|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Povejte mi...
4.5.2005 13:08:04   
Čiračara
...ali moram kaj nest zraven v šolo za starše? Je še kaj takšnega, kar moram vedet?

Hvala:rozica:in veliko sončka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Povejte mi...
4.5.2005 13:10:06   
dory
Nic...mogoce kaksno pisalo,ker se pol vpisuje..to je pa tud vse...sicer bos pa itak slisala,kar si 100x prebrala doma in na RR :)...nic novega...

Jest sem bla osebno kar mal razocarana nad starsevsko solo,ker so glede nekaterih stvari se ful zastareli...po svoje pa je zanimivo,sploh,ko te peljejo na ogled porodnisnice in dojenckov :)

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Povejte mi...
4.5.2005 13:16:17   
Čiračara
Kako pa izgledajo te vaje dihanja?:)

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Povejte mi...
4.5.2005 13:20:45   
dory
Vaje dihanja so bla prva stvar,ki sem jo pozabla:ups:...se dobro,da nisem rodila po naravni poti...

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Povejte mi...
4.5.2005 13:37:17   
CIPRESA
teja zakaj se pa moraš vpisat???? Če ni obvezna???

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Povejte mi...
4.5.2005 13:37:58   
Rozalija
Na hitro ti pokaže dihanje, pa pol gre od ene do druge in reče prav dihate in gremo naprej na drugo temo... pri nas je blo tako.

Je pa bila men šola res mem, ker nisem zvedela nič pametnega in mi je šlo skoz na živce, ker je babca govorila v ednini, kako bomo mamice kupile, pa mamice previle, pa mamaice skopale..... očki so pa zraven sedel. Mene je moj prav zadržval ker sem skor popenla. Da nam še zdaj raj neham.

Tko da vsaj KR je bila groza od groze. Pa ja 4x smo mel.
- en dan dihanje pa sproščanje pa kr neki
- porodničarka ki se je precej ustavila na prvih dveh tretjinah nosečnosti (halo kaj me briga sem dala že skoz), pa pol je povedala kako grejo s roko do komovca not pa povlečejo postlco, če pač ne gre sama ven, pa še par takih strašnih zgodb je povedala
- ogled porodnišnice
- babca ki je najprej pokazala kaseto o dojenju, pol je pa še enkrat vse povedala, pa o drugem skoraj ni govorila, na hit kako se otroka skopa pa ja nardila je reklamo za racmana al štorkljo plenice.

Uglavnem nič pametnega. Glavno je bilo da je na koncu moj dobil papir, da je bil lahko pri porodu.

Tle dost več zveš, pa v kakšnih knjigah in revijah. Pa pol ko maš dojenčka kr nekak veš kaj je treba.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Povejte mi...
4.5.2005 13:40:46   
Anonimen
Ma ja, od te materinske pole res nič ne odneseš. Samo fino je, da se, ko si noseč(a), vsaj nekaj dogaja.
Vpisati se pa moraš, ker te drugače ven ne spustijo. Tako da re raje svičnike s seboj!

(odgovor članu Čiračara)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
4.5.2005 14:04:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Čiračara)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Povejte mi...
4.5.2005 14:53:57   
špelin@
Plastenko vode in kaj za pod zob ;)

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Povejte mi...
4.5.2005 16:28:16   
bena
Mene pa zanima, kdaj moraš pričeti obiskovati materinsko šolo (v katerem mesecu) in kako dolgo to traja.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?