|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V pričakovanju septembra in končno na svojem
4.5.2005 14:09:28   
tannya
Hojla punce

Nekaj časa me ni bilo tukaj, ker sem bila dva tedna zaposlena s selitvijo....:bravo:Sedaj pa se lahko pohvalim, da smo končno na svojem:sloncek:
Kljub temu, da sem bila dva tedna fizično aktivna, pa sem dobila gor tudi dve kili:zmeden:Skratka, sedaj je višek že +6,5....jaz pa non stop lačna;)

Kako ste ve? Trebuščki rastejo? Verjetno vas otročki že prav fajn brcajo;)

Uživajte še naprej...

Tanja, 20t
Neposredna povezava do sporočila: 1
   V pričakovanju septembra in končno na svojem
4.5.2005 14:44:54   
teta beta
Ooo, :bravo:, ful fajn!!!

Midva pa se še niti odločila nisva, kje bova :(. Ima moj :love: ful gužvo trenutno. Bova pa potem bolj pridna, blazno veliko dela pa tudi najbrž ne bo, ne glede na to, za katero varianto se bova odločila. No, vsaj upam...

Drugače pa čakamo na morfologijo naslednji teden, da se spet vidimo preko zaslona.

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   V pričakovanju septembra in končno na svojem
4.5.2005 15:50:57   
pety78
Joj, kje je še ta september. :)

Trebušček raste, kile tudi. Pridobila že cca 5-6 kg.

V juliju pa se bova tudi midva preselila na svoje. Trenutno sem pa še v Mariboru zaradi službe, moj :love: pa na Gorenjskem. :((
Bova pa iskala stanovanje verjetno v Kranju. Če katera kaj ve....vsaka informacija je dobrodošla. ;)

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   V pričakovanju septembra in končno na svojem
5.5.2005 7:14:54   
Sugy
tannya, čestitke za vselitev, vem, koliko to pomeni saj sva se tudi midva pred kratkim preselila na svoje in sedaj uživava 100 na uro :):)

kako kaj brcike, ti si jih že zgodaj začutila, ne? Pri meni so se 1 teden nazaj začele ;);)

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   V pričakovanju septembra in končno na svojem
5.5.2005 7:46:51   
Pia67
Živjo!

Tudi jaz sem v fazi "preseljevanja narodov". V nadstropju hiše imam spedenano le kpalnico, drugo pa je še v delu. Komaj čakam nove kuhinje. Tako ob vikendih brkljam po stanovanju, v OBI-ju pa sem itak stalen gost.
Kile vztrajajo na 5 viška, zvečer pojem le malenkost, tako, da punčka ob 5. zjutraj veselo brca in je očitno lačna.
Kljub temu, da je ta teden krajši zaradi praznika, je kar naporen, saj visim v službi do sedmih zvečer.Danes imam kar srečo, da grem na morfologijo. Jutri imam izpit za podaljšanje licence, ugotovila sem, da se težje zberem in si manj zapomnim.

Ampak, glavno je, da je z mojo piko vse OK.

Se beremo,

Pia

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   V pričakovanju septembra in končno na svojem
5.5.2005 8:14:41   
Čiračara
Bravo Tannya:bravo:, uživajta na svojem!

Hja, jaz sem v 21t in imam že + 5-6kg:(( in tudi jaz sem nonstop lačna. Za znoret:)-...
Trebušček raste, tu pa tam že kakšna brcika:love:...
A že kaj kupujete za svoje male :duda:?

LP:sloncek:

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   V pričakovanju septembra in končno na svojem
5.5.2005 8:14:49   
tannya
Ravno danes zjutraj smo tudi pri nas imeli cel žur, otroček je brcal, tako da sem morala vstati in umiril se je šele, ko sem zajtrk pojedla;)
Od danes naprej sem v službi samo 4 ure, ker imam ful problem s trtico in križem...v službi pa samo sedeče delo. Me je zdravnica hotela dati na polno bolniško, pa sem si izprosila, da 4 ure delam. Ne bi mogla biti ves čas doma in tudi dvomim, da bi imela zato kaj manj težav.

Pia ti pa ne pretiravaj in pojdi iz službe malo prej, do sedmih je res dolga.

Aja, pa še to: A katera ve, kje bi kupila kakšne fajn zavese in krnise v LJ?

Uživajte,

Tanja

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?