|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mirena
10.3.2009 12:50:04   
p&b

Lep pozdrav vsem!

Lepo bi prosila,če mi lahko odgovorite na nekaj vprašanj(tiste,ki ste si jo dale vstavit):
1.zanima me kako dolgo ste krvavele po tistem ko so vam jo vstavili,so bile krvavitve močne ali so bili vmes tudi čisti dnevi?
2.kako je s spolnostjo ,kdaj lahko začneš?
3.kako ste nasplošno zadovoljne?
4.čutiš,da imaš nek tujek v sebi?

Hvala za vaš trud in lep dan še naprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mirena
10.3.2009 13:00:56   
metuljčica1
Po tistem, ko ti jo vstavijo naj bi bile neredne krvavitve normalne nekje do pol leta, pri meni je bilo to 8 mesecev.So bili pa bolj rjavi izcedki kot krvavitve.Kdaj sem začela s spolnostjo se ne spomnem, ko so se krvavitve malo pomirile, da ne bo pomote nisem čakala 8 mesecev.Z mireno sem zelo zadovoljna, menstruacije so krajše in šibkejše.Je pa res da me prsi ful bolj bolijo kot so me prej, ampak to se da prenest.Sploh ne čutim da imam tujek v sebi, nitke sem od začetka še lahko zatipala, potem pa se mirena lepo uleže in jih ne čutiš več.Jaz sem z njo zadovoljna, vem pa da nekaterim ne ustreza, kolegica ima še po enem letu ful močne krvavitve in hude krče.

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mirena
10.3.2009 13:51:01   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: p&b


Lep pozdrav vsem!

Lepo bi prosila,če mi lahko odgovorite na nekaj vprašanj(tiste,ki ste si jo dale vstavit):
1.zanima me kako dolgo ste krvavele po tistem ko so vam jo vstavili,so bile krvavitve močne ali so bili vmes tudi čisti dnevi?krvavela sem skoraj 4.mesece, sicer le toliko, da sem mogla imeti čez dan dnevni vložek...glih tolk, da je blo neki goruser posted image
2.kako je s spolnostjo ,kdaj lahko začneš? meni je bilo rečeno, da lahko takoj
3.kako ste nasplošno zadovoljne?jest sem zaenkrat zadovoljna in ne razmišljam, da bi si jo dala odstranit, je pa edini način kontracepcije, ki ga lahko imam, ker mi druge stvari ne odgovarjajo
4.čutiš,da imaš nek tujek v sebi? ne jest ne čutim, da bi imela sploh kaj vstavljeno, pa tudi tiste nitke mi je skrajšala na minimum, tako, da tud partner ne čuti ničesaruser posted image

Hvala za vaš trud in lep dan še naprej!


(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mirena
10.3.2009 21:18:02   
Maleal
-krvavela sem nekje 2 tedna po malem,rjavkast izcedek
-s spolnostjo lahko začneš že drugi danuser posted image
-sem zelo zadovoljna
-nič ne čutim,da imam v sebi,lahko da partner čuti,zato imaš po 2 mesecih kontrolo in po potrebi ginekolog obreže nitko

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mirena
10.3.2009 22:43:54   
maja&m
Tudi jaz sem krvavela nekaj mesecev, vendar so bile to blage krvavitve. Vmes so bili tudi čisti dnevi. Me je pa kakšnih 14 dni ful trebuh bolel. M nisem imela, no enkrat lani proti koncu leta se mi je nekaj pacalo, od takrat naprej sem še zmeraj brez M. Očitno sem ena izmed tistih srečnic, ki z mireno nimajo več M.user posted image user posted image
S spolnostjo sem začela ko mi je pasalo, mirena ni bila ovira. Sem zadovoljna, zelo. In pa nič ne čutiš, da bi imela tujek v sebi.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?