|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S čim pretlačiti hrano?
19.3.2009 11:48:23   
nutela
Pozdravljene,

zanima me ali obstaja še kak drug pripomoček razen vilice za pretlačit hrano? Danes sem tlačila prekuhano jabolko in korenček in ostajajo kar veliki koščki. Hranjenje gre dosti bolj počasi in na momente se mu kar zatika hrana. Bi pa vseeno rada hrano pretlačila in ne miksala, ker bo pol kriza, ko bo šel v vrtec.

Hvala za odgovoreuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S čim pretlačiti hrano?
19.3.2009 11:55:44   
Luni
Jaz sem kar s paličnim (vendar mora biti kar redko, za kakšno kremno juho) ali pa sem uporabila nastavek za sekljanje, katerega sem kupila poleg mešalnika (braun).

_____________________________



(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S čim pretlačiti hrano?
19.3.2009 12:32:41   
Hope2
Star bo 4,5 mesece in sva glih začela uvajat jabolk. Pretlačim mu z vilico, nič se ne davi in lepo je. Med tlačenjem zlivam še sokec, v katerem se je jabolk kuhal in pol gre zelo lepo z vilico. kak košček pa mora bit, da se navadi, če ne res lahk sam s paličnim zmiksaš

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S čim pretlačiti hrano?
19.3.2009 12:50:10   
Naja31
S paličnim na začetku, potem z vilico.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S čim pretlačiti hrano?
19.3.2009 13:04:36   
Nika v službi
Mi nismo nikoli miksali, vedno pretlačili zgolj z vilico.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S čim pretlačiti hrano?
19.3.2009 13:07:03   
Anonimen
Nikoli pasirala,samo z vilico pretlačim.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S čim pretlačiti hrano?
19.3.2009 13:36:05   
smejčica

Tudi jaz nisem nikoli pasirala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S čim pretlačiti hrano?
19.3.2009 14:15:02   
matic0105
Poskusi s tistim, ki je za tlačit pire krompir. Nimam pojma, kako se mu reče. Tlačilka, mogoče. user posted image

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S čim pretlačiti hrano?
19.3.2009 14:43:28   
end1
mi smo pri taveliki najprej miksali s paličnim, pol pa z vilici in ni blo nobenga problema v jaslih, tamlmu ma 6,5 m včasih s paličnim, včasih z vilco odvisno kaj, zelenjavo, jabolko obvezno s paličnim, ker se je tavelika pr 7m kmalu zadušila s koščkom. 

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: S čim pretlačiti hrano?
19.3.2009 16:19:02   
josephine27
jaz sem od začetka uporabljala en sekljalnik, ki naj bi bil prav za pripravo prvih kašic. sem ga dobila skupaj z takimi malimi lončki za shranjavanje kašic. kupljen je bil nekje v  Italiji. v bistvu zelo podobno kot palični samo da ni bil tako močen ( ni bilo tako močno spasirano). zdaj pa večinoma uporabljam vilice če je večja količina pa tlačilko ( je tudi že večje koščke). no edino meso mu še vedno v sekljalnik vržem.

_____________________________



(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: S čim pretlačiti hrano?
19.3.2009 20:33:09   
Splišni
Jaz pa nisme nikoli z vilico pretlačila. A je to zdaj ena nova moda ali kaj? Jaz sem vedno vse zmiksala, dokler pač ni imel zob, da bi zgrizel. Pojma nimam, do kdaj.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: S čim pretlačiti hrano?
19.3.2009 21:55:53   
inesc
Tudi jaz pretlačim z vilico ali pa z unim za pire krompir delat. No, zdaj je pa itak že vse tako daleč, da samo še malo sesekljam (tu mislim predvsem meso) in ostale zadeve narežem na manjše koščke.

