|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Flaška
10.3.2009 9:31:00   
marusa80
Živjo mamice,

mene pa zanima ali je to ok da moja 6 tednov stara hči popije 150 ml cca6-7 na dan. Zdi se mi da bi še več pa ji ne upam dati, že to je zelo veliko, kaj menite. Res pa spi od 8 zvečer do pol 4 zjutraj.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Flaška
10.3.2009 9:59:32   
Taanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: marusa80

Živjo mamice,

mene pa zanima ali je to ok da moja 6 tednov stara hči popije 150 ml cca6-7 na dan. Zdi se mi da bi še več pa ji ne upam dati, že to je zelo veliko, kaj menite. Res pa spi od 8 zvečer do pol 4 zjutraj.

Hvala



sem prav gledat nazaj v moje zapiske šla..moj mali je pri 6.tednov spil 90am na obrok 6-7x na dan pa še to je velikokrat pustil,ni spil vse...to je ful preveč..pri 5-6 mesecih je moj spil 150 ml am na dan

< Sporočilo je popravil Taanikaa -- 10.3.2009 10:01:17 >

(odgovor članu marusa80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Flaška
10.3.2009 10:22:19   
dushka
Moja je stara skoraj 4 tedne in spije približno 100 ml na obrok po 7x na dan. Včasih spije tudi 120 ml na obrok.
Če je še lačna ji daj za jest.

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Flaška
10.3.2009 10:28:01   
Anonimen
Moja je stara 3,5 mesece pa spije 3x na dan 150ml+AM in 1x 180ml+AM ... tak da men se to fuuuul velik zdi. Pri enem mesecu in pol je naša spila 6-7x na dan po 90ml+AM, če se prav spomnim.

(odgovor članu dushka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Flaška
10.3.2009 12:54:08   
symona
Pozdravljene!

Moja hčerka je stara 5 tednov in na tri ure in pol poje 120ml.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Flaška
14.4.2009 8:20:33   
caligula
symona, prosim če mi odgovoriš na zs
hvala


_____________________________

Moj JAŠA je sonček, moj JAŠA je zlat, sladak kot bonbonček, ga vsak ima rad!

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?