|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bugaboojevke - kdaj je treba kupit marelo?
6.4.2009 17:18:48   
tanja1980
Čau,

jaz sem se na koncu odločila da le kupim bugaboojauser posted image

In me zanima do kdaj ste ga uporabljele, ker vsi, ki imajo malo večje otroke, govorijo o marelah.
Bugaboo se mi od ostalih zdi boljši tudi zaradi zlaganja in imam občutek, da ga lahko imaš dlje kot ostale. Mare so funkcionalne ravno zarad lahko uporabe, ali se motim??

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bugaboojevke - kdaj je treba kupit marelo?
6.4.2009 20:13:25   
Lianna
3l star otrok se še vedno lepo vozi v Bugabooju. Prednost Bugabooja je ta, da če ga imaš ne potrebuješ nobenega drugega vozička. Je lahek, funkcionalen, se lepo zloži. Torej prišparaš, ker ne rabiš dveh vozičkov. Poznam kar nekaj ljudi, ki imajo Bugabooju in nimajo marele, ker je ne potrebujejo.

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bugaboojevke - kdaj je treba kupit marelo?
6.4.2009 21:57:09   
*tajda*
Sicer imamo stokke in moj user posted image  18 mesečnik še vedno lepo udobno sedi v vozičku in ima dovolj prostora.Mi smo marelo kupili za na morje, ker smo imeli tako več prostora v avtu. Vsaj jaz ne poznam nikogar ki bi marelo kupoval ker bi otroku bil premajhen prvotni voziček ampak zaradi praktičnosti če kam na hitro skočiš ali pa za na potovanje.user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bugaboojevke - kdaj je treba kupit marelo?
6.4.2009 22:04:25   
Žabika
Tudi mi imamo Bugabooja, pa smo drugič, ko smo šli na letalo kupili Zappa, ker je bil prvič Bugaboo kljub temu, da se odlično zloži, še vedno kar velik. Predvsem sedalni del, ki se nič ne zloži. Drugače pa imamo marelico res bolj za redke trenutke, pa tudi Bugaboo zdaj bolj stoji, kot pa se uporablja.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bugaboojevke - kdaj je treba kupit marelo?
7.4.2009 6:24:03   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Žabika

Tudi mi imamo Bugabooja, pa smo drugič, ko smo šli na letalo kupili Zappa, ker je bil prvič Bugaboo kljub temu, da se odlično zloži, še vedno kar velik. Predvsem sedalni del, ki se nič ne zloži. Drugače pa imamo marelico res bolj za redke trenutke, pa tudi Bugaboo zdaj bolj stoji, kot pa se uporablja.


Mi smo zdaj šli z njim na dopust brez problema. Pred vhodom na letalo smo ga oddali in pri odhodu vzeli. Nič prevelik in lepo komot. Ne vem pa zakaj bi sploh kateri koli voziček na letalo vlekel. Zaradi tega mi sigurno ne bomo marele kupovaliuser posted image

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bugaboojevke - kdaj je treba kupit marelo?
19.4.2009 23:00:18   
Žabika

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Žabika

Tudi mi imamo Bugabooja, pa smo drugič, ko smo šli na letalo kupili Zappa, ker je bil prvič Bugaboo kljub temu, da se odlično zloži, še vedno kar velik. Predvsem sedalni del, ki se nič ne zloži. Drugače pa imamo marelico res bolj za redke trenutke, pa tudi Bugaboo zdaj bolj stoji, kot pa se uporablja.


Mi smo zdaj šli z njim na dopust brez problema. Pred vhodom na letalo smo ga oddali in pri odhodu vzeli. Nič prevelik in lepo komot. Ne vem pa zakaj bi sploh kateri koli voziček na letalo vlekel. Zaradi tega mi sigurno ne bomo marele kupovaliuser posted image



Tudi mi smo potovali z Bugaboojem, še takrat, ko smo imeli še košaro in je bilo tudi ok, ampak sigurno bolj na komot je pa kakšen voziček - marela, ki se bolj na majhno zloži. Mi smo ravno prišli z enega potovanja in ko smo šli tja, smo voziček lepo oddali predno smo šli na avion, dobili smo ga pa med vso prtljago na traku. Kar dobro ga je premetavalo.

Zakaj pa je dobro imeti voziček, ko kam greš - zato, da ne nosiš otroka oziroma, da sploh lahko kam prideš. Ampak itak da ima vsak pač svoj pogled na to. Mi ga v LJ zelo redko uporabimo, zdele v enem tednu smo se pa kar fino vozičkali.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?