|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj 1. k zobozdravniku?
7.4.2009 20:12:43   
vaney
Zanima me, kdaj je čas za 1. obisk zobozdravnika? Je določena starost, ko naj bi šli, je to pediatrova naloga, da nas pošlje ali je to v lastni režiji, ko se pač sami odločimo za njega? Naš mali je star 14 mesecev, ima že 10 zob in se mi zdi, da bi že morali počasi na pregled, ampak nihče nič ne omenja na pregledih. Hvala.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj 1. k zobozdravniku?
7.4.2009 20:15:45   
blaža
Moj ta starejši sin je šel prvič k zobozdravniku pri petih letih. je pa res, da smo skrbno skrbeli za zobke in ni imel niti enega kariesa.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj 1. k zobozdravniku?
7.4.2009 20:30:05   
porednica22
nam so pri zadnjem obveznem cepljenju dali vabilo za zobarja, naj se sami naročimo če želimo kaj prej na pregled, če ne pa da dobimo okoli tretjega leta vabilo na dom za prvi obisk. če seveda ni težav.:) lp

_____________________________

porednica

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj 1. k zobozdravniku?
7.4.2009 20:38:27   
silhueta
Na sistematskem pregledu pri treh letih. Če bi imel pa težave, bi pa otroka peljala že prej.

(odgovor članu porednica22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj 1. k zobozdravniku?
7.4.2009 21:32:25   
jakaracman
Pri 6 mesecih sem bila sama, te povabijo.Od leta pa na vsakih 6 mesecev.Sedaj ko ji dela premaze pa na 3 mesece stari smo pa 3,8 let.

(odgovor članu silhueta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj 1. k zobozdravniku?
8.4.2009 7:57:36   
t5t6
Takoj, ko so izrazli prvi zobki, pred enim letom, če pa ne greš samoiniciativo te povabijo pri 3h letih. Pametni je pričeti čimoprej, da so zobki pod kontrolo pa tudi zato, da se otrok na zobarja čimprej privadi. Moji imajo sedaj 7 in 5 let pa jim še nikoli ni nič delal in grejo 2X letno z velikim veselje. Če pa bi prvič prišli pri tej starosti in pomožnosti s kakim karjesom bi verjetno dobili odpor do zobarja.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj 1. k zobozdravniku?
8.4.2009 12:13:59   
tajtaja
Bili smo par dni pred tretjim r.d. IN vsi zobki so krasni pri obema. Ker jih rada čistita, pa jaz njima seveda "pomagam"user posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj 1. k zobozdravniku?
8.4.2009 12:55:46   
lilka
Nam so na sistematskem kar dali papir na katerm so bili vsi podatki za naročanje in to pri 6M.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj 1. k zobozdravniku?
8.4.2009 14:19:14   
nežka
Nas so tudi oni povabili.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj 1. k zobozdravniku?
9.4.2009 11:27:53   
Kontrakarambolšrauf
Na sistematskem pri 1 letu jih pri nas napotijo in naslednjič prav vpraša če smo bili. Pa fluorove tabletke je predpisala P kar preventivno, če jih nebi ona jih pa da zobozdravnica.

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj 1. k zobozdravniku?
10.4.2009 11:54:41   
honey
Jaz sem ga prvič peljala pri 6. mesecih. Čeprav je imel samo 2 zobka, ampak bolj zato, da je videl okolje in tako, da ga ni zdaj, pri 4 letih strah. Hodiva pa na 6 mesecev in gre prav z veseljem. Škoda, ker se še jaz ne nalezem tega veselja user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj 1. k zobozdravniku?
10.4.2009 12:07:29   
Naja31
Ni pediatrova naloga, in tudi povsod ne vabijo več na preglede.
Moja oba sinova sta bila prvič pri zobarju pred 1. letim starosti.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj 1. k zobozdravniku?
10.4.2009 22:52:00   
tašy
okoli 12 mesecev,je šel starejši na kontrolo,pa je še mlajšega dala na stol,tako za hec pa je bil kar priden-mu je bilo očitno všeč,zdaj imama vsakih šest mesecev kontrolo,tako da se navadi na zobozdravnicouser posted image .

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj 1. k zobozdravniku?
14.4.2009 10:57:55   
XNINČEKX
Hojla,

mi smo šli tudi prvič zdaj pri treh letih. Pravijo sicer naj bi otroka peljal že v prvi polovici leta, samo meni se itak zdi brez veze.
Jaz sem počakala starost 3 leta, ko je šla lahko k isti zobozdravnici kot sin. Zobarca je ful uredu in tudi tamala je lepo odprla usta in bila čisto razočarana, ker je zobozdravnica tako hitro nehalauser posted image

pozdravček

(odgovor članu porednica22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj 1. k zobozdravniku?
14.4.2009 11:56:44   
dream3
Mi smo bili prvič pri 9 mesecih. Smo dobili vabilo. Naslednji pregled bo čez eno leto.

(odgovor članu XNINČEKX)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.





sindarin

Kako pomembna vam je cena pri nakupu igrače?

zelo (35%)

srednje (42%)

malo (3%)

mi ni, kupim igračo, ki se mi zdi v redu (21%)


Število vseh glasov: 189

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!