|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
17.3.2009 21:28:13   
Tašana
Pozdravljene,
z možem sva se odločila za nakup peg Perega, ker sva za ugodno ceno dobila vse v enem - Pliko P3 switch. Pa bil nama je všeč in praktičen, ker se zloži kot marela. Sem prebrala, da naj bi bili ti vozički itak "večni" in za povsod. Tamalo pridno vozim notri že 5 mesecev in opažam, da ni več tako vodljiv ... ne uboga, ko hočem zaviti in se sprednja kolesa kar zatikajo. Danes pa je bila pika na i, ko sem šla v shopping center in so sprednja kolesa kar drsela po tleh in nikamor niso hotela zaviti. Zdej pa ne vem, ali smo ga mi že znucali user posted image tej vozički naj bi preživeli par generacij otrok, mi ga pa še 5 mesecev ne uporabljamo ... še košare nismo sneli, da bi športni del namestili ... skratka nekaj mi ne gre v račun s sprednjimi vrtljivimi kolesi. Je imela katera podobno izkušnjo? Ali to ni nič takega? Tudi drugi vozički drsijo, se zatikajo po gladkih površinah?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
17.3.2009 21:33:11   
barika
Sicer nimam PP, ampak baby weltovo marelo in je tako znucana in zvita (ogrodje), da se sprednja kolesa ne vrtijo tako kot bi se mogla, pa tudi zadnja že grejo bolj na ****user posted image

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
17.3.2009 21:33:38   
melanija
Jaz sicer imam Peg Peregov voziček, samo ne tega ki ga imaš ti in ti povem da je res neuničljiv, sedaj ga uporabljamo že 5 leto skoraj zaporedoma -  trije otroci in sedaj bo dober še za četrtega. 

To pa kar ti opisuješ se meni dogaja pri navadnem vozičku marela, ki ga imam jaz samo za nujo, ko kam gremo.

Jaz bi ti svetovala da pokličeš generalnega uvoznika za Slovenijo in se pozanimaš kako in kaj, kaj bi lahko bilo narobe. So zelo prijazni in jim ni problem pomagat. Na googlu vtipkaj uvoznik Peg Perego in ti vrže njihovo stran ven, mislim da je Mami.si.

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
17.3.2009 22:17:26   
Naja31
Meni se je to isto dogajalo s sprednjim vrtljivim kolesom pri Buzzu.
Na servisu so zamenjali kolo in je zdaj ok. Tako da voziček kar na servis odpelji.


(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
17.3.2009 22:26:49   
frutka_
Pred kratkim je bila nekje na RR debata o kolesih vozičkov. Po mojem mnenju ni s tvojim vozičkom nič narobe. Tla po centrih so zelo gladka, zlizana, in kolesa se težko obrnejo, ker nimajo "opore". Jaz imam Buzza in se mi dogaja podobno. Malo očisti kolesa pa namaži in bo bolje.

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
17.3.2009 22:27:46   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Meni se je to isto dogajalo s sprednjim vrtljivim kolesom pri Buzzu.
Na servisu so zamenjali kolo in je zdaj ok. Tako da voziček kar na servis odpelji.




Hm?! Šele zdaj sem prebrala...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
17.3.2009 22:29:27   
nova10ka
podvozje od PP se lepo opere z vodo iz vrtne cevi. ali pa (še boljše) - na bencinskih črpalkah imajo tisto vodo na pritisk in grejo tudi mikroskopski delci blata stran... pol pa še mal podmažeš in je.

sem se spomnila, da bo treba kmal tud pri nas to narestuser posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
18.3.2009 16:24:47   
Tašana
S čem pa podmažem? Kar z WD40?

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
18.3.2009 18:38:46   
metka_zone
Živjo!

Imela sem GT3 in probleme s sprednjim kolesom, zato sem ga temeljito očistila in z WD40 namazala, ter je bil kot nov. Sem pa isto naredila na zadnjih kolesih, ampak ker je tam zavorni sistem, mi po tistem mazanju zavore niso kar lep čas prijele...tako, da sem jih na suho očistila in je bilo vredu.
Drugače pa servis pokliči, če imaš garancijo.

