|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bo Kramar vrnil milijon?
9.4.2009 18:31:30   
Anonimen
Kaj mislite?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
9.4.2009 18:57:02   
mika
Nimam pojma o čem govoriš...sploh ne vem kaj se dogaja...se izogibam medijemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
9.4.2009 18:59:23   
Anonimen
...se izogibam medijemuser posted image


Boljš, ja :).

Januarja je dobil 1 mio€ odpravnine bruto, zdaj naj bi jo pa prepricanju politke vrnil, glede na trenutne razmere.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
9.4.2009 19:02:29   
mika
Ja sevedauser posted image . Pa četudi vrne, mu bodo po tajni poti plačali. Veš da poskrbijo drug za drugegauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
9.4.2009 19:03:48   
TIA22
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ja sevedauser posted image . Pa četudi vrne, mu bodo po tajni poti plačali. Veš da poskrbijo drug za drugegauser posted image user posted image user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
9.4.2009 19:06:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
9.4.2009 19:07:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ko na vrbi grozdje zraste. user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
9.4.2009 19:08:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ja sevedauser posted image . Pa četudi vrne, mu bodo po tajni poti plačali. Veš da poskrbijo drug za drugegauser posted image user posted image user posted image .


In se ploskali jim bomo user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
9.4.2009 19:10:44   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ja sevedauser posted image . Pa četudi vrne, mu bodo po tajni poti plačali. Veš da poskrbijo drug za drugegauser posted image user posted image user posted image .


In se ploskali jim bomo user posted image


Zato pa ne spremljam medijev, ker mi preveč dvignejo pritisk z neumnostmi, žalostjo in grozami. Zadnje čase si preveč ženem k srcu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
9.4.2009 19:18:08   
Anonimen
... in potem svizec...

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
9.4.2009 20:07:25   
Anonimen
Če je pameten potem ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
9.4.2009 20:28:06   
ElaM
Mene bolj zanima, kaj je naredil tako dobrega, da je zaslužil miljon?user posted image user posted image user posted image




_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
9.4.2009 21:18:24   
Olivija
naj naredijo tako kot v ZDA. 95% davek mu nabijejo - itak bi mu ostalo še 50.000 EUR (več kot dovolj).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
9.4.2009 22:09:54   
zband
saj so že toliko pokradli,da se ta miljon ne bo poznal.


mislim, da je to za njih kot za nas 5 eu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
10.4.2009 6:24:59   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: zband

saj so že toliko pokradli,da se ta miljon ne bo poznal.


mislim, da je to za njih kot za nas 5 eu



eh, pol naj pa brez težkega srca vrne tistih 5 eurov.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
10.4.2009 7:06:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Kaj mislite?

Da ga ne bo. Kako bi mu ga pa vzeli (sploh pa, če ga on nima več), mi pa tudi ni jasno. Da ga je dolžan, mu pa spet ne morejo reči, ker je bil izplačan zakonito po pogodbi. To, da imamo pa tak zakon, ki omogoča, da so take stvari zakonite, je pa itak svojevrstna *izdarija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
10.4.2009 7:47:25   
mika
evo, zdaj vem bolj zakaj gre. . On si v petih letih ni izplačal nagrade in na letnem nivoju znaša to 200.000€, kar pa za tak položaj res ni ne vem kakšna vsota. In v petih letih se je nabral milijon.
Pogodbe sam ni napisal, tako da res ne vem kaj se grejo...otroški vrtec....dam ti medvedka, čez eno uro pa mu reče...daj mi ga nazaj
Če si pa denar dejansko zasluži...kaj pa vem...a si ga  sploh kdo? 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
10.4.2009 7:47:56   
Marogica
Zakaj pa bi ga? Če je imeč tako v pogodbi določeno, mu seveda pripada. SIcer ne bi sedaj, ali je to moralno ali ne, vendar je zakonito. Bi se pa vprašala, kaj si ob takšnih stvareh misli nadzorni svet, ki je za to "odogovoren" in je to potrdil? Nadzorniki bi naj svoje odločitve "garantirali" s svojim premoženjem. Tako je v vseh pogodbah, ki jih imajo nadzorniki. Me bolj zanima, če bo kdaj v naši SLoveniji v katerikoli firmi resnično prišlo do tega? Ker če enkrat bi, bi nadzorniki malo bolj razmišljali, kaj odločajo in ne bi določenih stvari sprejemali tako lahkomiselno.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
10.4.2009 7:50:32   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Kaj mislite?

Da ga ne bo. Kako bi mu ga pa vzeli (sploh pa, če ga on nima več), mi pa tudi ni jasno. Da ga je dolžan, mu pa spet ne morejo reči, ker je bil izplačan zakonito po pogodbi. To, da imamo pa tak zakon, ki omogoča, da so take stvari zakonite, je pa itak svojevrstna *izdarija.


Poznam moža ...ma ne bom bolj podrobno, da ženske ne izdam...pod takšnimi pritiski delat v današnjem času...mater, men še milijon ne bi bil dovolj

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
10.4.2009 7:55:51   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Nadzorniki bi naj svoje odločitve "garantirali" s svojim premoženjem. Tako je v vseh pogodbah, ki jih imajo nadzorniki. Me bolj zanima, če bo kdaj v naši SLoveniji v katerikoli firmi resnično prišlo do tega? Ker če enkrat bi, bi nadzorniki malo bolj razmišljali, kaj odločajo in ne bi določenih stvari sprejemali tako lahkomiselno.


Koliko vem, ni. Če bi se to dejansko začelo izvajat, bi zelo teško dobili človeka, ki bi to delo opravljal.
Ampak enkrat bodo tudi tukaj red naredili. Samo  maneken Pahor tega ni sposoben, tako da se bo morala še kakšna vlada menjat.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
10.4.2009 8:08:59   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: mika


Koliko vem, ni. Če bi se to dejansko začelo izvajat, bi zelo teško dobili človeka, ki bi to delo opravljal.



S tem pa se ne strinjam. Za vsako delo moraš nositi neko odgovornost. TUdi veliko. In če je če-ta prevelika, pač določenih odločitev ne sprejmeš. Torej rečeš NE. In to lahko naredi vsak nadzornik, če ima jajca in če se zaveda svojega dela. Očitno pa pri nas v nazdornih svetih sedijo ljudje, ki so samo priskledniki, ki se na račun svoje (dodatne) "službe" samo bogatijo in ne delajo nič...pametnega....ker so nesposobni ali pa ker se jim je.be.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
10.4.2009 8:18:56   
Onasiss
Če bo vrnil milijon al pa ne. Zdaj je tko že prepozno, ker ne bom jaz prav nič bogatejša. Če piše v pogodbi tako.....

Je pa res da me to živcira...

_____________________________

So what....

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
10.4.2009 8:26:58   
mika
Marogica, ni šanse, da rečejo NE, v istem trenutku padejo. Jajca jim pa odrežejo še preden sprejmejo delovno mesto.
Pol še mediji naredijo svoje...

In tukaj ne gre za sprejemanje odgovornisti, ampak koliko si se pripravljen upognit.



< Sporočilo je popravil mika -- 10.4.2009 8:28:14 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
10.4.2009 8:34:05   
rija
O, da mi je biti na njegovem mestuuser posted image user posted image user posted image

Jaz ga ne biuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bo Kramar vrnil milijon?
10.4.2009 8:40:24   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: rija

O, da mi je biti na njegovem mestuuser posted image user posted image user posted image

Jaz ga ne biuser posted image


Saj ga po moje noben ne bi, samo dokler nimaš ti milijona, je fajn razpravljat user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?