|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj gris? kako pripraviti mineštrco?
22.7.2009 17:05:00   
alena*
Kdaj ste začele dajati gris otrokom? Ima katera kakšen dober recept za mineštrco? Punčka je stara 6,5 mesecev, vendar bolj slabo je. Ne vem kaj je narobe, ampak to uvajanje nama ravno ne gre najbolje. Rada ima hippove mlečno žitne kašice - za mešat z vodo, sadja in zelenjave pa ne mara preveč. Ali je kaj narobe, če ji te mlečne kašice ali rižolino ponudim dvakrat na dan?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj gris? kako pripraviti mineštrco?
22.7.2009 17:12:29   
Erdbeere
Nič ni narobe, sej verjetno tudi ostalim družinskim članom ne paše preveč jesti v tej vročini....malo počakaj pa probaj ko bo bolj hladno, sej konec koncev je še mala

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj gris? kako pripraviti mineštrco?
22.7.2009 17:24:10   
enea
Pozdravljena!
Mislim da ni nič narobe če ji daješ kašice Hipp, ali od Lina, jaz sem dajala obema rižolino, grisolino, frutolino, in pač vse tiste kjer piše od 4 meseca dalje. Glede mineštre pa, jaz sem pozimi kupila kar mešano zelenjavo zmrznjeno, sem jo dala v vodo zavrela in počakala da se je skuhala do mehkega, potem sem dala malo soli, pa malo masla in če je bilo potrebno še spasirala, največkrat pa samo z vilicami pretlačila. Sedaj ko pa je sezona sadja in zelenjave pa lahko narediš isto iz svežega. Sadje lahko samo tudi pretlačiš in ji daš ali pa če je trše pa zribaj.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 22.7.2009 17:25:02 >

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?