|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   napihnjen in trd trebuh po punkciji - help
1.4.2009 21:15:28   
Anonimen
Se obračam na vas, ker ste najbolj "strokovno podkovane" pri naslednji temi.
Pred nekaj dnevi sem imela punkcijo jajčnikov - donatorstvo. Po punkciji nisem imela nobenih bolečin. Po tednu dni pa se mi je napihnil trebuh in postal bolj trd na otip - takšen je že dva dni.
Ali je to posledica punkcije ali kaj drugega?
Ima kakšna podobno izkušnjo?
Hvala za vsako besedo.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 2.4.2009 12:33:25 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Help
1.4.2009 21:31:02   
mismis
Anonimna lahko, da gre za hiperstimulacijo, kar se zna zgoditi v IVF postopkih, še sploh če si imela veliko število foliklov.
Na tem linku si malo preberi o hipercah, če se panajdeš kje, pa pojdi takoj v center, kjer si ti delali punkcijo

še link http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Help
2.4.2009 11:44:51   
koala
Njaprej v imenu vseh ki čakajo na tako željeno celico iskrena ti hvala. Malo je takih ki se odločijo za tako pomoč.

Potem pa, jaz bi ti definitivno svetovala da stopiš v center kjer so ti ponkcijo delali, ker meni to malo smrdi na hiperstimulacijo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Help
2.4.2009 11:48:13   
Rakica_80
Ja res, tudi jaz ti čestitam, za tako odločitevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Help
2.4.2009 13:33:30   
krtekxx
Po moji izkušnji je to hiperstimulacija. Meri si obseg trebuha, spremljaj težo, še najbolje pa da greš nazaj in oni to ugotovijo, predvsem pa moraš biti pod zdravniško kontrolo!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: napihnjen in trd trebuh po punkciji - help
2.4.2009 20:29:13   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Se obračam na vas, ker ste najbolj "strokovno podkovane" pri naslednji temi.
Pred nekaj dnevi sem imela punkcijo jajčnikov - donatorstvo. Po punkciji nisem imela nobenih bolečin. Po tednu dni pa se mi je napihnil trebuh in postal bolj trd na otip - takšen je že dva dni.
Ali je to posledica punkcije ali kaj drugega?
Ima kakšna podobno izkušnjo?
Hvala za vsako besedo.



vsaka ti čast, ko bi bilo več takšnih kot ti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: napihnjen in trd trebuh po punkciji - help
3.4.2009 11:14:45   
gigi1
Anonimna upam, da si kaj bolje. Sporoči kako je s tabo. Upam, da ni kakšna hujša oblika hiperce.
In kot so ti že predhodnice povedale... Hvala ti v imenu vseh tistih, ki čakajo na donatorsko celico user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Starost
Ela123

Koliko ste bili stari, ko ste prvič zanosili? prosim, da vpišete še ali je bilo načrtovano ali ne in ali ste otroka obdržali.

20 ali manj (13%)

20-25 (35%)

25-30 (35%)

30-35 (13%)

35-40 (2%)

40 ali več (1%)


Število vseh glasov: 475

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!