Lp

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
20.3.2009 10:22:00   
poli*
Mi smo ga našprilacali z WD40, pa je bila takoj opazna razlika. Sploh, če veliko vozičkaš po različnih terenih, je treba večkrat podmazat.

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
20.3.2009 16:21:10   
xerox
Čisto isti problem imamo  z našim PP swich. Tok sem razočarana s tem vozičkom, da mi je žal vsakega centa. Da ne govorim o tem, da ga ne moreš porivati z eno roko ker gre kar v tri krasne, pa še tako srečo smo imeli, da smo si izbrali ravno barvo bambu, ki je iz nekega posebnega materijala in se nanj prime vsaka pikica in doktoriraš dokler spraviš dol prah z njega. Tako da si ogledujem zdaj drugi voziček za drugegauser posted image , verjetno bo kar Mura 3.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
20.3.2009 16:24:58   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Tašana

Pozdravljene,
z možem sva se odločila za nakup peg Perega, ker sva za ugodno ceno dobila vse v enem - Pliko P3 switch. Pa bil nama je všeč in praktičen, ker se zloži kot marela. Sem prebrala, da naj bi bili ti vozički itak "večni" in za povsod. Tamalo pridno vozim notri že 5 mesecev in opažam, da ni več tako vodljiv ... ne uboga, ko hočem zaviti in se sprednja kolesa kar zatikajo. Danes pa je bila pika na i, ko sem šla v shopping center in so sprednja kolesa kar drsela po tleh in nikamor niso hotela zaviti. Zdej pa ne vem, ali smo ga mi že znucali user posted image tej vozički naj bi preživeli par generacij otrok, mi ga pa še 5 mesecev ne uporabljamo ... še košare nismo sneli, da bi športni del namestili ... skratka nekaj mi ne gre v račun s sprednjimi vrtljivimi kolesi. Je imela katera podobno izkušnjo? Ali to ni nič takega? Tudi drugi vozički drsijo, se zatikajo po gladkih površinah?

LP


mi ga imamo tudi...
Po moje so se ti v zimskem času v kolesih (ležajih ) nabrala umazanija, sol in kamenčki... Speri v "vapom"- vodo na pritisk in ko se posuši našpricaj z WD40... Garantirano pomaga- naš je kot nov in tudi bolj vodljiv je- ne zavija več toliko iz smeri, ko ga z eno roko pelješ...

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
20.3.2009 20:59:14   
Tašana
Punce hvala!
Sem našpricala z WD40 in je kot nov user posted image Sploh nisem vedela, da imam tako dober voziček user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
21.3.2009 11:23:18   
pizamca
Sprednja kolesa se pozimi malo zapacajo, zato jih je potrebno dol vzet - gre čisto enostavno, umit in to je to. Nič ni treba podmazat.

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
21.3.2009 17:20:20   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tašana

S čem pa podmažem? Kar z WD40?


Ja.
Moj mož vsakih par mesecev podmaže.

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je kaj narobe z našim Peg Peregom?
25.3.2009 14:07:17   
pajcevina
IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Čisto isti problem imamo  z našim PP swich. Tok sem razočarana s tem vozičkom, da mi je žal vsakega centa. Da ne govorim o tem, da ga ne moreš porivati z eno roko ker gre kar v tri krasne, pa še tako srečo smo imeli, da smo si izbrali ravno barvo bambu, ki je iz nekega posebnega materijala in se nanj prime vsaka pikica in doktoriraš dokler spraviš dol prah z njega. Tako da si ogledujem zdaj drugi voziček za drugegauser posted image , verjetno bo kar Mura 3.


O, sva že dve. Berem tvoj post, pa se mi zdi, da bi lahko enakega sama napisala.

Mi imamo PP Pliko P3 in je čista katastrofa. Sploh zdaj, ko je mala že pošteno težka. Dobesedno rinit ga moram, ker kolesa kar zablokirajo - se postavijo diagonalno - in pol lahko samo še rinem. Kriza.

Smo se tudi mi odločili da za naslednjega user posted image kupimo nov voziček. Oba z možem sva se zagledala v Muro3. Sva pa vzela malo s sabo v trgovino, jo naložila notri in sprobala, kako se kaj vozi. Moram rečt, da sem čist navdušena!!!

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?