaksna je cena?sem iz gorenjske:metulj:

(odgovor članu trnuljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   storklja
5.5.2005 21:28:53   
trnuljcica
sem nasla eno med oglasi 3k sit

samo jst bi vseeno rada vedela kaj o uporabnosti oz neuporabnosti

(odgovor članu trnuljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   storklja
6.5.2005 8:49:29   
anckabancka
Včeri so nam v materinski šoli rekli, da bo poleti itak prevroče za štorkljo. Predstavljaj si ene 30 stopinj pa imet otroka v tisti topli vreči ob svojem telesu, ko si že sam sebi odveč...
Po moje zadeva pride bolj v poštev pozimi, da otročka greješ in crkljaš ob sebi, ko je hladno.

(odgovor članu trnuljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   storklja
6.5.2005 10:27:54   
Seven*
Storklja je meni osebno najboljsa pogruntavscina kar jih obstaja. Ali pa trak za nosenje. Vseeno. Kengurujcek je pa totalno mimo. Najprej otroka sploh ne smes imeti v kengurujcku (odsvetovano celo do 6 meseca), potem je pa ze prevelik za njega. Storklja pa je tako faaajn... Sploh mi, ki smo imeli otroka, ki se je skoz hotel nosit. Brez storklje bi bila ob kriz. Sem ga kar uspavala v storklji in ga potem z njo vred odlozila v posteljico. Je pa res, da eni otroci ne marajo biti v njej, pa fajn je, da ti nekdo pokaze kako se namontira..

Glede letosnje vrocine in storklje. To kar so povedali v materinski soli je en velik "bull shit". Otroka pac cisto malo obleces. Kaksen bodi in plenicko, pa hop v storkljo. Ce bi to drzalo kar tam nakladajo, potem bi vsi afriski otroci v onih vrecah pomrli od vrocine..

(odgovor članu trnuljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   storklja
6.5.2005 22:39:03   
rainbow
Se absolutno strinjam s Seven

jaz sem si jo tudi nabavila, v Baby centru za 8000

sicer sem bebo zdaj parkrat dala noter, ampak vedno zaspi

mene sicer malo moti, da ne moreš bogve kaj počet druga kot hodit po stanovanju, recimo da bi kaj postoril

ampak ko je kriza z nošenjem al pa ne vem več, kako naj jo uspavam, potem jo uporabim

upam, da se bo tudi v nadalje obnesla

lp

(odgovor članu trnuljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   storklja
7.5.2005 22:03:08   
Anja167
Mi smo imeli sling in je bil super (meni je zakon, boljše od vseh drugih pripomočkov, ki smo jih kupili, res vreden vsega denarja, če ga znaš uporabljati), zdaj smo ga posodili naprej.

(odgovor članu trnuljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?