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: S čim pretlačiti hrano?
19.3.2009 23:34:19   
Tina 28
Kunano hrano pretlačim z vilico....surovo (npr jabolko) pa v kašo kar nariban na drobneih luknjicah. Tudi mango sem že ribala. Baje je fajn steklen ribežn...jaz mam na žalost še navadnega.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: S čim pretlačiti hrano?
20.3.2009 9:38:57   
martina24
Mi bomo stari skoraj 6M,nekaj malega že jemo in to ji pretlačim skozi cedilo,tisto ki recimo precejaš juho.tako ji naredim krompir in korenček in je super,jabolko pa gre samo z vilico,kuhano jabolko.

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: S čim pretlačiti hrano?
20.3.2009 19:20:21   
botrca
Jaz še vedno uporabljam palični user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu martina24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: S čim pretlačiti hrano?
20.3.2009 19:21:54   
TinaV*
palicni user posted image user posted image user posted image
umrla bi brez njega user posted image user posted image


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: S čim pretlačiti hrano?
20.3.2009 19:24:44   
Dashenka
Nikoli nisem miksala s paličnim, vedno le pretlačila z vilico ali tlačilko z pire krompir.
Hči je začela papat gosto hrano ppo dopolnjenem 4. mesecu in se ni nikoli "davila" s koščki hrane.

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: S čim pretlačiti hrano?
20.3.2009 19:29:25   
Splišni
A lahko samo vprašam, zakaj se vse raje matrate in tlačite to hrano, ko pa je 5 sekundah lahko zmiksana. Ne razumem zakaj si dati delo po nepotrebnem.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: S čim pretlačiti hrano?
20.3.2009 19:30:43   
TinaV*
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A lahko samo vprašam, zakaj se vse raje matrate in tlačite to hrano, ko pa je 5 sekundah lahko zmiksana. Ne razumem zakaj si dati delo po nepotrebnem.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ampak kakor je pac komu vsec

prinas definitivno odpade vilica ker to traja moja pupa pa hoce takoj tak da palicni user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: S čim pretlačiti hrano?
20.3.2009 19:33:16   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A lahko samo vprašam, zakaj se vse raje matrate in tlačite to hrano, ko pa je 5 sekundah lahko zmiksana. Ne razumem zakaj si dati delo po nepotrebnem.


Ker sem jo v 5 sekundah pretlačila z vilico, ki sem jo obliznila in z njo na koncu pojedla. kar je otrok pustil na krožniku (če je).

Paličnega pa 10 sekund sestavljm, 5 sekund miksam, in eno minuto pomivam, brišem, pospravljam.
Ene smo pač bolj komotuser posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: S čim pretlačiti hrano?
20.3.2009 19:36:39   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A lahko samo vprašam, zakaj se vse raje matrate in tlačite to hrano, ko pa je 5 sekundah lahko zmiksana. Ne razumem zakaj si dati delo po nepotrebnem.


Ker sem jo v 5 sekundah pretlačila z vilico, ki sem jo obliznila in z njo na koncu pojedla. kar je otrok pustil na krožniku (če je).

Paličnega pa 10 sekund sestavljm, 5 sekund miksam, in eno minuto pomivam, brišem, pospravljam.
Ene smo pač bolj komotuser posted image



A npr. eno zelenjavno juho s korenjem, makaroni npr., mogoče že s kakšnim koščkom mesa in še kakšno zelenjavo prej pretlačiš z vilicami kot zmiksaš? No, jaz tega ne razumem, ampak O.K.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: S čim pretlačiti hrano?
20.3.2009 19:38:07   
Splišni
No, saj sem že malo pizabila, kaj vse sem jaz miksala, ampak npr. pomarančo in piškot. To vem, da sem zmiksala. Ne vem, kako bi to pretlačila.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: S čim pretlačiti hrano?
20.3.2009 19:42:31   
Najaa
Pretlačila sem z vilico. Tršo hrano sem narezala na zelo majhne koščke. Nikoli nisem pasirala.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: S čim pretlačiti hrano?
21.3.2009 9:11:15   
patricijap
večinoma pretlačnim z vilico, pomaga pa tudi tista reč za stiskanje česna user posted image  (uporabljam predvsem za trše stvari npr.korenje) -gre super pa še hitro se očisti

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?