|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   našpikani jajčniki
4.5.2005 10:21:34   
Sofia
Kaj to pomeni, da ti pod narkozo našpikajo jajčnike????

Moji so očitno tako zakrneli, da mi bodo mogli naredit ta poseg, v poplavi info. pri G. pa sem pozabila vprasat, kaj to pomeni? Dragč pa imam PCO in najverjetneje na klomifen ne reagirajo kot bi mogli.

A je katera to ze imela?

LP Sofia
Neposredna povezava do sporočila: 1
   našpikani jajčniki
4.5.2005 10:36:20   
vampirka
Temu se strokovno reče LEKO...da ti bo lažje z iskalnikom kako informacijo dobit.

Gre pa zato, da so pri pravem PCO jajčniki kot keramične ploščice (tako gladki). Normalno delujoči jajčniki izgledajo pa kot površje lune (polno kraterčkov)... In s to metodo povrnejo PCO jajčnike vsaj za nekaj časa v bolj normalno stanje.

Upam, da nisem preveč bedarij napisala. Pomagaj si še z iskalnikom na drugih forumih.

Pa veliko sreče in čimprej na :modri::roza:!

(odgovor članu Sofia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   našpikani jajčniki
4.5.2005 11:00:13   
Sofia
FUL HVALA VAMPIRKA, ZAME NISI NAPISALA NOBENE NEUMNOSTI, KER NE VEM NIC O TEM... POZDRAVCEK IN SE ENKRAT HVALA

(odgovor članu Sofia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   našpikani jajčniki
4.5.2005 15:07:54   
lumpy
Vampirka, ne vem ali si ta PCO razumela narobe ali je meni g. narobe razložil in sem jaz narobe razumela.

:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:

PCO - pomeni sindrom policističnih jajčnikov, pri čemer jajčniki niso normalni in je na njih polno cist. Se pravi da niso gladki amapka so polni teh "mehurčkov".

:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:


(odgovor članu Sofia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   našpikani jajčniki
4.5.2005 15:34:38   
enaena
Ali se PCO vidi že na rednem pregledu - na ultrazvoku, ali so potrebne dodatne preiskave?

(odgovor članu Sofia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   našpikani jajčniki
4.5.2005 15:47:49   
mujcek
pozdravljene, berem da vas muči pco in vam moram napisat: prejšnji teden mi je G delal UZ-nosečnost, ker pa sem jedla klomifen mi je z UZ pregledal tudi ali je z jajčniki vse kot je treba. Seveda sem tudi sama pokukala na zaslon in moram vam povedat, da so zgledali kot jajce, površina pa je bila podobna lunini-saj veste, ko pokaže luno od blizu, tiste luknjice.
Imam pa tudi pco, vendar sedaj ne vem ali bi zgledali enako tudi, če ne bi bila noseča :zmeden2:


(odgovor članu Sofia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   našpikani jajčniki
4.5.2005 15:50:18   
lumpy
PCO je viden na uz, ne opazi pa jih g. pri pregledu.
Dodatne preiskave so potrebne potem, če želiš zanositi.

(odgovor članu Sofia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   našpikani jajčniki
4.5.2005 16:21:14   
vampirka
Ja biny, PCO jajčniki imajo polno malih cistic (kot biserna ogrlica), ampak pri pravem PCO ne pride do ovulacije (torej jajčece ostane v jajčniku) in zato je površina jajčnika na videz kot bi bila glazura čezenj...

(odgovor članu Sofia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?