|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost ali kaj drugega?
27.3.2009 18:37:45   
čebelca2

ne vem kaj naj si mislim... prejšnji teden (1 teden po menstruaciji)sem imela dva-tri dni rahlo roza izcedek en dan pa sledove krvi (ampak čist mal, 2 črtice)pa mal me je špikalo v jajčnikih in sem mislila da imam mogoče ovulacijo, kr jst si je ne morm zračunat zaradi nerednih ciklov. naslednji dan sva user posted image , brez zaščite, ok naslednja dva dni.... potem me je pa začel nekaj dni po tem nezaščitenem seksu špikat v jajčnikih, pretežno me v desnem, vendar se včasih špikanje kr seli iz enega v drug jajčnik je pa intenzivnejše zvečer in to traja zdej pet dni, vsak dan.

sm razmišljala da je možno da sem noseča, vendar itak mi po enem tednu test nič ne pokaže - oziroma je še prezgodi za test (pa sm ga vseeno naredila že pred dnevi, pač firbec). a je možno, da se že tko hitr pokaže eden izmed simptomov nosečnosti (špikanje v jajčnikih)??a ima katera te izkušnje? drugih težav nimam. a je lahko kaj drugega (mislim kakšna bolezen, vnetje)?? ker baje vnetje jajčnikov zelo boli, kar mene ne... je pa tud to, da kar se tiče testa, da ga delam ko mi zamuja -  itak ne vem kdaj mi bo zamujala - jst dobimuser posted image po treh, štirih, petih, šestih tednih, pač ko se ji zazdi...

kaj menite? razen da čakam - sej veste, takrat ko je treba, čas nikamor ne teče; pa razen psihičnih učinkov (želja po user posted image ).

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
27.3.2009 19:52:51   
cestnidrikač
Hj!

No, meni tudi vedno zamuja...in odkar sem pred 7 meseci imela SS, me ta čas ciklusa, ko čakam, da se končno user posted image prikaže me špika v jajčnikih. Enkrat v enem, drugič v drugem. Pa še do sedaj nisem zanosla...
Ja, upam, da ti si...pač počakaj še en čas pa pol naredi test.
Pa, lp

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
27.3.2009 20:37:16   
Jada82
Ja, jaz tudi mislim, da ne upaj preveč, da ne boš razočarana ... počakaj še malo, špikanje je lahko ovulacija (pri meni je tako, pa jo mam vsak cikel precej pozno ..), ali pa prihod menstruacije ... počakaj še kakšne par dni, pa pol spet naredi test in boš videla... seveda pa držim pesti!!!!! user posted image

(odgovor članu cestnidrikač)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
27.3.2009 22:54:22   
čebelca2
ja...čakanje, sej tud če ne bo zdej... smo že dal velik tega skoz. 2x ss, pa odstranitev pregrade, zdej smo pa tuki.

čudn mi je mal, ker nisem nikol mela takih težav, tud glede ovulacije, kot sm napisala prej, jst sm zdej misnla pač da je to ta ovulacijska krvavitev (je pa nikol do zdej nisem opazila)user posted image bol me je v bistvu strah da spet kaj ne štima, mislim da se z mojimi reprodukcijskimi organi kaj dogaja.

drgač pa v obeh nosečnostih mela simptome lulanje in tiščanje v trebuhu... lulam velik (logično, če pa velik pijemuser posted image )tišči me tud, sam jst vedno trdim da je to zaradi neprimerne hrane, to sem bila že v prvih dveh nosečnostih prepričana in sem za 3kg shujšala ker sem začela normelno se prehranjevat (nisem vedla da je za to tiščanje  kriva nosečnost) špikanja se pa ne spomnem...sej ne vem več kaj si nej mislim pri vseh teh težavah, ki sem jih že do zdej imela... tud da gre za nosečnost - ne vem, sem bla že 2x najbolj srečna na svetu, čez nekaj časa pa najbolj nesrečna... veselje in strah hkratiuser posted image zmeda... bomo pač še mal počakaluser posted image

hvala za podporouser posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
27.3.2009 23:55:46   
mojca345
oj čebelca,

