|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako povedat?
6.6.2009 14:16:20   
Anonimen
kako naj fantu povem da sem noseča, če se je to zgodilo povsem nenačrtovano, ob ne najbol ugodnem času? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako povedat?
6.6.2009 14:20:45   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

kako naj fantu povem da sem noseča, če se je to zgodilo povsem nenačrtovano, ob ne najbol ugodnem času? 


hmmm, najbolje je, da mu poveš kar direkt in čimprej...če nista imela zaščite jsta nekako lahko predvidevala kaj se lahko zgodi oz kaj je lahko rezultat nezaščitenega spolnega odnosa...javi kako bo odreagiral...a si želiš obdržati otroka?...držim pesti....


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako povedat?
6.6.2009 14:24:43   
punsha
Poskušaj mu prikazati na čimbolj lep način. ne kaži da je čisto neprimeren čas, bodi vesela. Pač je tako prišlo in menim da se v vsakem trenutku že da kako porihtati. Stvari se speljejo nekoliko drugače, kot so mogoče načrtovane, ampak imela bosta pa dojenčka! poskušaj biti čimbolj umirjena, poskušaj ga navdušiti. ne sprašuj ga če bi imel dojenčka predno mu poveš, da si noseča. ti mu samo povej. in bolj kot boš ob tem pozitivna, lažje bo tudi on sprejel. Vzeti moraš kot eno čudovito novico. Skušaj najprej pri sebi malo premisliti. Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako povedat?
6.6.2009 16:19:20   
Anonimen
hvala za odgovore...se takoj malo bolš počutim user posted image
user posted image pa itak da bi obdržala.
sej pomojm fant ne bo slabo odreagiral...ampak itak da me je vseeno strah...

(odgovor članu punsha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako povedat?
6.6.2009 16:31:37   
ronja
Kako? Direkt in iskreno: povej mu, da si noseča, da te je strah, ampak da se tudi veseliš.
Kdaj? Ko bo naspan, ko se mu ne bo nikamor mudilo in ko bosta imela čas biti še malo skupaj po tej novici.

Sicer pa: tudi mene je bilo prvič malo strah, čeprav je bil otrok načrtovan - mislim, dala sva stran kondome in rekla, ko bo, bo. Nisva pa glih računala, da bo že čez par dniuser posted image . Pa je bil ful veseluser posted image . Takrat sem žal spontano splavila, naslednjič pa kar ni bil enako vesel, ker se je bal, da bi spet splavila. Me je najprej prav skrbelo, zakaj se pa zdaj nič ne veseli, pa sva se pomenila in sem videla, kaj je razlog. No, potem ko je videl, da je user posted image "here to stay", pa se je seveda veselil z mano. Tako da če bi slučajno čudno reagiral, naj te to preveč ne prizadane, lahko je prvi šok, lahko kak strah zadaj - ampak to nima veze s tem, kako se bo do otroka in tebe obnašal!
Pa en majčkeno me je bilo strah tudi 3., ker ni glih ful razlike med njima, čeprav sva tudi takrat rekla, da ko bo še ena, pa bo... Ampak vseeno se vsakič malo vprašaš, če si res ful želi, itd... Pa je bil tudi vesel. Upam, da bo tvoj tudiuser posted image Popolnega treuntka itak ni - oz. če je, navadno user posted image nočejo ravno tisti trenutek prituser posted image . Zdaj oz. sedanjost je čisto dober čas za imet otrokauser posted image .
Zdaj pa sicer delava na tem, da še ne bi bilo takoj otrok, ampak vseeno, če bi se zgodilo, bi ga seveda obdržala in ko mi je bilo zadnjič enkrat slabo za umret (meni je v user posted image vedno slabo, sicer pa redko) in sem zjutraj potem naredila test (neg.user posted image ), sem mu takoj povedala. Če pa bi bil rezultat poz., bi poskrbela, da bi se dobro naspal in bi mu potem povedalauser posted image (ker ob najinih dveh user posted image user posted image je človek kronično neprespan in utrujen in potem mu misel na še eno majceno bitje ni tako vabljiva, kot če je spočituser posted image ). Sem mu tudi to povedala, da če bi bil user posted image , bi z novico počakala, da se naspi, pa je komentiral: "Pametno"user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako povedat?
6.6.2009 18:11:07   
zband
tako se mam poveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sicer potem................


en maluser posted image user posted image user posted image potem pa,vsaj jazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pol pa


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tako zastopimo,,vem ker imav 3 male vragce.lep preostanek večera

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?