|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Povečan apetit v 7. tednu
19.3.2009 14:25:51   
Anonimen
A se vam tudi dogaja, da samo na hrano mislite?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Povečan apetit v 7. tednu
19.3.2009 14:26:50   
Volga
Četudi nismo noseče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Povečan apetit v 7. tednu
19.3.2009 14:32:42   
tassika
Evo jaz sem ena takih šele v petem tednu pa imam ves čas luknjo v želodcu. Še predno sem imela test pozitiven sem baje več jedla, vsaj moj tako pravi. Sem mali požeruhuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Povečan apetit v 7. tednu
19.3.2009 14:35:54   
Anonimen
Do 8 tedna sem imela + 4 kg. Na koncu user posted image pa olala kil , ki se me še zdej držijo.user posted image

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Povečan apetit v 7. tednu
19.3.2009 15:22:28   
smejčica

Aha,. jaz sem noseča 9 tednov, pa bi samo jedla. V prvi nosečnosti te lakote ni bilo. user posted image
V bistvu je tako, da se mi nič ne lušta, samo morem kar nonstop nekaj jest zaradi tistega neprijetnega občutka v trebuhu. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Povečan apetit v 7. tednu
19.3.2009 16:19:19   
tulpek
Js imam pa že skoraj dopolnjenih 17 tednov, pa mi je kosilo največja mora. Se moram prav psihično pripravit na hrano. Manjše količine hrane čez dan še vredu prenašam, ampak resnejši hrani bi se pa kar odrekla. In tako je od začetka, no takrat je bilo še huje. Bi bila zelo vesela, če bi imela apetit in z užitkom jedla vse po vrsti. Pogrešam to user posted image .

Se mi pa zadnje tedne dogaja, da moram pogosto jesti, sploh do kosila. Ampak to so majhne stvari, sadje, jogurti, oreščki ipd. Ampak ni pa nič užitka v tem, samo zaščita pred ne vem kakšnim čudnim občutkom v želodcu, ki me sicer doleti.

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Povečan apetit v 7. tednu
19.3.2009 18:47:53   
Sulfinija
Jaz sem v 20.tednu in mislim le še na hrano...Sicer sem se zredla skupno za dobrih 5kg.

LP Mojcauser posted image 19t

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Povečan apetit v 7. tednu
19.3.2009 18:49:45   
sasika
Jaz sem v 6.tednu in mislim le na hrano in moram reči, da tudi jaz v prvi nosečnosti tega apetita nisem imelauser posted image .

Komaj čakam večerjo!!!!user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?