|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prijava v 2 vrtca
29.3.2009 22:03:44   
pikapoka315
Če oddam prijavo za user posted image  v 2 vrtca (ki imata kar nekaj svojih enot v naši bližini) in ni mesta v nobeni od teh enot, ali potem lahko zaprosim za mesto še v kakšnem drugem vrtcu, ali mi bodo rekli, da bi morala prijavo oddati že prej?
In ali je res, da se v nekaterih občinah upošteva stanovanjski kredit kot olajšava pri upoštevanju dohodka družine? Kako je s tem v Ljubljani?
Hvala.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 1.4.2009 10:36:41 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtec
30.3.2009 12:09:22   
sazi
v LJ lahko oddaš prijavo v več vrtcev, prijave za šolsko leto 09/10 pa se zbirajo do 31.3. Če pošlješ pozneje, na komisiji za sprejem v aprilu ali maju tvoje vloge ne upoštevajo in je skoraj nemogoče, da dobišprostor.

Kredit v LJ upoštevajo tako, da padeš 1 plačilni razred nižje.

(odgovor članu pikapoka315)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtec
30.3.2009 13:29:27   
hokejistka
Letos je v Lj vpis v vrtec od 1. do 15. aprila! Komisije se bodo sestale po 14. aprilu, odločbe pa pridejo na domove staršev konec aprila.

lp

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtec
30.3.2009 13:50:08   
Taula
Oddati je potrebno vlogo do 31.3., nato je potrebno (če te določen vrtec še zanima) oddati še nove papirje..eni imajo do 10.4. eni do 15.4., eni sploh nimajo. Govorim za moj primer. Vlogo sem oddala v 4 vrtce (vsak ima več enot), samo v enem moram priti na vpis do 10.4., ostali trije nimajo tega, je dovolj bila vloga katero sem oddala že lani+ ene podatke sem jim povedala po telefonu, so me klicali caa en mesec nazaj.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtec
31.3.2009 19:22:43   
xerox
Kaj pa moram priložiti za st. kredit, ker sploh nisem vedela za to, sem pa danes dobila odločbo, da smo v 3. plač. razredu in bi se mi kar poznalo pri ceni vrtca, če bi bli v 2. plačilnem razredu.

Ali lahko naknadno dam to za stanovanjski kredit???

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?