še ena k ima popolnoma neredne....user posted image user posted image user posted image .......na temi znaki, čvekamo o tem in sta dve soborki, govorili o tem ta mesec, da jih je skoz nekaj špikalo in bodlo par dni skupi....nekje sredi ciklusa....bomo vidli zdaj prvi teden aprila, če bo kaj na tem : user posted image

mene pred M....

tebe pa po M.....hmm....a si gledala katere dneve te je bodlo...oz. ali te še zdaj?

tako situacijo imaš, da ti nbena, niti ginekolog ne bo znal povedati kaj je to....večkrat se dogajajo kakšne stvari, ko jih noben ne zna razložit...včasih si mislim, da so ginekologi tumpasti...ker če bi kdo mogu vedet, bi mogl oni....sej so to študiral ali pač kaj drugega ??user posted image ...

jaz se testiram vsak mesec....ker pri nerednih res nikoli ne vem pr čem sem...niti kdaj imam ovulacijo nič...sej zato si tudi več ne štejem plodnih dnevov, ker itak ne držijo pr men....

nimaš kej....kot čakat in se testirat....na 14 dni...vmes pa čim manj spraševat zakaj, ker ni odgovora..

upam in držim pesti pa, da bo kmalu prišel pravi čas, ko boš user posted image  in se bo tvoj zlati user posted image  obdržal....

zaupanje in pozitivna energija bo boljš, kot pa dvom in strah...

drži seuser posted image

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
28.3.2009 8:19:53   
Jada82
Čebelca, držimo pesti in upamo s tabo, da ni kaj narobe .... verjetno ni kaj hudega, no!
Sam sej veš, ti naši ženski organi ... kar vse po svoje! user posted image
Ampak probaj odmislit in uživaj, bo že prišlo!!!!! ko bo čas .... user posted image user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
28.3.2009 13:42:47   
čebelca2
mojca345 mene je začel špikat 1 teden po user posted image in takrat sem imela dva, tri dni roza izcedek (sm sklepala da je to ovulacijauser posted image ), pol se je to umirilo , čez nekaj dni (ne vem točn, štiri pet dni) me je pa spet začel špikat, dans ponoč sm se zbudila zarad tega in trebuh me boli... počakal bom še nakaj dni in nardila test, če ni to, bom šla pa G gnjavit. nikol nisem mela takih težav, ok en dan preduser posted image me je začel trebuh bolet, pa še tist ne vedno, bazalne temperature si tud ne merim in plodne dni si tud ne računam...
zdej pa čakamuser posted image

hvala za nasvete

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
28.3.2009 14:33:00   
divans1
to je bla ovulacijska krvavitev!!!

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
28.3.2009 17:31:38   
cestnidrikač
jeh...ja, moram še jaz povedat, da mene je po SS 3 mesece orng špikalo celotne cikluse, vendar mi je na vseh pregledih pokazalo, da je vse ok.
Zdaj pa mi že krepko zamuja, pa špika me, test sem nardila, pa nič...In vem, da ni nič, ker vem kak občutek je bil prvič, ko pa sem bila noseča...tega občutka trenutno sploh ni.
Ja, ginekolog pa mi je reku, da če v 3 meseceih neki ne pridelam, bom pa dobila klomifen...do sedaj sem bila na dobrastonu (neredne). Bomo vidli kaj bo... Čeprav sem se zdaj nekako odločla, da bom poskusla en čas z naravnimi zelišči (čajčki in tak), pa mi paše...
Sem optimistična in upam na najboljše. In tudi vam vsem želim, tako kot meni, da bomo čimprej zibale...user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
28.3.2009 18:23:12   
čebelca2
cestnidrikač katere čaje piješ? jst itak pijem samo vodo in čaj, pa vsake toliko kavo (pa ne zaradi večje plodnosti, ampak mi to paše) pa me zanima...
zakaj si pa imela ss, če smem vprašat?

ah ti organi so res kr neki, se skoz neki dogaja pa vse si je podobn med sabo -simptomi, sej ne veš al je kaj narobe al je to normaln. mal me je tud strah k sm za eno znanko zvedla k se ji je rak na materničnem vratu razširu na vse reproduktivne organe... pa jst sem imela pred pol leta neustrezen bris (ga mam zdej še 1x), pa skoz mam neke posege tam spodi in mi je bol panika zarad kake bolezni ali vnetja...

