|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:01:35   
Čiračara
Pa kaj ljudje razmišljajo:(
Zgodba ene mamice:

.......Pri nas pa so se vsi kregali o spolu.Draga moja tašča in dragi moj oče tega ne bosta nikoli prebrala zato SOVRAŽIM vaju,nista poštena,celo nosečnost poslušam o fantku kaj pa kako se kaj počutim al pa SAMO DA BO OTROK ZDRAV.
Prvorojenka je punčka 22.9.2003 niso bili nekako navdušeni,drugi fantek 15.11.2004 vsi nori ampak med nosečnostjo je g. videla punčko zato se med nosečnostjo niso ozirali name,po rojstvu vsi ob njem,tega nisem dovolila da bi na punčko pozabili in zdaj sem najslabša snaha in hči.

Nekateri pa res znajo prizadet človeka:(

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:02:33   
Anonimen
Golazni....... otrok je otrok.:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu Čiračara)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:10:16   
Anonimen
:duda:je bolan in bi vse dala,da bi bil zdrav ne pa da bi razmišljala sploh o tem ali ja punčka ali fant.:duda:

(odgovor članu Čiračara)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:17:46   
Čiračara
Ja, pika09.. zelo zelo ti verjamem...

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:26:23   
Tjula
Tipično razmišljanje starokopitnih ljudi, ki si želijo moškega potomca. KAO za nadaljevanje priimka, generacije itd. Čist bolno. Pa tud, ne vem, kako to, da vsi vsem nosečnicam napovedujejo fante, a je to kakšna folklora al kaj? Vsaj moje izkušnje so take: meni, mojim kolegicam itd. - vsi so vsem rekli, da bo fant, fant, fant, ... to je očitno neki čist normalnega, da vsi pričakujejo fanta. Kot da je to edina opcija. Brrr, kok sem jezna.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:28:15   
kofetek2010
men tud napovedujejo kr vsi po vrsti "pupec bo!" :( zakaj se meni ne sanja kaj bo? :zmeden2: pa še zraven sem bla, ko smo delal :)-

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:29:40   
Čiračara
Žal ima tud moja stara mama isto mišljenje: ona je imela sina edinca (moj foter),jaz (edina)vnukinja sem punca, zdej bo pa ja menda fantek...hallo???? Blesav folk...

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:31:22   
Tjula
pa si jo kdaj vprašala, kaj je narobe s puncami?

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:31:54   
Čiračara
A je fantek mogoče več vreden?????????:grrr::grrr:...tolk me to razkuri...

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:31:57   
Čiračara
A je fantek mogoče več vreden?????????:grrr::grrr:...tolk me to razkuri...

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:33:11   
Čiračara
Ne Tjula, nisem je vprašala, se mi je pa s to izjavo zelo zamerila...Z nekom, ki ima takšno mišljenje je pa itak brez veze razglabljat

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:33:24   
kofetek2010
ja, na kraljevih dvorih :)-

za ohranitev familije, moški potomec kljub poroki prenaša priimek iz roda v rod 8)

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:35:58   
Tjula
ne štekam ... zakaj bi morala jaz skrbeti za to, da bom rodila sina, ki bo prenašal ime iz roda v rod ... a za druge rojevam otroka? Ej, imam hčerko in sem ful ponosna na to in ne bi zamenjala za nič na svetu in mi DOL VIS, ali se moj priimek ohrani ali izumre.
To je podobna debata kt tista o rodnosti v Sloveniji ... komu rojevamo otroke, sebi ali državi? HALO??? Drobniča na vislice!!!!!!!

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:37:42   
Čiračara
Bravo Tjula...:bravo:...Kar bodi lepo ponosna na hčerkico in srečne smo lahko vse tiste, ki sploh lahko imamo otroke a ne?

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:46:42   
Anonimen
Moja sodelavka je najprej rodila hčerko pa je njegovi starši (muslimani) v porodnišnico niti pogledati niso prišli. Niti doma je ata ni nikoli prav pogledal. Ko pa je čez nekaj let nato rosila sina, je stari prilomastil v porodnišnico z največjim šopom rož na svetu in z enakim nasmehom. Je bila tako jezna, da se ji še danes iz glave kadi, če o tem govori.
Bljak, bolniki.