(odgovor članu cestnidrikač)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
28.3.2009 18:42:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čebelca2

mojca345 mene je začel špikat 1 teden po user posted image in takrat sem imela dva, tri dni roza izcedek (sm sklepala da je to ovulacijauser posted image ), pol se je to umirilo , čez nekaj dni (ne vem točn, štiri pet dni) me je pa spet začel špikat, dans ponoč sm se zbudila zarad tega in trebuh me boli... počakal bom še nakaj dni in nardila test, če ni to, bom šla pa G gnjavit. nikol nisem mela takih težav, ok en dan preduser posted image me je začel trebuh bolet, pa še tist ne vedno, bazalne temperature si tud ne merim in plodne dni si tud ne računam...
zdej pa čakamuser posted image

hvala za nasvete



Meni se je to dogajalo le v nosečnosti...tretjič sem takoj vedla da sem noseča..čeprav so se mi vsi smelaji, kao sej si sredi ciklusa, ne moreš vedet da si noseča! Pri meni je to špikanje bilo prvi znak nosečnosti, par dni pred M so me ful, ampak res ful začele boleti joške...in takrat sem bila 100%, ...kdaj pa naj bi prišla  M?

(odgovor članu čebelca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
28.3.2009 20:41:23   
čebelca2
ne vem kdajuser posted image naj bi prišla - ker pri meni so cikli dolgi od 25-45 dni, to je pa kr velik razlike.... tko da niti ne vem kok čakat za test. v primeru "takratkega cikla" jo lahko pričakujem 31.3.

jst sem tud najprej čutla špikanje v jajčnikih pa bolečine v trebuhu (sem bila že 2x noseča). samo se mi zdi mal zgodi (mogoče psiha??) in nočem bit razočarana, se pa res ne spomnem kdaj sem to začela čutit oz al je blo res tko zgodi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
7.4.2009 11:33:30   
čebelca2
noseča sem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
7.4.2009 11:40:19   
severnica77
ČESTITAM!!!!!
Sem malo posumila, ker sem imela tak rahel rjav izcedek kot ga sama opisuješ tudi jaz in sem bila noseča :)

BRAVO!

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
7.4.2009 11:43:40   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: čebelca2

noseča sem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image  lepo in zdravo nosečnost ti želim!!

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
7.4.2009 11:48:30   
Pupa83
Čebelca2 čestitam!!!! Prijetno user posted image  ti želim!!! user posted image

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
7.4.2009 20:29:45   
sisi77
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo!

(odgovor članu Pupa83)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
8.4.2009 9:25:19   
čebelca2
hvala za čestitkeuser posted image

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nosečnost ali kaj drugega?
1.6.2009 9:57:58   
cestnidrikač
Vem, da sem pozna...ups. Najprej pa čestitam za nosečnost... Super.....
Torej, pijem krvomočnico...meni okus odgovarja, pa naj bi debelila sluznico, ter stene maternice...torej da se lahko oplojeno jajčece vgnezdi. Nosečnice naj ne bi pile...saj krči maternico in lahko pride do ss.
SS...nihče mi ni znal povedat zakaj je prišlo do ss. Je bilo prezgodaj in je vse šlo z menstruacijo. Lahko je več razlogov: da je bilo s plodom kaj narobe (najpogostejši razlog), da se ni dovolj dobro ugnezdil v steno maternice,...
Zdaj je že 8 mesecev od ss in še zdaj mi je grozn, ampak zanosla pa še nisem. Saj prve tri mesece sploh nisem pričakovala, saj sem bila depresivna, poleg tega pa sem imela grozne bolečine v predelu jajčnikov. Sedaj pa je recimo dobre 4 mesece tako, da bolečin več ni...le tu pa tam kako špikanje. Konec meseca imam pregled in bom videla kako bo. Verjetno bom res dobila klomifen-tako mi obljublja.... Ker dobrastona pa ni več v sloveniji za dobit... Torej bomo videli, kako bo.

< Sporočilo je popravil cestnidrikač -- 1.6.2009 9:59:57 >

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?