(odgovor članu Čiračara)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 14:47:38   
Olivija
evo, pri nas je podobno, mogoče ne tako zelo drastično. Njegova mama že celo nosečnost trobi, kako bo pa ta ziher fantek, ker so to napovedale vse vedeževalke :ups:. Tako, da je men že prav vse čudno. Zadnjič ga je sprašala, če imava za FANTKA že izbrano ime, mislim HALO!!!! Pa komaj čakam, da ji povem, daje videl zdravnik na UZ :roza:. V glavnem, jaz bi bla vesela in punčke in fantka...


(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 15:02:08   
TaRe*
Podobno je bio pri nas.Prvo imamo punco in tako bi moral biti drugi fant,ane.:zmeden:Midva pa sva si želela punčko,tako v prvo,kot zdaj.Ime sva imela izbrano in sva ga tud povedala domačim.Če bi bil fantek bi bil Jakob,tako kot moj oči,pa moj ded.Oj,kako mi je bilo žal ,da sem sploh povedala naglas:(Od moje mami sem non stao poslušala...(na srečo samo po telefonu,ker sva predaleč) ...ko bo pa Jakob ,bo pa to in to...to bo pa za Jakoba.....,pa sem parkrat lepo rekla...mami,kaj pa če bo punčka?
Ona pa...kakšna punčka,fant mora bit.
Matr sem enkrat znorela...sem jo tko nakurla,da ne slišim več tega,kva mora bit.,sem rekla,da je imela svojo priložnost,nama pa naj da mir.:grrr:

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 15:45:32   
Margareta
Moja tasca je pa ravno v drugo smer usekana:zmeden:, ker ima sama dva sinova, ves cas tezi, da HOCE IMETI PUNCKO, KI BO IMELA ZLATO RITKO, no takole govori.
Za ****:hudicek:.
Pa se je zgodilo, da je prvi vnuk fant in zadnjic, ko ga je merkala sem jo zalotila, kako mu spangice na lase pripenja:ups:
Jaz imam rok cez 6 dni in bo tudi verjetno fant, ampak ona govori kot da bo punca. Prav na k .... mi gre. Pardon izrazu.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 16:13:33   
mika
Saj ne vem kaj bi rekla takšnim ljudem - vsaka grda beseda je premalo grda za njih.
Tudi po moji strani že 50 let ni bilo moškega spola, pa smo se vsi veselili še naše punčke. kako ne bi normalen človek mogel imeti rad takšno lepo bitjece???? Pa še čestitko smo dobili- ta mi je bila najlepša- HURA DEKLICA JE.

Sem ravno pred pol ure slišala kako je nek Dalmatinec rekel, da je dobil prvega vnuka. V bistvu pa jih je imel že štiri, ampak od hčera. In to niso njegovi vnuki, ker nimajo njegovega priimka.

Mi je pa moja tašča rekla pred 5leti, da prva mora bit punčka, danes ko pa ima vnukinjo, pa je sploh ni prišla pogledat - ampak to je spet druga zgodba.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 17:14:10   
frutka_
"Vseeno kaj je samo da je zdravo pa da ima luleka"...hahaha...tako so se šalili na moj račun!


Prvi del drži..samo da je zdravo..tadrugi pa ne!

Meni je čisto dol viselo ali bo punček:modri::roza: ali fantika:modri::roza: res sem si samo želela da bo dete zdravo.


Pa niti me opazke ljudi okorg sploa ne prizadenejo. Otrok bo najin, naredila sva ga z ljubeznijo, zanj sva odgovorna le midva tako da me drugi niti ne zanimajo!

LP

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 17:19:59   
Pupica
ja hudooo:(:grrr::grrr::grrr::grrr:
Pri nas je bila tudi naša mala princesa do 7 meseca princ, pa smo jo bili glih tolk veseli(če ne še bolj:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: )

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Bolno razmišljanje
10.5.2005 19:23:28   
puncica
:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?